Recenze - ARCHONTIKO

Zobrazit ubytování
8,8
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
7
OKOLÍ
10
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 10
úžasná dovolená

Ostrov je krásný a zajímavý s nádhernými plážemi. Nás nejvíc zaujala pláž Kyra /krásná je i Apella, Lefkos, Achata,.../.Ze začátku pobytu nás překvapil stálý vítr na ostrově, díky kterému jsme se ale v těch vedrech necítili nijak unavení. ...

Celkový dojem

Ostrov je krásný a zajímavý s nádhernými plážemi. Nás nejvíc zaujala pláž Kyra /krásná je i Apella, Lefkos, Achata,.../.Ze začátku pobytu nás překvapil stálý vítr na ostrově, díky kterému jsme se ale v těch vedrech necítili nijak unavení. Poslední dva dny pobytu vítr téměř ustal a už to nějak nebylo ono. Vítr k tomuto ostrovu prostě patří a poskytuje příjemné klima.

Poloha

Pláž v místě je menší a písčitá, nijak zvlášť nás nezaujala. Je potřeba počítat s chaluhami, využívali jsme ji pouze po dobu bez auta.

Ubytování

Pohodlné a prostorné ubytování /my měli pokoj č. 7/ a velkou terasou s krásným výhledem na moře a celou vesnici. Kuchyňská linka prostorná a solidně vybavená, součástí nejsou čistící prostředky. Úklid probíhal 2x za týden což bylo dostačující, vadilo nám pouze, že odpadkové koše nebyly vynášeny denně. Použití klimatizace, která je součástí pokoje za poplatek nebyla potřebná.Velmi příjemný pan majitel, který nám každé ráno poradil na jaké místa a pláže se vydat, byli jsme pokaždé moc spokojeni.

Stravování

V místě je několik taveren a bar, vyzkoušeli jsme všechny a všude jsme byli spokojení, personál super. Téměř vždy jsme dostali i něco navíc /meloun, k pivu brambůrky, místní vynikající destiláty,.../, což bylo příjemné.Také je zde velmi malý market kde lze zakoupit pitnou vodu v plastu, jinak v něm ale není téměř nic.

Další služby

Na letišti nás přivítal a do hotelu odvezl velice příjemný a zábavný delegát Viktor. S delegátem Majlem, který byl také fajn jsme se setkali pouze při zahajovací schůzce. Měli jsme čtyři dny půjčené auto se kterým jsme objeli všechny zajímavé místa na ostrově, a byli jsme tak ve všem samostatní. Chyběla nám nabídka nějakého lodního výletu. Transfer z letiště i zpět probíhal bez problémů.

Kristýna
23.07.2018