LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - KRINOS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8
2 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
8
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Krásná dovolená

Celkový dojem z dovolené je na 1*. Karpathos ani napodruhé nezklamal, je to úžasný ostrov a stále je na něm co objevovat, krásné vesničky, pláže, hory. Ubytování v hotelu Krinos je klasicky řecké, skromné vybavení pokoje, kuchyňka, maličký ...

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené je na 1*. Karpathos ani napodruhé nezklamal, je to úžasný ostrov a stále je na něm co objevovat, krásné vesničky, pláže, hory. Ubytování v hotelu Krinos je klasicky řecké, skromné vybavení pokoje, kuchyňka, maličký sprcháč s wc. Úklid probíhal každý den, obden čisté ručníky, každé 3 dny výměna ložního prádla, až nám to přišlo trošku přehnaně často. Velice milí majitelé, ochotní, výborná kuchyně pokud se jedná o večeře, velký výběr z jídel. Klasické snídaně - šunka, sýr, rajčata, meloun, jogurt, med.Lefkos má nádherné pláže, vybere si opravdu každý a v našem termínu (začátek září) byly už poloprázdné, takže paráda, moře křišťálově čisté.Kategorie sama pro sebe je delegát Miloš Motoška, lepšího delegáta jsme zatím na ostrovech nezažili, o ostrově ví v podstatě vše, svoji práci dělá s nadšením, se vším poradí, pomůže... Výlet s ním byl super a dozvěděli jsme se spoustu zajímavého o ostrově. Fakt člověk na správném místě :-) Je ještě spousta míst v Řecku, která chceme navštívit, ale na Karpathosu jsme určitě nebyli naposled.

Olga
16.09.2016
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Nádherný ostrov

Dovolenku sme si uzili, ostrov je nadherny. More velmi ciste, vychodne plaze su krajsie ako zapadne (vynimkou je Lefkos). Delegat perfektne informovany.Hotel bol priemerny, vadilo nam, ze sa fajcilo uplne vsade (na izbe to tiez bolo ...

Celkový dojem

Dovolenku sme si uzili, ostrov je nadherny. More velmi ciste, vychodne plaze su krajsie ako zapadne (vynimkou je Lefkos). Delegat perfektne informovany.Hotel bol priemerny, vadilo nam, ze sa fajcilo uplne vsade (na izbe to tiez bolo citit). Na ostrov sa ale urcite este vratime!

Aneta Angelovicova
04.08.2016