Recenze - PHILOXENIA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,5
15 hodnocení
8,3
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
8,3
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Poděkování

Vážení, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za zprostředkování a organizaci zájezdu do Řecka, Ammoudia, hotel Philoxenia, 13. 09. 2023 – 27. 9. 2023. Úspěšný zájezd jsme již příznivě hodnotili v odeslané Recenzi. Tímto bychom chtěli ...

Celkový dojem

Vážení, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za zprostředkování a organizaci zájezdu do Řecka, Ammoudia, hotel Philoxenia, 13. 09. 2023 – 27. 9. 2023. Úspěšný zájezd jsme již příznivě hodnotili v odeslané Recenzi. Tímto bychom chtěli především poděkovat za velmi vstřícný, milý a zodpovědný přístup Vaší delegátky, paní Jany Prouzové. Od prvního okamžiku na letišti Preveza se nám obětavě, po celou následnou dobu, věnovala. Vždy s úsměvem, vlídným slovem a porozuměním pro detaily a naše otázky. Vše vyřešila nejen k naší úplné spokojenosti. Absolvovali jsme s ní celodenní výlet do Zagori, který komentovala v angličtině. Dokonalá profesionálka! Poskytla nám i české, detailní, velmi kvalitně zpracované podklady. Byla radost s ní strávit celý den nového poznání a porozumění. Jsme rádi, že jsme Vaši delegátku mohli poznat a seznámit se s ní. Byla obohacením našeho zájezdu, za což ještě jednou děkujeme! Děkujeme Vám, TRAVEL FAMILY s.r.o., cestovní kanceláři, za zorganizovaný zájezd. Další případný budeme opět poptávat u Vás. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a úspěchů ve Vaší náročné a zodpovědné práci. Pevné zdraví!

Stanislav Juga a Hana Jugová
03.10.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Příjemná a klidná dovolená

Velmi příznivý dojem. Personál vstřícný, ochotný a milý. Kromě angličtiny lze se domluvit německy, zejména se šéfem hotelu, ale i s ostatními. Bylo patrné, že sezóna pomalu končí... a přichází podzim. Kdo má rád klid a pohodu, přijde si na ...

Celkový dojem

Velmi příznivý dojem. Personál vstřícný, ochotný a milý. Kromě angličtiny lze se domluvit německy, zejména se šéfem hotelu, ale i s ostatními. Bylo patrné, že sezóna pomalu končí... a přichází podzim. Kdo má rád klid a pohodu, přijde si na své. Zájezd od 13. září do 27. září 2023.

Poloha

Pláž byla písečná, velmi příjemná. Voda osvěžující. Využívali jsme lehátka a slunečníky, které přiléhaly k hotelu Philoxenia. Za objednaný nápoj byly pro nás celý den zdarma.

Ubytování

Pokoj byl prostorný, útulný. Koupelna renovovaná, čistá. Ložní prádlo se měnilo dvakrát do týdne. Jinak každý den drobný úklid. Spokojenost.

Stravování

Snídaně v hotelu na běžné úrovni. Nápoje, salám, sýr, palačinky, toasty, jogurt...marmeláda, med, nuttela... Káva, čaj, džus...Večer formou obsluhy, předkrm, většinou míchaný čerstvý salát, pečivo. Hlavní jídlo, většinou řecké... Chutně připravené, pestré.. Na závěr drobné ovoce. Všude ochota a snaha vyjít vstříc. DEKUJEME!

Další služby

Služby a pomoc delegátky paní Jany Prouzové byly perfektní. Vycházela nám ve všem vstříc, kdykoli jsme potřebovali. Pomáhala nám, jak jen mohla. Byla s námi v Zagori, na jednodenním výletu. Byla mimořádné ochotná, vše vysvětlila, vše zodpověděla. Dosud nejlepší delegátka, kterou jsme při zájezdech do Řecka poznali. Patří jí nejen naše uznání a poděkování!!! Koupili jsme si ještě další celodenní výlet na Meteory. Sami jsme se lodí dostali do prosluněné Pargy, na půjčeném kole pak do Věštírny. Vše v pohodě. Škoda jen, že už nejezdily místní busy.

Stanislav
29.09.2023
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Boží klid

Velice klidná a pohodová dovolená.

Celkový dojem

Velice klidná a pohodová dovolená.

Poloha

Hotel je ve velice klidném a tichém letovisku, kousek od taveren i pláže. Noční život nečekejte, ale večerní procházka promenádou u řeky Acheronu, jež se vlévá v zálivu do moře, je vždy zážitkem. Míchání chladné a sladké říční vody s teplejší mořskou má bohužel za následek střídání teplot v moři a slabší viditelnost při potápění. Ještě daleko od břehu je mělčina, vhodná na dovádění s dětmi nebo procházení.

Ubytování

Řecký standard, koupelny jsou vkusně zrekonstruované, ale malý prostor zkrátka nenafouknete... V koupelnách je velký nedostatek odkládacích ploch a věšáků a není zde k dispozici mýdlo, ale se vším se dá vyrovnat. Klimatizace je za 7 euro/den, pokud to není ještě opravené v přehledu. Ve dveřích na balkon by měla být síť, občas není - v tom případě dobrou mušku, komáři nikdy nespí... :-)

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu (pro jogurt bychom zabíjely :-) ), večeře vaří sám pan majitel; jsou ze základních surovin, typicky řecká strava byla jen párkrát a oblíbenou surovinou je mleté maso, ale vše bylo naprosto vynikající, každý den doplněno o skvělý salát a dezert v podobě ovoce.

Další služby

Kdo jezdí do Řecka pravidelně, zažije trochu šok po příjezdu - pan majitel vlastní taverny v Německu a pochytil tamní způsoby: Podle evropské normy nemáte nárok na snídani po příjezdu - takže ji nedostanete. Poslední den MOŽNÁ dostanete balíček, neb snídani nestíháte, záleží nejspíš na vzájemných sympatiích, takže celou dovolenou úsměv a mávat! :-). Pokoj dostanete až kolem 14:00, kufry parkují za rohem, ne na recepci, a sezení u bazénu je za konzumaci. Po tomto startu už ale vše běží jako po másle, personál je milý a vstřícný. Konzumace pláž/bazén/večeře platíte na konci pobytu, stejně tak taxu. Vyzdvihuji do nebe služby delegátky Jany, nejlepší vypravěčky ze všech! Výlety "Mýty a řeka" a "Zagori" opravdu stojí za to.

Lenka Maroušková
25.08.2023
7,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 3
Dovolená

Dovolená byla vybrána na poslední chvíli.Okoli fajn. More blízko hotelu asi 2 minuty. Ubytování čistě jen zařízen starším nábytkem.

Celkový dojem

Dovolená byla vybrána na poslední chvíli.Okoli fajn. More blízko hotelu asi 2 minuty. Ubytování čistě jen zařízen starším nábytkem.

Stravování

Snídaně švédské stoly a každý den stejný výběr.Večeře předkrm salát. Hlavní chod malé porce pro pány nedostačující a jako dezert každý den broskve a nebo nektarinky na krájené na plátky.

Vendula Roháčová
11.08.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Recenze

Velice krásný a příjemný hotel, velmi milý personál, jídlo vynikající.

Celkový dojem

Velice krásný a příjemný hotel, velmi milý personál, jídlo vynikající.

Pavla Černá
11.08.2023