LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - LORENZO

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,5
2 hodnocení
7,5
UBYTOVÁNÍ
7,5
SLUŽBY
7,5
OKOLÍ
7,5
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Lassi

Na Kefalonii jsme byli poprvé, ale určitě se na tento krásný ostrov vrátíme. Hotel Lorenzo s poměrně velkým bazénem byl jen pár minut od písečné pláže Mediteranee. Jako zážitek jsme měli přistávání a vzlétání letadel z blízkého letiště. ...

Celkový dojem

Na Kefalonii jsme byli poprvé, ale určitě se na tento krásný ostrov vrátíme. Hotel Lorenzo s poměrně velkým bazénem byl jen pár minut od písečné pláže Mediteranee. Jako zážitek jsme měli přistávání a vzlétání letadel z blízkého letiště. Nijak nám to ale nevadilo, jednalo se jen o cca 5 - 8 letadel/den a hluk nebyl nijak výrazný. Moře bylo čisté, teplé (byli jsme na začátku září), odpoledne byly vždy větší vlny, protože se zvedl vítr, ale stále se dalo v pohodě koupat. Další pláž Makris Gialos byla podobná, ale ta je už necelý kilometr daleko. Snídaně obsahovaly každý den šunku, sýr, ovoce (kompotované broskve se střídaly se dvěma druhy melounů), jogurt, máslo, džem, med, croissanty, buchtu, 2 druhy džusu, kávu, čaj, mléko, kakao, cornflakes a veku (ta se dala i opéct). Jednou za 3 dny byly rajčata s okurkou, sýr feta a natvrdo uvařená vejce. Snídaně nám naprosto vyhovovaly. Na večeři jsme měli na výběr z 32 taveren. Jedna z nich měla jídelní lístek i v češtině.Delegátka byla velice milá, se vším poradila a poskytla dostatek informací.Celodenní výlet - okruh ostrovem, byl velmi zajímavý, viděli jsme krásné jezero Melisani, jeskyni Drogarati, krmení caret obrovských, pláž Myrtos a další zajímavosti.Celkově se nám na Kefalonii moc líbilo a jediná věc, se kterou jsme nebyli spokojeni byly tvrdé postele.

Kristýna
11.09.2016
7
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Malý hotel v krásném prostředí blízko skvělé pláže

Máme rádi malé hotely a máme rádi i Kefallonii. Lassi je letovisko blízko hlavního města a je tady řada skvělých pláží. Jedna z nich je pláž Mediterrane, je to pláž s bílým pískem. Kousek nad pláží je hotel Lorenzo, menší hotel s bazénem. ...

Celkový dojem

Máme rádi malé hotely a máme rádi i Kefallonii. Lassi je letovisko blízko hlavního města a je tady řada skvělých pláží. Jedna z nich je pláž Mediterrane, je to pláž s bílým pískem. Kousek nad pláží je hotel Lorenzo, menší hotel s bazénem. Je to živý hotel, hodně mezinárodní společnost, hlavně jsou zde Angličani a Skandinávci. Přesto, že jsme zde byli v 1. polovině června, hotel byl plný. Byla jsem překvapena, jak mi cesta na pláž rychle utekla, Viamare má v katalogu 300 m, ale je to opravdu kousek. Pokud půjdete podél hotelu Mediterrane, jste na pláži hned. V okolí jsou další skvělé pláže. Vybrali jsme si hotel se snídani, protože rádi chodíme na večeře do taveren, kterých je v Lassi opravdu hodně. Snídaně je formou bufetu, bylo tam vše, co jsem si představovala a co obvykle snídám. U bazénu je bar, který funguje celý den.Pokoj byl v pohodě, výhled jsme měli do zeleně. Úklid každý den, naprostá spokojenost. Na pokoji byla pro nás důležitá lednička a sejf (ten se připlácel).Strávili jsme tady pohodovou dovolenou, moře už bylo teplé, Řekové byli moc milí a všechno fungovalo.

Šárka
19.06.2015