LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>
03.09.2021

Zajímavosti z řecké Lefkady

Pokud se chystáte navštívit řecký ostrov Lefkada, určitě Vám doporučujeme navštívit folklorní muzeum ve vesnici Karia. Vesnice Karia je největší ve vnitrozemí ostrova Lefkada. Muzeum je věnováno ručně vyšívaným krajkám, ručně vyráběnému nářadí a dalším rukodělným výrobkům z doby našich pra pra dědů.

Řecký ostrov Lefkada - folklorní muzeum ve vesnici Karia Řecký ostrov Lefkada - folklorní muzeum ve vesnici Karia Řecký ostrov Lefkada - folklorní muzeum ve vesnici Karia Řecký ostrov Lefkada - folklorní muzeum ve vesnici Karia Řecký ostrov Lefkada - folklorní muzeum ve vesnici Karia

V loňském roce byla na řeckém ostrově Lefkada otevřená nová zážitkové restaurace Amente s kokteil barem. Doporučujeme návštěvu. Mezi vyhlášené restaurace na Lefkadě patří také restaurace Rachi, kde si hosté mohou objednat kromě vynikajících pokrmů také seskok paraglaidem v tandemu. Známá restaurace Zorbas ve Vasiliki poskytuje klientům TRAVEL FAMILY slevu 10%. Pro klienty TRAVEL FAMILY nabízí slevu 10% i v taverně Dolphin a také v restauraci Kyma v Ponti. Dezert si skvěle vychutnáte v cukrárně Jomil, jedné z nejlepších cukráren na Lefkadě. Řecký ostrov Lefkada je plný zážitků.

Připravujeme nabídku zájezdů Lefkada 2022

Již brzy v prodeji. Sledujte nás.


Řecký ostrov Lefkada