SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - PLIADES

Zobrazit ubytování
9
6 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,3
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krásný ostrov

Příroda, lidé, památky, krásné muzeum v hl. městě, cisterna , pláže na východním pobřeží, vše předčilo naše očekávání.

Celkový dojem

Příroda, lidé, památky, krásné muzeum v hl. městě, cisterna , pláže na východním pobřeží, vše předčilo naše očekávání.

Rudyšová Petronila
30.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Emoce

Dobrý den, poprvé jsem vyrazil s manželkou letecky. Vybrali jsme ostrov Karpathos. Myslím, že nic krásnějšího jsem doposud nezažil. Nádherné pláže, hory, šílené cesty, kde v nejužším bodu potkáte kozy, které přecházejí přes cestu. A ...

Celkový dojem

Dobrý den, poprvé jsem vyrazil s manželkou letecky. Vybrali jsme ostrov Karpathos. Myslím, že nic krásnějšího jsem doposud nezažil. Nádherné pláže, hory, šílené cesty, kde v nejužším bodu potkáte kozy, které přecházejí přes cestu. A některé přenádherné pláže absolutně bez lidí. Navíc mentalita karpathosanů.... Prostě nádherné, čisté a emotivní.

Poloha

Klidné místo, super procházky, 100% klídek, až na oslíka(místní celebrita) který se občas z velké dálky ozval, prý když měl žízeň:-)

Ubytování

Vše OK.Fantastické místo, s výhledem na Potali záliv s pláží.

Stravování

Stravovali jsme se sami. Perfektní.

Další služby

Delegátka Míša,perfekto:-)

Kamil Halška
08.09.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Nadherny ostrov, skvely delegat

Vyborny

Celkový dojem

Vyborny

Poloha

Spokojennost

Ubytování

Velmi dobre

Stravování

Stravovani sami v restauraci, spokojennost

Další služby

Velmi dobre

Jolana Novakova
24.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klid a pohoda

Celkový dojem je nyní už dobrý, i když ze začátku to tak nevypadalo. Po příjezdu do apartmánu jsme v koupelně našli úplně vypáčenou baterii u umyvadla a chyběl ovladač na klimatizaci. Nikdo nám nesdělil, že si o něho máme požádat u ...

Celkový dojem

Celkový dojem je nyní už dobrý, i když ze začátku to tak nevypadalo. Po příjezdu do apartmánu jsme v koupelně našli úplně vypáčenou baterii u umyvadla a chyběl ovladač na klimatizaci. Nikdo nám nesdělil, že si o něho máme požádat u majitelů. Paní na úklid o něm také nic nevěděla - zařídil až delegát Miloš. Po spuštění klimatizace nám však vypadl proud v celém apartmánu a nešel nahodit. Vše bylo vyřešeno až po cca 4 hodinách našich urgencí u delegáta. Ve finále proběhla i výměna baterie a naše dovolená mohla, po skoro celém dni řešením různých nepříjemností, začít...

Poloha

V okolí apartmánu je hodně zeleně. Cca 200m je malý market. Na pláži Potali jste také hned. Pláž je čistá, s lehátky a slunečníky /za poplatek 7 EUR/. My jsme využívali stín, který poskytují stromy. Do centra Lefkosu se dá dojít klidnou chůzí za cca 15 minut. Tam jsou další 3 pláže. Vše je čisté, pláže i moře. Určitě se vyplatí půjčit si auto nebo alespoň skůtr a ostrov si projet. Je to neskutečná krása - hory, krásné zátoky s průzračně modrou barvou a plážemi, kde když je 10 lidí tak to je hodně:). Všude se na Vás usmívají Řekové, kteří zásadně nikam a nikdy nespěchají.

Ubytování

Apartmán je vybaven základními potřebami. Na přespání je to dostačující. Kuchyňka celkem vybavená, malý dvouplotýnkový vařič. Málo místa na přípravu jídla. Sítě v oknech by opravdu potřebovali vyměnit, protože jsou děravé. Židličky na terase by také bylo potřeba vyměnit nebo alespoň umýt, protože přes den na nich spí kočky, kterých je v Lefkosu opravdu hodně:) Měli jsme štěstí na sousedy, takže večer a v noci byl klid. Jinak Karpathos je moc klidný ostrov a vesnička Lefkos také. Po 22 hod večer se tam téměř nic neděje. Kdo chce trochu večerní zábavy musí si zajet do hlavního města.

Stravování

Stravování jsme měli vlastní, vždy rádi ochutnáme místní speciality. V blízkosti je dostatek taveren. Nejlepší je určitě taverna Blue Swan, kde mají každý den navařeno pár jídel a vy si můžete přímo v kuchyni ukázat, co by jste chtěli ochutnat. Jsou zde velice příjemní majitelé. Jinak na Karpathosu je plno restaurací kde můžete ochutnat jejich speciality. Ostrov jsme procestovali autem celý a nabídka je opravdu veliká.

Další služby

Každý den probíhal základní úklid, kdy paní vynesla koše a zametla. 1x za pobyt bylo vyměněno ložní prádlo a 2x ručníky, což bylo super.Delegát Miloš je opravdu skvělý. Zahrne Vás informacemi už v autobuse po příletu. Opravdu je vidět, že ho jeho práce baví a naplňuje. I posezení nad mapou je moc zajímavé, poradí kam zajet a co navštívit.

Monika
18.08.2018