Recenze - LEFKOS VILLAGE

Zobrazit ubytování
9,3
30 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
9,4
OKOLÍ
9,1
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Karpathos opět nezklamal

Maximální spokojenost.

Celkový dojem

Maximální spokojenost.

Mirek a Jitka
08.10.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 7
Super

Super

Celkový dojem

Super

Eva Slámová
05.10.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Krásný Karpathos

Ten nejlepší. Navštívil jsem postupně Lefkadu, Rhodos, Pargu, Zakynthos a teď Karpathos. A Karpathos je po Lefkadě asi zatím to nejhezčí, co jsem v Řecku viděl. Především díky liduprázdným a krásným plážím. Tuším, že sem se budu chtít ...

Celkový dojem

Ten nejlepší. Navštívil jsem postupně Lefkadu, Rhodos, Pargu, Zakynthos a teď Karpathos. A Karpathos je po Lefkadě asi zatím to nejhezčí, co jsem v Řecku viděl. Především díky liduprázdným a krásným plážím. Tuším, že sem se budu chtít jednou vrátit, stejně jako jsem se podíval aspoň na den na Lefkádu, když jsem byl Parze ;-)

Poloha

Klidné místo, které občas kazí trochu nepořádku, ale ten jde na vrub asi místní mentalitě. Příroda je fajn.

Ubytování

Bez větších připomínek, personál je příjemný a ochotný, úklid bez problémů, navíc k dispozici pěkný bazén. Absence komárů byla velkým a nečekaným bonusem.

Stravování

Vlastní, takže nehodnotím.

Další služby

Není nic, co by šlo vytknout. Maylo je člověk na svém místě.

Ondřej Ambrož
03.09.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Bezvadná dovolená

Letos opět Karpathos,již počtvrté,což mluví samo za sebe.-))).Vesnička Lefkos nám přirostla k srdíčku a mám pocit,že sem budeme jezdit jako na ,,chatu,,!!! Ubytování v LEFKOS VILLAGE je perfektní,blízko od moře,snídaně se podávají na ...

Celkový dojem

Letos opět Karpathos,již počtvrté,což mluví samo za sebe.-))).Vesnička Lefkos nám přirostla k srdíčku a mám pocit,že sem budeme jezdit jako na ,,chatu,,!!! Ubytování v LEFKOS VILLAGE je perfektní,blízko od moře,snídaně se podávají na terase u bazénu,úklid probíhal denně,veškerý personál byl milý,usměvavý.Výlet na ostrov SARIA naprosto fantastický!!Tak jako delegát pan Miloš.-)))Děkujeme za krásnou dovolenou a těšíme se na katalog pro rok 2019!!!

Martina Žďárská
11.08.2018