Recenze - ANNA

Zobrazit ubytování
9,1
26 hodnocení
9,1
UBYTOVÁNÍ
9,1
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,1
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 5
Skvělá dovolená

Krásná a klidná dovolená v Řecku.

Celkový dojem

Krásná a klidná dovolená v Řecku.

Poloha

Okolí klidné, k moři cca 5 minut. Ubytování na kopci, k moři se jde po schodech, pláž písčitá, čistá, moře průzračné, mělké, na pláži 2 bary, plavčík, vodní sporty, hodně lehátek -cena od 14-20 EUR za 2 osoby na den, ale jsou místa, kde se dá lehnout na ručník. Nejbližší supermarkety cca 100 metrů, městečko příjemné, klidné, hodně obchodů a restaurací. Autobusová zastávka blízko ubytování. Do hlavního města cca 3 km, větší část cesty po chodníku. Do centra hlavního města k přístavu se jde hodně z kopce.

Ubytování

Ubytování zcela postačující, pokoj, WC, sprchový kout, kuchyňský kout. Postele i matrace OK. Na pokoji rychlovarná konvice, nádobí, lednice s mrazákem, malá trouba, psací stůl, židle, skříň. Balkon/terasa se stolkem, židlemi a sušákem na prádlo+kolíčky. Ve sprše není žádný závěs. Úklid OK. Klimatizace za poplatek.

Stravování

Měli jsme bez jídla.

Další služby

Úžasná delegátka Alexandra !!! Velice vstřícná, komunikativní, milá, problémy řeší okamžitě. MOC DĚKUJEME

Eva
24.07.2022
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Na ostrově Kefalonie ve studiu Anna v Letovisku Lassi, jsme strávili 11 krásných dní.Krásné počasí,průzračné moře u všech pláží,které jsme navštívili,hezké ubytování s výhledem na moře,čistá a účelně zařízená studia s úklidem a výměnou ...

Celkový dojem

Na ostrově Kefalonie ve studiu Anna v Letovisku Lassi, jsme strávili 11 krásných dní.Krásné počasí,průzračné moře u všech pláží,které jsme navštívili,hezké ubytování s výhledem na moře,čistá a účelně zařízená studia s úklidem a výměnou ručníků.Klid,pohoda a denní nabídka meruněk paní majitelky.To je jen pár vzpomínek,které umocňovala výborná,velmi ochotná a starostlivá paní delegátka Alexandra Janoušková.Touto cestou ji všichni (byli jsme 4) chceme ještě jednou poděkovat.Poskytla nám veškeré informace pro náš pobyt na ostrově.Ani ten mírný výšlap "domů" od moře nám nakonec nevadil.

Poloha

Okolí studia bylo velmi klidné,letovisko Lassi má velký výběr Taveren,obchůdků,pláží v okolí je několik,každý si vybere dle klidu,atrakcí,občerstvení a služeb.Slunečníky a lehátka jsou za poplatek a cenově odstupňována.(15,12,10,8,euro).Lze mít i vlastní slunečník (cena okolo 10euro).

Ubytování

Skvělé s výhledem na moře i z přízemních studií.

Stravování

Stravovali jsme se sami,jak přípravou v dobře zařízené kuchyňce,tak návštěvou restaurací v okolí a na výletech půjčeným autem Fiat Panda.Vše bez problémů.

Další služby

Úklid,výměna ručníku a povlečení

Eduard Antonín
25.06.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Poděkování

Dobrý den, paní Benešová,
ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc při zajištění cesty na Kefalonii. Moje obavy z cesty autobusem byly rychle překonané a tak jsem strávila nádhernou dovolenou, od samého začátku (i té cesty, řidiči autobusu ...

Celkový dojem

Dobrý den, paní Benešová,
ráda bych Vám poděkovala za Vaši pomoc při zajištění cesty na Kefalonii. Moje obavy z cesty autobusem byly rychle překonané a tak jsem strávila nádhernou dovolenou, od samého začátku (i té cesty, řidiči autobusu dokonalí profesionálové) až po její zakončení. Velký dík patří samozřejmě paní Janouškové, která dělá pro své klienty opravdu maximum.
Pokud to jen trochu bude možné, ponechte cesty kombinovanou dopravou. Pro nás, kteří milujeme Řecko, ale nemáme rádi horko, je to jediná možnost, jak tam pobýt. Letos panovaly poslední tři dny teploty vysoko nad 30°C, což byla malá připomínka, jak to v létě vypadá, a to pro staršího člověkauž moc není.
Ještě jednou Vám za všechno děkuji, přeji dobrou sezónu cestovní kanceláři a Vám, ať se Vám daří v každém ohledu.

16.06.2022
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Tato dovolená neměla chybu

Celkový dojem

Tato dovolená neměla chybu

Poloha

Blízko hezké pláže

Ubytování

Velice čisté, upravené

Stravování

Vařili jsme si v pěkné kuchyňce,jedli na terase s krásným výhledem na moře

Josef
04.06.2022