LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - CYNTHIANA BEACH

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,7
5 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodové ubytování

Velmi příjemné a pohodlné ubytování (výhodný poměr cena/kvalita), vstřícný a milý personál (nic nebyl problém), výborné jídlo, pestrá a měnící se nabídka. Hned u moře, pláž jen pro hotelové hosty s lehátky a slunečníky zdarma (vždy se ...

Celkový dojem

Velmi příjemné a pohodlné ubytování (výhodný poměr cena/kvalita), vstřícný a milý personál (nic nebyl problém), výborné jídlo, pestrá a měnící se nabídka. Hned u moře, pláž jen pro hotelové hosty s lehátky a slunečníky zdarma (vždy se našel nějaký volný), čisté moře, pokud nebyly vlny, tak možnost šnorchlování. Kousek od autobusové zastávky (bus každých 10 minut) i půjčoven aut. Až kýčově romantické umístění s každodenním výhledem na západ slunce při večeři :-)

Jan
15.08.2022
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Úžasná klidná dovolená, vše klaplo.

Krásné klidné místo, čistý hotel, příjemný,usměvavý a ochotný personál. Snídaně,večeře na terase s výhledem na moře a krásným západem slunce. Výběr z jídla bohatě stačil, sýry, několik druhů vloček, jogurtů atd., 4 druhy masa i veganské ...

Celkový dojem

Krásné klidné místo, čistý hotel, příjemný,usměvavý a ochotný personál. Snídaně,večeře na terase s výhledem na moře a krásným západem slunce. Výběr z jídla bohatě stačil, sýry, několik druhů vloček, jogurtů atd., 4 druhy masa i veganské (sójové), přílohy, grilovaná zelenina, saláty, 3 druhy dezertů,mohl by být větší výběr čerstvého ovoce, ale dostačovalo. Kdo nemá rád plýtvání jídlem bude spokojený. Při hotelu laguna, kde se mohou koupat děti. Do otevřeného moře přístup po kratším molu, při větru uzavřený. Kdo má rád klid12 minut pěšky po pobřeží směr severozápad oblázkovo písčitá pláž, asi tak uprostřed pozvolný vstup přes oblázky víc po stranách kameny, dobré prozkoumat při šnorchlování, zde se dalo plavat po celou dobu dovolené i při středních vlnách. Čisté azurové moře.

Ubytování

Kvalitní matrace, čisto, úklid, výměna ručníků.

Miriam
17.06.2022
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
ok

dobrý

Celkový dojem

dobrý

Kubešová Jitka
07.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Byli jsme s manželem velmi spokojeni. Navíc velmi oceňuji přístup delegátky cestovní kanceláře Lindy Tylkové.

Celkový dojem

Byli jsme s manželem velmi spokojeni. Navíc velmi oceňuji přístup delegátky cestovní kanceláře Lindy Tylkové.

Vladana Radová
19.07.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Velmi příjemný pobyt v krásném a klidném prostředí.

Hotel se nachází na JZ části Kypru, což znamená, že vítr přichází převážně z tohoto směru a způsobuje občas větší příboj, kvůli němuž pak nelze vstupovat do vody. Částečně je to kompenzováno přírodní lagunou na pláži, která je směrem k ...

Celkový dojem

Hotel se nachází na JZ části Kypru, což znamená, že vítr přichází převážně z tohoto směru a způsobuje občas větší příboj, kvůli němuž pak nelze vstupovat do vody. Částečně je to kompenzováno přírodní lagunou na pláži, která je směrem k moři téměř uzavřená a kde je příboj eliminován. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro něž jsou zde připraveny sportovní i kulturní aktivity. Z naší strany jsme byli s pobytem velmi spokojeni.

Poloha

Hotel je v klidném a krásném prostředí s výhledem na krásné panorama zátoky, v případě většího příboje, kdy je zákaz vstupu do moře, lze kromě hotelového bazénu využít přírodní chráněnou lagunu přímo na pláži, takže koupat se v moři lze nepřetržitě.

Ubytování

Vzhledem k možnosti porovnání s rokem 2017, kdy jsme tento hotel navštívili poprvé, jsme zaregistrovali podstatné vylepšení ubytovacích interiérů - vše nové počínaje nábytkem, dveřmi, přes elektriku, klimatizaci, posuvné dveře na balkon atd.

Stravování

Stravování v hotelu má středně velký sortiment jídel, která jsou však velmi chutná.

Další služby

Služby v hotelu bezproblémové, i když jsme je zdaleka nevyužili, protože jsme na Kypru byli již nejméně podesáté a všechny možné výlety jsme již absolvovali dříve.

Jan Erazim
30.09.2018