Recenze - GALINI

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,4
56 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,4
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 7
Perfektní místo i služby delegátky

Skvělé místo pro odpočinkovou dovolenou

Celkový dojem

Skvělé místo pro odpočinkovou dovolenou

jiri vrubel
02.10.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidné letovisko, krásné pláže a možnost turistiky po ostrově

Na Karpathosu jsem si užila prázdné až poloprázdné pláže, včetně naturistických. V Lefkosu je přímo dostupná za letoviskem, na další potřebujete si půjčit auto - je třeba ho rezervovat včas sami, nečekat na cestovku. Po ostrově je třeba ...

Celkový dojem

Na Karpathosu jsem si užila prázdné až poloprázdné pláže, včetně naturistických. V Lefkosu je přímo dostupná za letoviskem, na další potřebujete si půjčit auto - je třeba ho rezervovat včas sami, nečekat na cestovku. Po ostrově je třeba opatrná jízda v serpentinách, je to dobrodružství. Občas k pláži nutno dojít strmým kopcem dolů a zpět nahoru. Líbila se mi turistika po ostrově (Kali Limni, Avlona-Vrougonda). Vhodné pro klidný pobyt. Večer a v noci klid, žádná hudba z letoviska. V tavernach výborné jídlo i pro vegetariány.

Poloha

Malé klidné letovisko. Koncentrace taveren pouze v centru Lefkosu, ale nevyhrává tam žádné disko= pro nás důležité.

Ubytování

Na Galini jsme řešili adaptér pro nabíječku na notebook - nakonec jsme po dohodě s delegatem upižlali zásuvku a připevnili gumičkou a šlo to. Je tam mini sporák: jednoplotýnka a miniplotýnka. WiFi občas vypadávala, po resetu se nahodila. Klimatizace fungovala, to bylo důležité. Když netekla studená voda, bylo potřeba hodně odtočit , potom začala studená. Jinak pohodové, čisté, klidné ubytování, to je nejdůležitější.

Stravování

Pro vegetariány: Dobrá taverna Blue Swan nebo restaurace Blue Sea: velké řecké saláty s feta sýrem. V obchodech ovoce i zelenina- levněji a s větším výběrem pak v supermarketu v Arkase (autem).

Adél
20.08.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělé

Vše podle našich představ, vhodné pro ty, kteří hledají klid, pohodu, skvostné moře a přírodu.

Celkový dojem

Vše podle našich představ, vhodné pro ty, kteří hledají klid, pohodu, skvostné moře a přírodu.

Jarmila
06.08.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Naprostý relax

Úžasná dovolená v naprostém klidu a pohodě. Majitelé mají neustále úsměv na tváři a rádi se s Vámi pobaví. Jednoduché ubytování, denně úklid a výměna ručníků, ob den výměna povlečení. Klimatizace není zapotřebí, stále vanoucí vítr zbavuje ...

Celkový dojem

Úžasná dovolená v naprostém klidu a pohodě. Majitelé mají neustále úsměv na tváři a rádi se s Vámi pobaví. Jednoduché ubytování, denně úklid a výměna ručníků, ob den výměna povlečení. Klimatizace není zapotřebí, stále vanoucí vítr zbavuje únavy i komárů, můžete v klidu spát s otevřenými okny za zvuku přílivu. Větší vlny, studenější, ale naprosto průzračná voda. Třešničkou na dortu jsou služby pohodového delegáta Václava Hemerky, který je opravdový znalec místních poměrů ochotný kdykoliv pomoci s jakýmkoliv problémem a navíc výborný průvodce.

Stravování

V taverně Blue Swan fantastická místní kuchyně díky skvělým vždy usměvavým majitelům.

Lucie
01.10.2022
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Bezva dovolená

Karpathos je nádherný skalnatý ostrov s křišťálovým mořem, plný slunce , příjemných Řeků a výborného jídla. Když se k tomu přidá pohodový,vstřícný delegát Vašek Hemerka,který se snaží splnit klientům každé přání ,aby byli na dovolené ...

Celkový dojem

Karpathos je nádherný skalnatý ostrov s křišťálovým mořem, plný slunce , příjemných Řeků a výborného jídla. Když se k tomu přidá pohodový,vstřícný delegát Vašek Hemerka,který se snaží splnit klientům každé přání ,aby byli na dovolené spokojeni a dlouho na ni vzpomínali,pak to nemá chybu. Děkuji za krásnou dovolenou.

Poloha

Pláž si každý najde jaká mu vyhovuje. Je jich tam několik. Kamenité i písčité s průzračnou vodou.

Ubytování

Ubytování je jednoduché ale čisté. Paní majitelka uklízí každý den a v polovině týdne vymění ložní prádlo.

Stravování

V Lefkosu je i několik taveren ,kde se dá výborně najíst.A jídlo je opravdu výborné .

Další služby

V centru letoviska jsou tři obchůdky se základní sortimentem zboží.

30.08.2022