Recenze - POSEIDON

Zobrazit ubytování
9,5
26 hodnocení
9,5
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,6
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená s nádherným ubytováním

Krásná dovolená s nádherným ubytováním hned u moře.

Celkový dojem

Krásná dovolená s nádherným ubytováním hned u moře.

Poloha

apartmány se nacházejí v nádherné zahradě, kde je možnost využít i připravená lehátka, přístup do moře přímo pod zahradou není zcela optimální (schody z kamenů), ale moře je úžasně čisté. Snadný přístup do moře a písečná pláž s lehátky je cca 150 m. Krásná je procházka přes kopec do hlavního města, zpět jsme jeli autobusem.

Ubytování

Ubytování s nádhernou zahradou a výhledem na moře, večerní posezení na balkoně se západem slunce nemělo chybu. .Apartmán Anastázie je pravdu menší, ale hezky a účelně vybavený, pro dva v naprosté pohodě. Úklid byl zcela bezproblémový, během našeho pobytu (11 nocí) 1x měněno povlečenéí, ručníky každý 3. den.

Stravování

V dostupné vzdálenosti je velký výběr taveren.

Další služby

Pronájem automobilu přes delegátku byl zcela bez problémů, Na úvodní schůzce bych, u informací k popisu ostrova a doporučovaných míst k návštěvě, uvítala i praktická doplnění - dozvědět se až na závěrečné schůzce, že na lodičky do jeskyně jsme neměli jezdit ve čtvrtek, protože tam právě ve čtvrtek připlouvají velké lodě plné návštěvníků, mi už opravdu nepomohlo (odmítli jsme vystát dvouhodinovou frontu a návštěvu jsme vzdali).

Bělecká Hana
20.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Klid a pohoda

Příjemně strávená dovolená, ubytování nemá chybu, obzvlášť studio Apolo na střeše vily poskytuje krásný výhled a ničím nerušené soukromí na velké terase.

Celkový dojem

Příjemně strávená dovolená, ubytování nemá chybu, obzvlášť studio Apolo na střeše vily poskytuje krásný výhled a ničím nerušené soukromí na velké terase.

Stravování

V destinaci je velký výběr taveren.

Další služby

Služby delegátky jsme prakticky nepotřebovali, na schůzku jsme šli vlastně pouze kvůli půjčení auta. Schůzka trvala na můj vkus zbytečně dlouho, abychom se na závěr dozvěděli, že pronájem auta delegátka nesmí ? zprostředkovat.

Hana
26.07.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělé místo i ubytování

Moc pěkná dovolená. Ubytování na skvělém místě v krásné zahradě. Kefalonie moc hezká, za 4 dny jsem ji projeli dovolenkovým tempem a určtiě by to chtělo auto ještě tak na den či dva navíc, ale to podstatné jsme viděli. Určitě bychom ještě ...

Celkový dojem

Moc pěkná dovolená. Ubytování na skvělém místě v krásné zahradě. Kefalonie moc hezká, za 4 dny jsem ji projeli dovolenkovým tempem a určtiě by to chtělo auto ještě tak na den či dva navíc, ale to podstatné jsme viděli. Určitě bychom ještě tak týden na ostrově vydrželi :o)).V okolí spousta taveren, které ani není možné projít všechny. Všichni milí. V docházkové vzdálenosti ať už delší či kratší výběr pláží s průzračnou vodou. Na celém ostrově nepočítaně.

Ubytování

Krásný dům v úžasné zahradě s parádním výhledem. My jsme měli aparmán Koukla a na přespání a večerní posezení úplně stačil. Výhoda byla, že děti vyběhly rovnou do zahrady. Sice jsem byla rozlámaná z postele, ale to s mými zády jde snadno :o)))

Další služby

Ob den úklid, v půlce pobytu výměna ručníků i povlečení.

Jitka
18.07.2018
7,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 5
STRAVA 7
Kefalonie Poseidon

Ubytování v apartmánu dle očekávání , prostorné, čisté velká spokojenost.Sousedy si bohužel nevyberete.Pláž na turistickou oblast Lassi,která je přímo u apartmánu přeplněná. Dostupnost i jiných pláží.Problémy z půjčovnou aut doporučenou ...

Celkový dojem

Ubytování v apartmánu dle očekávání , prostorné, čisté velká spokojenost.Sousedy si bohužel nevyberete.Pláž na turistickou oblast Lassi,která je přímo u apartmánu přeplněná. Dostupnost i jiných pláží.Problémy z půjčovnou aut doporučenou delegátkou. Celkový dojem 7.

Ubytování

Vybavení kuchyně malé, ale dostačující.(chyběl ostrý nůž, alespoň jeden)

Stravování

Vlastní stravování. Jinak vřele doporučujeme restauraci IONIO kterou jsme navštívili každý den.

Další služby

Služby delegátky spokojenost . Vstřícná, ochotná.

Markéta Sixtová
16.07.2018