Recenze - ANNA

Zobrazit ubytování
9,2
36 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Určitě to stojí za to.

Využíváme cestovky jen pro zajištění letenky a ubytování, protože nejsme hotelové typy. Proto mě velice mile překvapila delegátka Alexandra, která se s námi spojila ještě před příletem, aby nás informovala o prakticky vykoupených ...

Celkový dojem

Využíváme cestovky jen pro zajištění letenky a ubytování, protože nejsme hotelové typy. Proto mě velice mile překvapila delegátka Alexandra, která se s námi spojila ještě před příletem, aby nás informovala o prakticky vykoupených půjčovnách aut a motorek. Zároveň nám nabídla zajištění požadovaného dopravního prostředku za výhodnou cenu. Přiznám se, že jsem jí zprvu nevěřil, ale realita na místě byla ještě horší než popisovala. V srpnu opravdu 0 aut a motorek k dispozici a pokud ano, tak jen na omezený počet dnů za trojnásobné ceny... Byl jsem proto rád, že jsem akceptoval její nabídku ještě před samotným příjezdem. Tímto ještě jednou velké DÍKY.Jinak ubytování v apartmánech Anna nadstandardní: zcela nový pokoj (nebo po rekonstrukci) s veškerým vybavením včetně nové kuchyňské linky. Čisto, výměna prádla a úklid každý 3. den. Krásný výhled na moře, stranou od pouličního ruchu (dům je na kopci). Ostatní nemohu soudit, protože se stravujeme v restauracích a jiné služby nevyužíváme.Za mě super včetně vstřícnosti a zájmu delegátky.

Poloha

V blízkosti 3 městské malé ale útulné a čisté pláže. Je potřeba si půjčit motorku/auto a vyrazit po ostrově

Ubytování

krásné, nové, čisté

Stravování

Všude kolem velké množství restaurací s podobnou nabídkou- Typická řecká kuchyně.

Další služby

Služby jsme nečerpali, tak nemohu hodnotit. Chtěl bych ale ocenit zájem delegátky Alexandry - až se divím, kde na to při tom počtu rekreantů vůbec bere energii :-)

Jaroslav
30.08.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Spokojenost,mohu jen doporučit

Celkový dojem

Spokojenost,mohu jen doporučit

Barbora
29.08.2022
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Velmi příjemné ubytování

Studia jsou čistě uklizená, poměrně nově vybavená. Odpad vynášen každý den, obden úklid, každý třetí den výměna ručníků. Klimatizaci za příplatek doporučuji. S paní majitelkou je příjemná komunikace, mluví výborně anglicky. Výhled na moře ...

Celkový dojem

Studia jsou čistě uklizená, poměrně nově vybavená. Odpad vynášen každý den, obden úklid, každý třetí den výměna ručníků. Klimatizaci za příplatek doporučuji. S paní majitelkou je příjemná komunikace, mluví výborně anglicky. Výhled na moře i z pokojů v přízemí. K dispozici slunečníky od předchozích klientů.

Poloha

Hned pod kopcem je supermarket a taverna. Městská pláž je dostupná po schodech, dost lidí a slunečníků, přesto se dá bez problémů najít místo pro vlastní.

Stravování

Vlastní stravování

Další služby

V době naší dovolené bylo velmi obtížné sehnat auto k pronajmutí, ale paní delegátka byla schopná minimální počet aut zajistit, i když jen na 2 dny. Po vlastní ose se nám podařilo pronajmout auto v Lemon Cars, kteří sídlí hned pod Annou. Auta jsou sice dražší, ale úplně nová, výborný servis.

Lenka Buriánová
16.08.2022
7,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 1
Dovolená 2022

Na Řecko nadstandardní dojem

Celkový dojem

Na Řecko nadstandardní dojem

Poloha

Pláž nejbližší ubytování Makris Gialos patří mezi nejhezčí pláže ostrova. V termínu, kdy jsme ji navštěvovali, byla docela plná. Ale to nic nezměnilo na její kráse. Objeli jsme celý ostrov a zdálo se nám, že ceny v Lassi jsou nejvyšší. Malá nabídka pita gyrosu, který milujeme. Večerní procházky nás překvapily, téměř nikdo nebyl v ulicich, málo lidi. Ten, kdo hledá rušnějši stredisko, tak tady ne! V celku jsme byli spokojeni. Jeli jsme za mořem a odpočinkem a to splnilo očekávání.

Ubytování

Apartmán velmi udržovaný, čistý, nádobí a zařízení kuchyňky bylo funkční. Pravidelný úklid a výměna ručníků. Ručníky byly sněhové bílé a nadýchane, radost je použít. Krásný výhled na moře. Při vedrech lze použít společnou terasu, kde příjemně profukuje mořský větřík. Paní majitelka velmi příjemná paní, která se stará o spokojenost svých hostů.

Stravování

Bez stravy

Další služby

Paní delegátka - velmi příjemná dáma. Protože nám zajistila vypůjčení auta, na organizovaném výletě, tudíž nemohu hodnotit. Svou práci dělá s láskou a neobvyklou ochotou. Je to člověk profesional a na svém místě.

Marcela
16.08.2022