Recenze - ELVA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,6
2 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidná destinace

Krásná malá klidná destinace. Výborná creperie s úžasnými waflemi. Výborný gyros v gyros manii. Nádherný pozvolný dlouhý vstup do moře z písečné pláže. Jen ke konci sezóny nejezdí autobusy do pargy. Takže vás to tam trochu uvezni, pokud ...

Celkový dojem

Krásná malá klidná destinace. Výborná creperie s úžasnými waflemi. Výborný gyros v gyros manii. Nádherný pozvolný dlouhý vstup do moře z písečné pláže. Jen ke konci sezóny nejezdí autobusy do pargy. Takže vás to tam trochu uvezni, pokud jedete na konci nebo asi i začátku sezóny. Je to opravdu malé pěkne a klidne letovisko.

Lucka
26.09.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásné klidné místo s krásnou pláží

V Ammoudii se nám moc líbilo, je zde krásná pláž, čisté moře a klid. Místo absolutně perfektní pro děti. Zároveň ale doporučujeme pro děti boty do vody, jsou zde rybky, na které se šlápne a žahnou, ale je to výjimečné. Dceru to žahlo ...

Celkový dojem

V Ammoudii se nám moc líbilo, je zde krásná pláž, čisté moře a klid. Místo absolutně perfektní pro děti. Zároveň ale doporučujeme pro děti boty do vody, jsou zde rybky, na které se šlápne a žahnou, ale je to výjimečné. Dceru to žahlo jednou, nás dospěláky za 14 dní vůbec. Ubytování Elva je blízko pláže a pokoje a jejich vybavení se liší. Nejhorší je pokoj č. 6, je malý, vejdou se zde pouze 3 postele, jedna skříň a noční stolek. Ostatní pokoje jsou lepší, větší, mají více oken (např. v koupelně atd.). Majitel Elvy také zřejmě šetřil na izolaci, takže je zde všechno slyšet. Také jsme měli problémy s tlakem vody, když se lidé vrátili z pláže a sprchovali se, tak nám sprcha třeba i kapala a velmi se střídala i teplota vody - když vám někdo vzal studenou, tak jste byli ve vteřině opaření. Byl to docela problém, když máte děti a snažíte se je umýt. Řešili jsme to tak, že jsme pak z pláže chodili pozdě a pak už problém nebyl. Ale i přesto se nám zde hodně líbilo, Ammoudie je zelená, je zde řada restaurací a obchůdků.

Stravování

Neměli jsme stravování

Pavla
10.08.2019