LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - MEDITERRANEAN BEACH

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,8
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9
OKOLÍ
10
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
krásná dovolená na jižním Kypru

výborný

Celkový dojem

výborný

Poloha

V tavernách naproti hotelu dobré jídlo i pití (včetně točených zahraničních značek piv). V Trippers baru naproti hotelu živá hudba až od 23.00 hod.s českou obsluhou po 19.00 hod.(Veronika). U bazénu a u moře je zakázáno dopředu obsazovat místa/lehátka ručníky. Všude je dostatek lehátek, takže si v kteroukoli dobu bez problémů vyberete místo. Lehátka jsou všude zdarma. Vstup do moře/pláž je hotelová, takže klidná...vstup do može je přes malé oblázky/místy větší ploché kameny-cca 2 metry/ - jinak všude tmavší písek. Moře čisté, pofukuje větřík, teplota září cca 30 stupňů. Občas vítr/vlny přinesou traviny. Možnost procházek do vedlejších resortů/barů. Možnost zakoupit služby (jízda na banánu, skůtr, šlapadlo, fly board, let s padákem, serf, paddleboarding apod.).Blízko hotelu jsou 3 supermarkety. Doporučujeme kupovat větší balení vody za 1,5-2 EUR. V hotelu je hezká zahrada, palmy, ve vedlejších resortech dtto.

Ubytování

Hotel/pokoj: velmi čistý a "voňavý" hotel, všechny pokoje s balkonem /2 křesla a stolek/, náš pokoj byl s výhledem na rušnou silnici - po požádání na recepci nám byl bez problémů a velmi ochotně vyměněn za pokoj s výhledem do zahrady a na moře. Denně úklid, výměna ručníků, stlaní postelí /výměna ložního prádla/. K dispozici v pokoji denně káva, čaj, mléko, varná konvice, cukr. Na přivítání ovoce a červené víno, slané chipsy a oříšky.K dispozici vybavený minibar. Samostatně lednice k dispozici není. Denně /dle potřeby/ doplňován šampón, sprchový gel , mýdlo, toaletní papír, pravidelná výměna odpadkových košů. V koupelně WC a vana se závěsem. Dvoulůžkový pokoj prostorný, LCD televize, 2 noční stolky, 2 lampy, klimatizace, velká šatní skříň a 3 šuplíky (dobrý uložný prostor). Do zásuvek je nutno použít adaptér - na recepci vám ho zapůjčí a při odjezdu se vrací. Vyfasujete vstupní karty, karty na výdej ručníků na pláž - od 8.00-17.00 výdej/vrácení ručníků, po 17.00 hod. pouze vrácení ručníků (dole u vnitřního bazénu). Možnost výměny snídaně od 7.00-10.00/večeře od 19.00 22.00 hod.za oběd v taverně od 12.30-15.00 hod. pod bazénem bez doplatku - nutno nahlásit na recepci hotelu den předem. Možnost zakoupit oběd (mořské plody na grilu/šašlyky s úhradou na místě (cca 35-40 UER) .Happy hours v Clouds bar a Blue bar od 18.00-19.00 hod. drinky za poloviční cenu. Občerstvení ve vodním baru u bazénu lze hradit kartou/hotovostí/ na účet pokoje. Stejné služby jsou i při večeři. Měli jsme polopenzi - zcela dostačující (velký výběr ze studené kuchyně, teplé kuchyně, sladké pohoštění včetně zmrzlin, ovoce). Pití u večeře jsme si hradili sami. Denně hrála živá hudba od 19.00-20.00 hod. u večeře a po 20.00 na ploše za hotelem při posezení u drinku. Žádné animační programy. Možnost využít široké nabídky služeb hotelu (jóga, masáže, cvičení v bazénu apod.). Info o nabídce najdete v pokoji na stole/šuplíku.K dispozici lokální piva.V přízemí hotelu je nabídka výletů cestovních kanceláří, naproti hotelu ruská cestovní kancelář - mohu doporučit (využili jsme jejich služeb).Vodu z kohoutku jsme nepili (je pitná, ale není dobrá/nebyla nám doporučena z několika stran). Do wc je zakázáno házet papíry - použité taoaletní papír je třeba házet do koše (kanalizační systém není na Kypru schopen vstřebat toal.papíry=úzké trubky).

Stravování

Polopenze - maximální spokojenost se vším - výběr jídla, služby personálu, vstřícnost, ochota, živá hudba u večeře, krásné výhledy do zahrady, na bazény a na moře:))). Moc děkujeme a vřele doporučujeme navštívit právě tento hotel. Fotky na internetu odpovídají skutečnosti a služby hotelu předčily má očekávání.

Další služby

Velmi vstřícný personál hotelu (recepce, úklid, stravování). Po dlouhé době jsem měla pocit, že si váží klienta a snaží se, aby byl maximálně spokojen.Služeb delegátky Lindy jsme využili při transferu z/na letiště a při zajištění výletu na Throdoss. Průvodkyní byla paní Radka Holešovská a byla úžasná. Výlet lodí jsme si objednali u ruské cestovní kanceláře - Blue lagoone a vše kolem Afrodity..Limassol jsme navštívili sami - bus č.30- 1,5 EUR zaplatíte po celé trase nezávisle na počtu zastávek - do zastávky Old Harbour (řidič jí hlásil ve všech jazycích) - hezká prohlídka promenády,mariny, starého města, hradu...doporučujeme ochutnat rybu v restauraci/bufetu na pláži FAT FISH (výborná fish nad chips) za 11EUR s výhledem na moře - bus č.30 směr od Old Harbouru vystupit u hotelu Crowne plaza hotel a asi 30 metrů od hotelu projít restaurací do venkovního bufetu. Obsluha mluví anglicky/rusky. Podávají i točené pivo.

Raja
25.09.2019