LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - SEA MELODY

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,1
25 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,3
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
OKOLÍ 8
9,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná , klidná dovolená

Krásná dovolená, Karpathos jsem navštívila již po třetí a Lefkos nikdy nezklame. Nádherné pláže, průzračná voda, počasí na jedničku, kolem hory, výborné jídlo, milí lidé. Tentokrát jsme byli v září , tak byla vesnička o poznání méně živá, ...

Celkový dojem

Krásná dovolená, Karpathos jsem navštívila již po třetí a Lefkos nikdy nezklame. Nádherné pláže, průzračná voda, počasí na jedničku, kolem hory, výborné jídlo, milí lidé. Tentokrát jsme byli v září , tak byla vesnička o poznání méně živá, zejména večer , ale všude otevřeno. Ostrov je poměrně malý , hornatý , osobně bych doporučovala navštívit vesničku Olympos a hlavní město.

Poloha

Nádherné

Ubytování

Ubytováni Sea Melody má výbornou polohu v centru vesničky, k pláži je to snad 3 minuty, Naše studio bylo v patře s nádherným výhledem nejen na moře, ale také na hory a večer na západ slunce. Vybavení studia skromné , ale dostačující. Závady by se našly ( klimatizace nefungovala a za celou dobu pobytu se nepodařila opravit, ale v září to tak nevadilo, záchod každou chvíli nenabíral vodu , to jsme byli schopni vždy “ nahodit “ sami , netěsnící a namrzlá lednička….) , nijak jsme to neřešili, výhled a poloha studia veškeré nedostatky tak nějak srovnala.

Stravování

Stravovali jsme se v okolních tavernách, jídlo výborné, večerní drinky…. Prostě úžasná dovolená , pokud nečekáte rušné středisko.

Další služby

Služby delegáta jsme nevyužili, nemohu hodnotit, vše jsme si zařizovali sami.

Jana
17.09.2023
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 7
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Bez problémů, OK.

Ubytování v sea Melody slušné. Lepší než v Neraidě.

Celkový dojem

Ubytování v sea Melody slušné. Lepší než v Neraidě.

Stravování

Bez stravy. Návštěva taveren.

Jaroslav Lukeš
29.06.2023
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Krásná dovolená

Jsme milovníci Řecka obecně. Ostrov Karpathos je skvělá destinace pro ty, co preferují klid a lokality bez hotelových komplexů. Ostrov je hornatý a zajímavý. Cestováním v zapůjčeném autě jsme jej poznali takřka celý. Ubytování velmi dobré, ...

Celkový dojem

Jsme milovníci Řecka obecně. Ostrov Karpathos je skvělá destinace pro ty, co preferují klid a lokality bez hotelových komplexů. Ostrov je hornatý a zajímavý. Cestováním v zapůjčeném autě jsme jej poznali takřka celý. Ubytování velmi dobré, čistota perfektní, klid a upravené okolí. Majitelé milí a vstřícní.

Poloha

Okolí ubytování upravené, majitelé dbají na pořádek, místní pláže se dají vybrat podle toho, co má kdo rád. Plné slunečníků i velmi klidně. Vše je blízko. .

Ubytování

Ubytování velmi čisté, vybavení téměř nové, skromné ale dostačující. Úklid denně a precizně.

Stravování

Stravovali jsme se sami v místních tavernách nebo na výletech, kde byla útrata téměř vždy menší při větší kvalitě.

Další služby

Počáteční informace od delegáta byli výborné, naštěstí jsme během pobytu jeho služby nepotřebovali. Auto jsme si půjčili na 8 dní individuálně. Auta byla starší, takže jsme je 2x měnili pro různé závady, ale v půjčovně vždycky vyšli vstříc bez problému. Studia jsou v klidné lokalitě velmi blízko centra vesnice.

Dagmar Štrajtová
12.06.2023
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Nádherná pláž s úžasně průzračnou vodou.

Projeli jsme hodně řeckých ostrovů a zde nás nadchlo moře v zátoce, úžasné. Slunečník a lehátka 10 Euro. S tresorem 20 :-(

Celkový dojem

Projeli jsme hodně řeckých ostrovů a zde nás nadchlo moře v zátoce, úžasné. Slunečník a lehátka 10 Euro. S tresorem 20 :-(

Poloha

Pláže super na 1. Okolní hory nádhera. Olympos a Saria, hezké místa.

Ubytování

Pokoj v přízemí 5 - není soukromí...Chyběl slunečník, poté podstavec, ale poradili jsme si.Ze 6 tého pokoje lepší výhled.

Stravování

Taverny OK, ale vše zdražilo. Večeře pro dva okolo 30 Euro a to pijeme vodu :-).

Další služby

Delegát super, takového jsme ještě neměli...Václav Hemerka splní vše co potřebujete :-))Výměna ručníků a ložního prádla po 4. dnech.

Petr
02.10.2022