LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - CHRISTOFINIA

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
3 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
7,7
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 7
Pěkná dovolená.

Celkový dojem z dovolené - výborný.

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené - výborný.

Poloha

Okolí hotelu uklizené, pláže čisté, písčité, moře průzračné a dlouho mělké. Jen doporučuji nenavštěvovat Nissi Beach (míří sem všichni z dalekého okolí), byli jsme na ní jednou a stačilo. Kousek je pak Landa Beach - klidnější, nic na ní nechybělo, už tak čisté moře bylo ještě čistší.

Ubytování

Čisté ubytování, každý den nové osušky a ručníky, uklizený pokoj, krásný výhled na moře. Při problému nefunkční klimatizace - téměř okamžitě řešeno a opraveno. Personál vstřícný.

Stravování

Stravování v hotelu co se týče snídaní bylo dostačující. Večeře se někdy dala a někdy nedala jíst. Rozhodně nedoporučuji v tomto hotelu "all inclusive", protože se pak stejně půjdete najíst jinam. V okolních restauracích nebo tavernách výborný servis, výborné jídlo, ale samozřejmě si za to nechají zaplatit - dva se dobře nají do 30 - 40 euro.

Další služby

Delegátka se dostavila druhý den po ubytování, příjemné jednání a pěkná nabídka výletů, které jsme využili.

Tomáš
15.07.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Spokojenost

Ubytování odpovídá popisu a fotografiím. Na pokoji zdarma k dispozici varná konvice, doplněné denně o sáčky kávy a čaje, lednička, trezor. Vše pěkné, čisté. Jídla dostatek, každý si vybere. Zastávka autobusu kousek od hotelu, moře a pláže ...

Celkový dojem

Ubytování odpovídá popisu a fotografiím. Na pokoji zdarma k dispozici varná konvice, doplněné denně o sáčky kávy a čaje, lednička, trezor. Vše pěkné, čisté. Jídla dostatek, každý si vybere. Zastávka autobusu kousek od hotelu, moře a pláže krásné a čisté. U bazénu dostatek lehátek, vše funkční. Počasí bylo až moc velké teplo, voda v moři ke koupání. Krásné prostředí, doporučuji.

Blanka
03.06.2022
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 7
sluníčko, teplo

Na toto roční období velmi příjemná dovolená. Doprava a služby delegáta dobře zajištěné, destinace i pláže v blízkosti hotelu poloprázdné a čisté, lze pronajmout slunečníky, lehátka, vodní sporty. Je nutné počítat s nižší teplotou vody ...

Celkový dojem

Na toto roční období velmi příjemná dovolená. Doprava a služby delegáta dobře zajištěné, destinace i pláže v blízkosti hotelu poloprázdné a čisté, lze pronajmout slunečníky, lehátka, vodní sporty. Je nutné počítat s nižší teplotou vody kolem 20 st. V blízkosti několik obchůdků i restaurací, taveren i plážových barů. Hotel i personál příjemný, pokoj s výhledem na moře prostorný, čistý, s rychlovarnou konvicí, fénem i menší lednicí. Na Kypru mají jiné el. zásuvky, adaptéry lze zakoupit v hotelovém obchůdku. Wifi dostupná po celém hotelu. Příjemně mě překvapilo, že tak jak je nafoceno v prospektech odpovídá realitě. Balkon je menší, by mohl být o 20 cm širší na úkor velikosti pokoje, venkovní bazény s lehátky i bazénovým barem dostupné a čisté, Pokud nemáte all inclusive jsou zde dražší nápoje. Za jednu kávu a jedno pivo jsme platili 10 euro. Strava v hotelové restauraci formou bufetu v dostatečném množství i výběru. Některé dny s méně hosty v hotelu byl i menší výběr, ale rozhodně jsme nestrádali a CK na to upozorňuje. Kvalitou jídla lehce nadprůměrné. V hotelu jsou ubytováni hosté z různých zemí i s dětmi, někteří hlučnější. Protože pokoje s výhledem na moře jsou umístěné nad barem a bazénem, v sezóně asi bude třeba počítat s živější atmosférou. Celkově hodnotím příznivě, rádi bychom se vrátili.

Lenka
21.04.2022