22 let s vámi ...

242 ­489 ­351

rezervace@viamare.cz

Schránka

Meganissi - Půjčovna aut

Pobyt na řeckých ostrovech neznamená jen koupání a slunění u nejkrásnějšího a nejčistšího moře Evropy. Řecko nabízí také možnosti poznávání historických a kulturních pamětihodností ostrovů, přírodních krás a mnohdy ještě tradičního způsobu života místních obyvatel. Výborným prostředkem k tomuto poznávání je pronájem auta. Poznávejte Meganissi po vlastní ose.

Pronájem auta můžete objednat a platit přímo v naší kanceláři! Podle Vašeho přání Vám tuto službu zajistíme. Auto si můžete vyzvednout na letišti, kde ho můžete i odevzdat.

Spolupracujeme vždy s renomovanými a vyzkoušenými půjčovnami, které mají vozy kvalitně pojištěny. Přesto doporučujeme při předávce vozu na letišti nebo v místě ubytování věnovat pozornost technickému stavu vozidla a výši spoluúčasti na škodě.

Doporučujeme Vám zajistit si pronájem automobilu již nyní. Připravili jsme pro Vás zajímavou cenovou nabídku.

Termín 1.5. - 26.6., 4.9. - 31.10. 27.6. - 3.9.
Skupina Typ auta Cena za 5 dní Cena za 7 dní Každý další den Cena za 5 dní Cena za 7 dní Každý další den
A Hyundai Atos 4190 5590 790 4590 6190 890
B Nissan Micra 4690 6290 890 5090 6890 990
C Citroen C3 5890 7890 1190 6490 8690 1290
D Nissan Note 6190 8390 1190 6890 9190 1390
G Suzuki Jimny 7490 10090 1490 8190 10990 1590

Ceny jsou platné při objednání minimálně 15 dní před odjezdem.
Nelze garantovat konkrétní typ auta, pouze skupinu.
Přistavení vozu:
letiště Preveza, Meganissi.
Předání vozu:
letiště Preveza, Meganissi.
Spoluúčast na škodě: 750 € pro skupiny A, B; 850 € pro skupiny C, D, G.
Pojištění vozidla se nevztahuje na: podvozek, kola, pneumatiky, čelní sklo.
Je nutno předložit platnou mezinárodní platební kartu při převzetí vozu.
Připojištění snižujicí spoluúčast na 60 €: 7 €/den pro skupiny A, B; 8 €/den pro skupiny C, D, G. (platba na místě).
Dětská sedačka: 3 €/den (platba na místě).
Minimální věk řidiče: 23 let pro skupiny A, B, C, D; 25 let skupinu G.
Cestovní kancelář Viamare je pouze zprostředkovatelem této služby, provozovatel je řecká půjčovna dopravních prostředků.

Viamare doporučuje

Meganissi je kouzelný malý zelený ostrov poblíž ostrova Lefkada. V okolí jsou další malé ostrovy. Nejznámější je ostrov Scorpios, který donedávna patřil rodina rejdaře Onassise. Poblíž ostrova Meganissi je také malý ostrov Scorpidi, který je neobydlený a ostrovy Madouri a Sparti. Při východním pobřeží ostrova Meganissi je maličký ostrůvek Thilia, kde je kostelík Panaghia, který je navštěvován vždy 15.8., kdy je svátek Nanebevzetí Panny Marie. Na Meganissi se dostanete malým lodním trajektem asi za 30 minut. Ostrov Meganissi má velmi členitý tvar, můžete jej snadno prochodit i pěšky. Doporučujeme výlet na nejjižnější mys ostrova Meganissi na mys Kefali, odkud je výhled na malý ostrov Kithors a Arkoudi. Je vidět i ostrov Ithaka a Kefalonie. V době krále Odyssea prý na ostrově panoval král Taifos, který byl známý mořeplavec. Ostrov Meganissi se původně nazýval podle tohoto krále, ostrov Taifos. Více o ostrově Meganissi


Na ostrově Meganissi nabízí Viamare velmi krásný hotelový resort Esperides. Je to jediný hotel na ostrově. Další možnosti ubytování jsou velmi omezené, protože turistický ruch na ostrově není tolik rozvinutý. Více o resortu Esperides na ostrově Meganissi


Koupání na ostrově Meganissi je vynikající. Díky členitému pobřeží ostrova Meganissi si snadno najdete tu "svoji zátoku", kde si můžete užívat skvělé křišťálově modré moře v naprostém soukromí. Nejdelší pláž na ostrově je pláž Agios Yoannis, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Další velmi krásná pláž ostrova Meganissi je Fanari, naleznete ji na severovýchodě ostrova Meganissi v zátoce Atherinos. Nedaleko Fanari je další kouzelná pláž Karakofolia.


V přístavu Spilia, který je asi 400 m od hotelu Esperides, si můžete pronajmout malý motorový člun, kterým můžete prozkoumávat zátoky a jeskyně ostrova Meganissi a dostat se tak na místa, která nejsou dobře přístupná z pevniny. Na ostrově Meganissi je slavná jeskyně Papanikolis. Jeskyně s neuvěřitelně modrozelenou vodou je častým cílem jachet a výletních lodí. Všichni se chtějí dostat na místo, kde se za 2. světové války ukrývala pro Řecko důležitá ponorka, která se zapojovala do bojů.


Delegát na ostrov Meganissi pravidelně nedojíždí. Dohlíží na transfer, zajistí Vám pronájem auta a Meganissi navštíví pouze na základě Vaší telefonické výzvy.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2015 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour