Recenze - EROTIKI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
1 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
9
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Úžasná studia

Ubytování ve studiích Erotiki, které jsme navštívili s Mácou a Viamare v roce 2008, je úžasné, jemně stranou, tedy klid. Andros obecně není příliš turistický, místní lidé mají rádi své "bene". Velké historické monumenty tu nehledejte, ...

Celkový dojem

Ubytování ve studiích Erotiki, které jsme navštívili s Mácou a Viamare v roce 2008, je úžasné, jemně stranou, tedy klid. Andros obecně není příliš turistický, místní lidé mají rádi své "bene". Velké historické monumenty tu nehledejte, námořní muzeum ve městě určitě stojí za prohlídku. Vzhledem k tomu, že leží blízko východoattického přístavu Rafina a tedy i Venizelova letiště, je velmi oblíben Athéňany na víkendové pobyty a také delší dovolené. Ideální základna pro výlet na Mykónos a samozřejmě Délos/Dilos. Kdo nebyl na tomto svatém ostrově, nebyl v Helladě. Nádherná archeologická lokalita, příjemná plavba z Mykónu, který také stojí za návštěvu. Patří však spolu s Thérou/Santorini/ve starověku Kalisté, tedy Nejkrásnější, k nejdražším lokalitám. A propos, tehdejší delegátka byla znalá! Prvně jsem navštívil ostrov v roce 1983 a i tehdy jsem si jej oblíbil. Inu a je to!

Josef Zábranský
30.05.2017