Recenze - SEA MELODY

Zobrazit ubytování
9,3
14 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,3
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Chcete zažít klid a bez chaosu....najdete to na Karpathosu

Na Karpahosu již počvrté a opět spokojeni

Celkový dojem

Na Karpahosu již počvrté a opět spokojeni

lidmila hrubá
19.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená snů, klid, pohoda, krásné místo, nádherný ostrov.

Prožili jsme klidnou dovolenou na nádherném a turismem příliš nepoškozeném ostrově Karpathos, ve vesničce Lefkos. Apartmány Sea Melody jsou prostorné, vzorně udržované, nikdo neobtěžuje nadměrným hlukem. V letovisku jsou příjemné taverny, ...

Celkový dojem

Prožili jsme klidnou dovolenou na nádherném a turismem příliš nepoškozeném ostrově Karpathos, ve vesničce Lefkos. Apartmány Sea Melody jsou prostorné, vzorně udržované, nikdo neobtěžuje nadměrným hlukem. V letovisku jsou příjemné taverny, takže si každý může vybrat dle svých představ a chutí. Vřele doporučuji čerstvé ryby a plody moře, ale i ostatní řecké speciality zde najdete a pochutnáte si na nich. V zásadě vše bylo plně zajištěné, drobnosti, které jsme potřebovali bezproblémově poradil delegát CK pan Miloš. Ten nás také zahrnul množstvím zajímavých informací o ostrově a dalších historických souvislostech. S nákupy si rovněž poradíte v místních minimarketech a zeleninu pohodlně nakoupíte "z auta".

Ubytování

Prostorný, čisté, s pravidelným servisem v podobě výměny ložního prádla a ručníků, vynášení odpadků. Krásně umístěné nedaleko pláže.

Stravování

Taverny je třeba si projít, podívat se na jídelníček, vyzkoušet doporučení delegáta. Na ryby jsme chodili do taverny Meltemi (jedna z 5 na břehu moře), v závěru jsem ochutnali řecké speciality u Tří delfínů, příjemná a milá obsluha, skvělé ceny.

Další služby

Skvělý delegát, krásný výlet za perlami Karpathosu.

Barbora Dobiášová
27.08.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Viamare je jistota

Do Řecka jezdíme už řadu let a to s různými cestovními kancelářemi.Skutečnost, že se v poslední době opakovaně vracíme k cestovní kanceláři Viamare, hovoří za vše! Vyhovuje nám pestrá nabídka destinací i kvalitního ubytování, zajištění ...

Celkový dojem

Do Řecka jezdíme už řadu let a to s různými cestovními kancelářemi.Skutečnost, že se v poslední době opakovaně vracíme k cestovní kanceláři Viamare, hovoří za vše! Vyhovuje nám pestrá nabídka destinací i kvalitního ubytování, zajištění dopravy i přístup delegátů k nám klientům a v neposlední řadě i cena zájezdů a její slevy. Proč tedy měnit?!

Bořivoj
11.09.2017
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Na Karpathos jsme zavítali již potřetí, protože máme rádi klidná letoviska a Lefkos to splňuje na 100%. Ubytování pěkné, denně probíhal úklid, je to kousek na pláž. V Lefkosu naleznete vše, co potřebujete ke strávení pohodové dovolené, ...

Celkový dojem

Na Karpathos jsme zavítali již potřetí, protože máme rádi klidná letoviska a Lefkos to splňuje na 100%. Ubytování pěkné, denně probíhal úklid, je to kousek na pláž. V Lefkosu naleznete vše, co potřebujete ke strávení pohodové dovolené, nádherné moře, taverny, obchůdky...Letos nově i bankomat-))))Je dobré si zapůjčit auto a projet si celý ostrov, větrný, ale krásný jih či navštívit malebnou vesničku Olympos, kde se jakoby zastavil čas.Delegát Miloš zaslouží tradičně velkou pochvalu, je vstřícný, vtipný, erudovaný...Už nyní se těšíme na KATALOG 2018!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martina
24.08.2017