LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - AZUR

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
2 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
8
OKOLÍ
10
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 6
STRAVA 10
pohodová ,klidná,bezproblemová,super

Dobrý dojem z dobře zajištěné a fungující dovolené. Ať se jedná o delegát ku, ubytování, stravu, úklid,pronájem vozidla atd.

Celkový dojem

Dobrý dojem z dobře zajištěné a fungující dovolené. Ať se jedná o delegát ku, ubytování, stravu, úklid,pronájem vozidla atd.

Poloha

Pobytové místo super,udržované.. Místo v klidné části na okraji města.. Moře dobré.

Ubytování

sice skromné, ale plně dostačující

Stravování

Stravování dobře zajištěno. Výběr dostačující. Obsluha super. Bar na pláži ...Nebyl problém..

Další služby

Delegatka v pohodě, pronájem vozidla bez problémů,úklid dobrý...

Milan Zíka
12.07.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Poděkování

Děkujeme za velmi příjemnou dovolenou. Popis hotelu a okolí sedí s originálem. Hotel je opravdu v blízkosti moře s nádhernou, udržovanou a hlavně klidnější pláží (oproti rušnějším místům je zde božský klid). Bazén je též udržovaný a ...

Celkový dojem

Děkujeme za velmi příjemnou dovolenou. Popis hotelu a okolí sedí s originálem. Hotel je opravdu v blízkosti moře s nádhernou, udržovanou a hlavně klidnější pláží (oproti rušnějším místům je zde božský klid). Bazén je též udržovaný a krásný, hned u hotelu. Na pláži, i u bazénu, je možné využít lehátka a slunečník,nikdo neřešil, jak vysokou máte útratu. Nejbližší supermarket je v Polichronu, což je buď cca 45 minut pěšky nebo autobusem za 1,80 euro. Nutné počítat se zpožděními autobusu cca 15 minut, ale nakonec vždy přijel :-). Nedaleko hotelu je obchůdek, ale nic moc tu nemají. Dcera by si příště asi vzala boty do vody, místy (blíže k moři) jsou drobné kamínky, ale jinak na pláži i v moři písek, i když jsou chvílemi prohlubně s kameny, ale poté jsou opět místa, kde se zase postavíte na dno, moře je nádherné a průzračné. Z okolí je pláž u hotelu Azur opravdu bezkonkurenčně nejhezčí a nejklidnější. Místní personál je velmi vstřícný a ochotný.

Ubytování

2 hvězdičkový hotel, s tím je nutno počítat, ale není co vytknout.

Stravování

Stravování v rámci zájezdu bylo vynikající, oběd jsme si daly občas v hotelové restauraci, kde vaří výborně, ale je to samozřejmě dražší oproti restauracím v Polichronu. U hotelu se dá, jak v restauraci, tak i v baru, kde mají i nanuky a lehké občerstvení, platit kartou.

Radka B.
11.07.2018