Recenze - ANNA

Zobrazit ubytování
9,1
42 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,1
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
Lassi = dobrá volba

Ze zkušeností z minulé návštěvy Kefalonie, kde jsme byli ubytováni poblíž Lixoury, preferuji letošní pobyt v Lassi - studia Anna. Vyhoví všem rozdílným požadavkům na pobyt. Určitě výhodnější pro cestování po ostrově, včetně možnost ...

Celkový dojem

Ze zkušeností z minulé návštěvy Kefalonie, kde jsme byli ubytováni poblíž Lixoury, preferuji letošní pobyt v Lassi - studia Anna. Vyhoví všem rozdílným požadavkům na pobyt. Určitě výhodnější pro cestování po ostrově, včetně možnost návštěvy sousedního ostrova Ithaka. Doporučení na 2 noci. Lepší výběr pláží v dostupné vzdálenosti pěšky, nákupní možnosti v minimarketech, stravovací možnosti v tavernách, večer bary. Autobusové spojení za 2 eura hl. město Argostoli na druhou stranu Airport. Západ sluníčka je skvělý a studia jsou v klidové zóně cca 150 m od všeho výše jmenovaného. Osobně preferujeme komornější prostředí, ale v Lassi si opravdu každý klient najde to své.

Poloha

Kdo je zaměřen na malé, komornější plážičky, musí popojet a najít si tu svou. Také jsme hledali a našli.

Ubytování

Pro někoho méně pohyblivého, může být problém kopeček ke studiu, cca 50 m.

Stravování

Studia bez stravy nejsou problém, vzhledem ke stravovacím možnostem v okolí a možností nákupů potravin v marketech.

Další služby

Vše na jedničku a pro delegátu Sašu Janouškovou 1*

Jaroslav Kašpar
20.09.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Kefalonie

Spokojenost. Kefalonie byl náš celkově 11. řecký ostrov, takže můžeme porovnávat s již navštívenými. Všude bylo hezky a každý je jiný. Jen vstřícnost tohoto národa je všude stejně pohodová a příjemná. Proto už jiné destinace navyhledavame. ...

Celkový dojem

Spokojenost. Kefalonie byl náš celkově 11. řecký ostrov, takže můžeme porovnávat s již navštívenými. Všude bylo hezky a každý je jiný. Jen vstřícnost tohoto národa je všude stejně pohodová a příjemná. Proto už jiné destinace navyhledavame. Vždy si báječně odpočineme. Letovisko Lassi je předměstí hlavního města Argostoli, ale ve vile Anna si klid dopřejete. Výhodou tohoto místa je geologické umístění uprostřed ostrova. Skoro stejně daleko na sever, jih i východ. S autem objedete vše a najdete pláže, kde se nebudete mačkat. Zamilovali jsme si poklid přístavu Sami, odkud plují trajekty na kouzelnou Ithaku. Koupali jsme se na jihu ve Skále a Porosu. Hezké výhledy vám poskytne cesta na sever po západním pobřeží do Fiskarda a i cesta vnitrozemím přes hory. Dobrodružný je i výlet do horských vesniček, kde se čas zastavil. A hrad Kastro s výhledy do kraje? Dejte si ho. Taverna pod hradem (vzdálenější) umí špičkové Latte a papu si váš žaludek bude taky pamatovat Kdo kdy řídil v Řecku ví, že jejich specifický styl je zpočátku na budku, ale velmi rychle jej přijmete a pak si jízdu dokážete užít.Jedinou kaňkou v Lassi je cena slunečníků u moře. Sada na jeden den je 35EU. To není lidové. Jinde na ostrově kolem 15EU.Na konec bych pochválil delegatku Sašu za její vstřícnost a úsměv. Přejeme hezké dny a dobrou volbu. Zelenkovi.

Ubytování

Spokojenost

Stravování

Bez stravování

Vladimír Zelenka
16.09.2023
9,7
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
Spokojenost!

Proste krasa i zazitky!

Celkový dojem

Proste krasa i zazitky!

Poloha

Nemam slov… proste nejlepsi!

Ubytování

-minus komary… by mohli lepsi s siti proti hmyzu z balkonu… jinak je moc dobraaa ubytovana.

Další služby

Vylety super…

Veronika
13.09.2023
6
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
Kefalonia

Let i cesta s milou paní delegátkou Sašou do Lassi proběhly v pořádku. Aparthotel Anna se nachází v delším strmém kopci, k moři je to spíš 800 m až kilometr. Kolem 16 hodiny nebyl náš pokoj ještě připraven, úklid vůbec probíhal různě, ...

Celkový dojem

Let i cesta s milou paní delegátkou Sašou do Lassi proběhly v pořádku. Aparthotel Anna se nachází v delším strmém kopci, k moři je to spíš 800 m až kilometr. Kolem 16 hodiny nebyl náš pokoj ještě připraven, úklid vůbec probíhal různě, někdy třeba dva dny nebyly vysypány koše na WC. O toaletní papír jsem si musela říct paní majitelce, ručníky za 10 dní vyměněny pouze jednou. Informace, jak a kdy úklid probíhá, chyběly. Jinak Lassi je velmi turistické, kdo hledá klidnou dovolenou, tak tam asi ne. Moře a příroda je ale na Kefalonii nádherné, takže to bylo na 100 procent.

Stravování

bez stravování

Vlasta
22.08.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pěkná dovolená

Klidné ubytování a okolí střediska velmi hezké. Paní majitelka velmi milá s dobrou angličtinou. Při problému s klimatizací vše rychle vyřešila. Výběr restaurací a přátelští Řekové.

Celkový dojem

Klidné ubytování a okolí střediska velmi hezké. Paní majitelka velmi milá s dobrou angličtinou. Při problému s klimatizací vše rychle vyřešila. Výběr restaurací a přátelští Řekové.

Poloha

Letovisko Lassi je klidné a má krásné pláže. Chodili jsme na hlavní pláž, která byla čistá. Pozvolný vstup do moře i pro děti. Obchody a restaurace v blízkosti ubytování.

Ubytování

Ubytování bylo čisté a vše potřebné bylo k dispozici. Na pokoji byl sušák s kolíčky, vybavená kuchyň, klimatizace. Úklid byl obden a vždy dobře uklizeno. Výměna ručníků 3x a 1x povlečení. Chyběla nám pouze síť do balkonového okna. Ubytování leží v kopci, ale výhled je krásný.

Stravování

Stravování jsme měli vlastní a v restauracích.

Další služby

Paní delegátka příjemná a sympatická. Se vším nás seznámila a byla vždy k dispozici. Ostatní služby jsme nevyužili.

Markéta
23.07.2023