LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - SUNRISE

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
6,5
1 hodnocení
5
UBYTOVÁNÍ
5
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8
STRAVA
6,5
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Pohoda na dřeň v zemi Škipetarů

Dovolená v jižní Albánii je určena těm cestovatelům, kteří hledají odpočinek s nádechem dobrodružství, baží po poznání života místních obyvatel a jejich kuchyně a hledají oddych za přijatelnou cenu a s vědomím nižší kvality služeb

Celkový dojem

Dovolená v jižní Albánii je určena těm cestovatelům, kteří hledají odpočinek s nádechem dobrodružství, baží po poznání života místních obyvatel a jejich kuchyně a hledají oddych za přijatelnou cenu a s vědomím nižší kvality služeb

Poloha

Hotel s nachází cca 250 m od pláže, na konci Sarandy (tudíž s minimálním provozem) na ulici s hotely, 2 supermarkety a řadou restaurací v docházkové vzdálenosti.

Ubytování

Hotel Sunrise svým vybavením pokojů a službami spadá maximálně do kategorie 3 hvězdiček, pokoje jsou zařízené základním nábytkem, pohodlnými matracemi, nicméně jsou udržovány v čistotě. Chybí zde však dostatek úložných prostor pro oblečení (pouze jedna malá skříň), doporučuji si vzít s sebou více prostých drátěných ramínek (těch, jež dávají v čistírnách oděvů).

Stravování

All inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou švédských stolů balkánkého typu (místní jídla, sezonní ovoce, zelenina a míchané saláty), výtečné nápoje alko a nealko místní výroby v čase 10:00 - 22:00 a nepříliš dobrý černý čaj a kávu z varnice z převařené mořské vody, tudíž s příměsí soli. Alko a nealko nápoje poskytovány i na pláži u malého pultíku. Káva evropského střihu a značkový alkohol je za úhradu (cca ALL 200 = CZK 40).

Další služby

All inclusive zahrnuje snídani, oběd večeři formou švédských stolů balkánkého typu (místní jídla, sezonní ovoce, zelenina a míchané saláty), výtečné nápoje alko a nealko místní výroby v čase 10:00 - 22:00 a nepříliš dobrý černý čaj a kávu z varnice z převařené mořské vody, tudíž s příměsí soli. Alko a nealko nápoje poskytovány i na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, nutno si však vzít vlastní osušku / ručník na lehátko. Na kamenito-písčité pláži také nejsou sprchy a toalety. Pokoje jsou udržovány v čistotě, úklid a výměna ručníků a ložního prádla včetně doplnění jádrového mýdla a šamponů v igelitových sáčcích s logem hotelu. Majitelé hotelu - rodina Anisy Simaku - je však velmi ochotná se snaží se klientům ve všem vyhovět. Klientelu tvoří převážně Poláci, Kosované a Italové.

Helena Kopecká
04.07.2023