LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - PARK HOTEL

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,8
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9
OKOLÍ
10
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Park hotel - klidná dovolená

Čistý hotel přímo na pláži, čistá průzračná voda místy s kameny, typický italský jídelníček - dostačující porce. Personál velice upravený - dá se říci nažehlený, usměvavý a laskavý. Okolí hotelu - do menšího obchodu pouze procházkou po ...

Celkový dojem

Čistý hotel přímo na pláži, čistá průzračná voda místy s kameny, typický italský jídelníček - dostačující porce. Personál velice upravený - dá se říci nažehlený, usměvavý a laskavý. Okolí hotelu - do menšího obchodu pouze procházkou po pláži v písku asi 10 minut. Procházka za hotelem do kopce umožní krásný výhled na moře a pláž. Vhodné spíše pro nenáročné cestovatele, kteří nevyhledávají noční zábavu. Tento hotel určitě doporučím i svým přátelům. Celkově jsem byla velmi spokojená a vrátila se odpočatá.

Poloha

Okolí hotelu upravené, procházky vhodné spíše pro zdravé lidi bez problému s končetinami, do obchodu, na zastávku autobusu pouze pěšky po pláži, nebo do prudkého kopce za hotelem.

Ubytování

Pokoje denně uklizené, denně vyměněné osušky a ručníky. Doporučila bych dokoupit malé ledničky.

Stravování

Jídlo velmi chutné, typicky italský jídelníček - pro méně náročné cestovatele.

Další služby

Delegátky velmi sympatické, ochotné a na výletě dokázali celou cestu popisovat zajímavosti z okolí.

Růžena
26.06.2018