25 let s vámi ...

242 ­489 ­351

rezervace@viamare.cz

Schránka

Rhodos - dovolená

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Vypsat pouze letovisko:

Stegna , Lardos - Lothiariki , Kiotari , Lindos , Kalithea , Pefki , Kolymbia

Vypsat celou destinaci:

Řecko

Dovolená v Řecku na ostrově Rhodos - sezóna 2016

Rhodos je největším a nejslunečnějším ostrovem Dodekanského souostroví ležícího na jihu Řecka na kterém můžete nalézt nejen řadu písečných nebo smíšených pláží, ale také objevovat historii Řecka třeba večerní procházkou Starým Městem Rhodos nebo městečkem Lindos, antickým centrem kultury a vzdělanosti.

Zajímavé destinace ostrova Rhodos

Na ostrově Rhodos můžete objevovat tradiční vesnice a kláštery, ale i přírodní krásy řecké přírody, jako je oblast Filerímu, která je typická mohutným porostem cypřišů a borovic a unikátním klášterem Moní Filerímou. Jedná se o velmi významné náboženské místo ostrova Rhodos. Na tomto ostrově jsme pro vás zajistili tři krásná menší letoviska, která nejsou přeplněna turisty a jsou tak ideálním místem pro klidnou dovolenou. Stegna je malou přímořskou vesničkou s písečnými plážemi a řadou taveren, obklopená skalisky. Další letovisko Lothiariki s pěknou pláží doporučujeme milovníkům vodních sportů, můžete vyzkoušet vodní lyžování, windsurfing, parasailing a další atrakce. Letovisko Kiotari s krásnou oblázkovo-písčitou pláží nabídne vodní sporty a atrakce nebo možnost navštívit Lindos s jeho památkami či tradiční vesnici Asklipio.

Výlety na ostrově Rhodos

Chcete co nejlépe poznat Rhodos? Pokud ano, určitě vás osloví výlet do hlavního města Rhodos, kde podle legendy stával Rhódský kolos, se zastávkou v Monte Smith s Apollónovým chrámem a nádherným výhledem na město. Navštívit můžete také město Lindos při okružní jízdě po ostrově, kdy poznáte krásné výhledy ostrova, ochutnáte místní víno a navštívíte jedinečné Údolí motýlů. A pro ty, kteří si užívají plavbu po moři je zde lodní výlet na ostrov Symi s návštěvou místního kláštera Panormitis, města Symi s řadou malých tradičních obchůdků, a plavbou kolem ostrova.
Více o výletech na ostrově Rhodos.

Pokud chcete z Rhodosu vidět co nejvíce, doporučujeme Vám pronájem auta.
Více o pronájmu auta na ostrově Rhodos.


Aktuální situace na ostrově Rhodos

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2016 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour