LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>
27.09.2022

Poznávací FAM trip do Černé Hory

Ve dnech 20. 9. – 24. 9. 2022 se zástupci cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY zúčastnili poznávacího FAM tripu po Černé Hoře. Přijali tak pozvání Černohorského turistického sdružení k návštěvě této nádherné země.

V těchto několika dnech představilo turistické sdružení celou Černou Horu, od pobřeží přes vnitrozemí až k horskému pásmu. Kromě Kotorské, Budvanské, Bečičské, Petrovacké, Sutomorské, Barské a Ulcinjské riviéry také představilo i národní parky Durmitor a Biogradská gora, lyžařský areál u Kolašinu – Bjelasica, Skadarské jezero a řeku Taru, na které je možno provozovat mnoho adrenalinových sportů od raftingu přes Zip line.

Černá Hora je malá, ale krásná země mnoha kontrastů a velké rozmanitosti. Najdete zde kvalitní ubytování, skvělou gastronomii, dlouhé písčité pláže, bohatou historii, vlídné a pohostinné obyvatele. Co každého navštěvníka Černé Hory naprosto ohromí je nádherně zelená, panensky nedotčená černohorská příroda, vysoké hory a horské štíty, národní parky, řeky a jezera s bohatou faunou i florou.

Ve vnitrozemí Černé Hory si užijete opravdový relax, široké pláně, množství turistických tras, a to božské TICHO! Naopak do života Vás vrátí rušná Budva a její bohatý noční život. Hlavní město Podgorica leží strategicky umístěno tak, že se odsud ve velmi krátké době dostanete jak k moři, tak do lyžařského skiareálu po nové (a jediné) dálnici v zemi. Na všechny 4 světové strany, leží právě v kaňonu mezi horami. Disponuje i mezinárodním letištěm a tranzitní noc či celý týden pro výjezdy za zajímavostmi můžete strávit ve velmi kvalitním hotelu Ramada.

Město Tivat je druhým mezinárodním letištěm v Černé Hoře. Tivat je strategické letiště pro sezonu 2023, kam bude 4x v týdnu vypravován přímý let z Prahy a postupně i z dalších měst v České republice. Budete se tedy moci dostat přímo k černohorskému Jadranu, a pobyty v Herceg Novi, Kotoru, Budvě a jiných místech na jaderském pobřeží budou velmi rychle dostupné.

Cestovní kancelář TRAVEL FAMILY pro Vás připravuje v Černé Hoře mnoho novinek na sezonu 2023. V nabídce budou jak hotely 3*, 4* tak také luxusní 5* hotely pro nejnáročnější. Dále hotely apartmánového typu, poznávací zájezdy či pobytové zájezdy s fakultativními výlety v ceně.

Tak nás bedlivě sledujte a brzy si zarezervujte svou příští dovolenou v Černé Hoře s TRAVEL FAMILY.

Černá Hora, Air Montenegro Černá Hora, Biogradske jezero Černá Hora, Budva Černá Hora, Černé jezero Černá Hora, místní domácí výrobky Černá Hora, Durmitor Černá Hora, pohoří Durmitor Černá Hora, krásné pohoří Durmitor Černá Hora, Azul Beach Resort Ulcinj Černá Hora, Hotel Splendid Bečići Černá Hora, Kamenri - nástup na trajekt Černá Hora, Kotorský záliv a město Perast Černá Hora, starobylé město Stari Bar Černá Hora, historické město Stari Bar Černá Hora, historické město Ulcinj Černá Hora, město Ulcinj Černá Hora, most přes řeku Taru Černá Hora, most přes řeku Taru Černá Hora, Skadarské jezero Černá Hora, Skadarské jezero Černá Hora, Sfeti Štefan Černá Hora, letiště Tivat Černá Hora, trajekt Kamerari-Lepetane


Češki turoperatori očarani sjeverom i gostoprimljivošću: Crna Gora je zemlja kontrasta (vijesti.me)
Jednání mezi zástupci českých cestovních kanceláří a černohorských partnerů (bez zvuku)
Černá Hora na CNN Prima News