LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Agios Ioannis na ostrově Limnos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Agios Ioannis zamilujete:

Písčité pláži s občasnými oblázky se často říká Kaspakas Beach a uchvátí vás zlatavou barvou písku a křišťálově čistou vodou v moři.

Členité pobřeží vám poodhalí spoustu pozoruhodných zálivů a zátok s plážemi, které budete mít jen sami pro sebe.

Svět pod hladinou je tu velmi pestrý, takže si doma nezapomeňte potápěčské brýle. Průzkum podmořského světa tu opravdu stojí za to.

Poznejte Agios Ioannis

Nejvíce času v Agios Ioannis strávíte zaručeně na pláži. Často se jí říká Kaspakas Beach, a to kvůli blízkosti stejnojmenné vesnice. Zlatavá písčitá pláž s občasnými oblázky vás uchvátí křišťálově čistou vodou s pozvolným vstupem do moře a členité pobřeží ostrova Limnos tvořené řadou zálivů a zátok vám odhalí mnoho dalších krásných pláží. Většina z nich si zachovala svůj přírodní ráz a nabídne vám dostatek soukromí. Po odpoledním koupání se vůněmi místních specialit necháte vlákat do jedné z taveren. Ty nejlepší poznáte podle toho, že se v nich scházejí místní. A až si vesničku projdete křížem krážem, zamiřte do hlavního města Myrina, jehož historie sahá až do 12. století př. n. l. Kromě řady obchůdků, restaurací a kaváren tu objevíte i několik krásných kostelů a zámek Paleocastro, který je dominantou tamního přístavu.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie

PARA THIN ALOS

23.července 11 dní Polopenze
-27%
17 990 Kč / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu