LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Recenze - ASTERIAS BEACH

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,5
1 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Krásný, ale trochu "studený" hotel, ještě krásnější koupání

Poměrně nový hotel, ale trochu strohý, postrádající útulný dojem. Totéž v pečlivě udržované zahradě, přes příznivé podnebí je tu nečekaně málo květin, v okolních hotelích to kvete mnohem více. Dobrá strava, dokonale organizovaná obsluha. ...

Celkový dojem

Poměrně nový hotel, ale trochu strohý, postrádající útulný dojem. Totéž v pečlivě udržované zahradě, přes příznivé podnebí je tu nečekaně málo květin, v okolních hotelích to kvete mnohem více. Dobrá strava, dokonale organizovaná obsluha. Krásná pláž, ale přístup není úplně přímý.

Poloha

Hotel je v dosti odlehlém místě, kromě dalších hotelů je v blízkosti jen pár „supermarketů“. Za civilizací je to pěšky dost daleko, lépe je použít taxi nebo (prý) poměrně hustou autobusovou dopravu.Pláž krásná, ale bezprostředně u přístupu z hotelu vystupují z pískového dna skalnaté balvany, takže je vhodné jít po pláži asi dalších sto metrů. Vzhledem k uzavřené zátoce větší vlny jen výjimečně, jinak krásný „rybník“. I v době našeho pobytu (přelom září a října) bylo stále krásné počasí a teplá voda.

Ubytování

Hotel vybudovaný s použitím kvalitních materiálů, jen, jak už bylo zmíněno, vyzařuje trochu studený dojem. Pokoje prostorné a světlé, dobře vybavené, jen chybí osvětlení na balkonech. V celém areálu je vidět snaha o bezbariérový přístup, ne všude úspěšně uplatněná. Hotel není daleko od letiště, ale při „rozvozu“ po jednotlivých hotelích se cesta protáhne asi na hodinu.

Stravování

Strava dobrá, velmi dobře připravovaná, ale poněkud omezený sortiment, málo ryb a mořských plodů. Nejchudší byly snídaně, celkově byla nedostatečná nabídka uzenin, sýrů a zejména ovoce, ta byla bídná. Trochu slabší byla i nabídka sladkých zákusků. Jíst bylo možné v klimatizované místnosti nebo pod rozsáhlým otevřeným přístřeškem na terase. Nevím, jak je to možné, když výdejních pultů bylo spíše měně než obvyklý počet, ale při výběru jídla téměř nevznikaly fronty. V barech dobré míchané nápoje, i když pro AI jen v dost omezeném sortimentu a jen z lokálních nápojů (to neplatí pro Premium AI za příplatek). Velmi slabá byla nabídka občerstvení přes den, stále stejná a hodně chudá.

Další služby

Úklid běžné kvality, každodenní výměna ručníků, postačující výměna povlečení.Slušné bazény, ten menší je na dopoledne zastíněném místě, ale zato je vybavený lůžky a sedátky pro vodní masáž. Kolem bazénu a na pláži dostatek lehátek a slunečníků, vždy se dalo nalézt místo. Zdarma poskytované plážové osušky lze denně měnit.Obsluha při jídle byla dokonale organizována, objednané nápoje byly doručovány rychle a stejně tak bylo promptně odklízeno i použité nádobí.Žádný bar s blízkým přístupem z bazénu. Plážový bar nebyl zahrnut pod AI, zbývající tři bary byly průměrné.

Josef Chládek
11.10.2018