LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - PLIADES

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
9 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9,6
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásný a klidný Karpathos

Na Karpathos jsem se vydali již pošesté,což hovoří za vše.Do Lefkosu,konkrétně oblast u pláže Potali,ještě nedorazil masový turismus,absolutní klid a pohoda.Apartmán odpovídá vyobrazení,je prostorný,vzdušný.Hlavně oceňuji velkou terasu s ...

Celkový dojem

Na Karpathos jsem se vydali již pošesté,což hovoří za vše.Do Lefkosu,konkrétně oblast u pláže Potali,ještě nedorazil masový turismus,absolutní klid a pohoda.Apartmán odpovídá vyobrazení,je prostorný,vzdušný.Hlavně oceňuji velkou terasu s naprostým soukromím.Na pláž Potali dojdete za 5 minut,pláž je čistá,průzračná voda,plážový servis za 15 EUR:Na oběd jsme chodili na pláži do hotelu Potali Bay,vše v pořádku a na večeře do taverny Blue Swan,kde vás vezmou přímo do kuchyně a vyberete si na místě,vše bylo výborné.Delegát Václav Hemerka byl ochotný,nic nebyl problém.Děkujeme za krásnou dovolenou.Martina a Pavel Žďárských

Martina Žďárská
20.07.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Karpathos - Pliades

Velmi dobrý. Na ostrově Karpathos jsme byli poprvé, při cestě z letiště z jižní strany, jsme byli velmi rozpačití, jih ostrova vypadá jako měsíční krajina či poušť, jen pláže pro surfaře. Střední část, kde se nachází Lefkos už je hezká, ...

Celkový dojem

Velmi dobrý. Na ostrově Karpathos jsme byli poprvé, při cestě z letiště z jižní strany, jsme byli velmi rozpačití, jih ostrova vypadá jako měsíční krajina či poušť, jen pláže pro surfaře. Střední část, kde se nachází Lefkos už je hezká, zelená, vysoké hory tvoří krásnou dominantu. Sever ostrova je už zase neobydlený, pouze hory, 1 silnice 1 vesnice Olympos, což byla možná zapomenutá vesnice, dnes je to ovšem těžký byznys, nicméně určitě stojí za vidění+ 1 přístav. Všude kolem ostrova je neuvěřitelně čistá voda. Ostrov je objevován turisty, jeho infrastruktura na to ale není zcela připravená. Na celém ostrově fungují například jen 3 benzinky, pošta je pouze v hlavním městě, na plážích nejsou sprchy, i když standartní cena za 2 lehátka a slunečník byla 10 eu,-....měli jsme auto zamluvené na celý pobyt předem, ale na počátku srpna byl v Lefkosu například problém se zapůjčením auta, řešilo se přes hlavní město. Lidé byli ale neuvěřitelně milí-kromě našeho pana domácího, který celých 14 dní důsledně dělal, že nás nezná. Lefkos je krásné klidné místo, jsou zde 4 různé pláže, super pláž byla kousek od nás : Potali, kde byl stín od stromů a málo lidí. Nakoupí se zde základní potraviny, jen do některého ubytování je to kousek cesty. /větší supermarkety jsou v hlavním městě/. Ve srovnání například s přeplněnou Amoopi je to oáza. Doporučuji si vypůjčit auto, určitě projet východní pláže, vyjít na nevyšší horu Kalli Limni /1,5 hodiny obtížnějšího výstupu/ nebo alespoň vyjet na planinu pod Kalli Limni. Vyhlášená taverna byla bohužel z důvodu smrti majitele zavřená.

Ubytování

Z důvodu absolutního soukromí, super terásce s výhledem na moře, zeleni okolo apartmanu, dobrému úklidu, jsme byli spokojení. Apartman je veliký,pěkný, slušně zařízený, odpovídá vyobrazení, jen má klasické nešvary: chybí závěs u sprchy, špatně odtékala voda v umyvadle, zapáchal záchod /koupily jsme přípravky a problém vyřešili/, skleničky se zřejmě zrovna rozbily-dokoupili jsme, dřevěná terasa a zahradní nábytek volali po natření. Klimatizace nebyla potřeba, celý pobyt foukalo, a tak otevřením oken profukovalo i apartmanem, z tohoto důvodu jsme neviděli komára. Klimatizace byla za poplatek, asi bychom museli odchytit majitele, který byl zcela neúčastný i přesto, že chodil denně pečovat o sad a rostliny.

Stravování

Nebyl problém se kdekoliv najíst, rádi jsme chodili do Blue Swanu, kde majitelka skutečně navařila čerstvé jídlo a v kuchyni jsme si mohli vybrat, na co máme chuť,vařila autentickou řeckou kuchyni.

Další služby

Neměli jsme problém, s delegátkou Alenou jsme se viděli na počátku, dala nám základní info, poté byla nápomocná 2x telefonicky. Na výletě jsme nebyli.

Eva Kuželová
22.08.2021
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Krásný ostrov

Příroda, lidé, památky, krásné muzeum v hl. městě, cisterna , pláže na východním pobřeží, vše předčilo naše očekávání.

Celkový dojem

Příroda, lidé, památky, krásné muzeum v hl. městě, cisterna , pláže na východním pobřeží, vše předčilo naše očekávání.

Rudyšová Petronila
30.09.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Emoce

Dobrý den, poprvé jsem vyrazil s manželkou letecky. Vybrali jsme ostrov Karpathos. Myslím, že nic krásnějšího jsem doposud nezažil. Nádherné pláže, hory, šílené cesty, kde v nejužším bodu potkáte kozy, které přecházejí přes cestu. A ...

Celkový dojem

Dobrý den, poprvé jsem vyrazil s manželkou letecky. Vybrali jsme ostrov Karpathos. Myslím, že nic krásnějšího jsem doposud nezažil. Nádherné pláže, hory, šílené cesty, kde v nejužším bodu potkáte kozy, které přecházejí přes cestu. A některé přenádherné pláže absolutně bez lidí. Navíc mentalita karpathosanů.... Prostě nádherné, čisté a emotivní.

Poloha

Klidné místo, super procházky, 100% klídek, až na oslíka(místní celebrita) který se občas z velké dálky ozval, prý když měl žízeň:-)

Ubytování

Vše OK.Fantastické místo, s výhledem na Potali záliv s pláží.

Stravování

Stravovali jsme se sami. Perfektní.

Další služby

Delegátka Míša,perfekto:-)

Kamil Halška
08.09.2019
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Nadherny ostrov, skvely delegat

Vyborny

Celkový dojem

Vyborny

Poloha

Spokojennost

Ubytování

Velmi dobre

Stravování

Stravovani sami v restauraci, spokojennost

Další služby

Velmi dobre

Jolana Novakova
24.09.2018