Recenze - POSEIDON

Zobrazit ubytování
9,5
35 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9,6
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Moc jsme si pobyt užili.

Celkový dojem

Moc jsme si pobyt užili.

Poloha

K čistému moři jen kousek, hezká upravená zahrada s několika posezeními.

Ubytování

Apartmán Rosa, prostorný apartmán s veškerým vybavením a krásným výhledem na moře. Poslední noc byla velká bouřka s lijákem a ráno nám v kuchyni kapala voda ze stropu! To nám ale nepokazilo dojem z krásného ubytování!

Stravování

Velký výběr restaurací s vynikající kuchyní.

Další služby

Čisto, vše v pohodě. Velmi ochotná a milá delegátka Saša.

Ivana
15.09.2021
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Slunná dovolená

Super dovolená v příjemném ubytování, kousek od pláže, s hezkým výhledem na moře a západy slunce na krásném ostrově Kefalonia s kouzelnými plážemi a průzračně čistým jónským mořem.

Celkový dojem

Super dovolená v příjemném ubytování, kousek od pláže, s hezkým výhledem na moře a západy slunce na krásném ostrově Kefalonia s kouzelnými plážemi a průzračně čistým jónským mořem.

Poloha

Klidné místo s krásným výhledem na moře a západ slunce. Část Lassi a hlavní město Agrostoli v docházkové vzdálenosti.

Ubytování

Ubytování v krásném místě nedaleko malé pláže s přímým výhledem na moře, udržovaná zahrada.

Stravování

Bez stravování. Preferujeme nezávislost, místní trhy, obchody, pekárny a taverny, které mají dobrý výběr regionálních specialit a mořských plodů.

Další služby

Pravidelný úklid a výměna ručníků a povlečení.

Tomáš
26.08.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Romantická pohádka na Kefalonii

Přes drobné problémy s odletem i zpátečný cestou dovolená splnila moje očekávání. Nádherný ostrov na cestování za dobrodružstvím, krásné nepřelidněné pláže, úžasné městečka, taverny, vstřícnost místních obyvatel. Ubytování u pláže s ...

Celkový dojem

Přes drobné problémy s odletem i zpátečný cestou dovolená splnila moje očekávání. Nádherný ostrov na cestování za dobrodružstvím, krásné nepřelidněné pláže, úžasné městečka, taverny, vstřícnost místních obyvatel. Ubytování u pláže s užasných výhledem na moře jen podtrhlo nádhernou atmosféru ostrova.

Poloha

Obchody v dosahu, do hlavního města kousek. Pláže přímo u hotelu, malé, ale nádherné.

Ubytování

Prostorný apartmán, vždy uklizeno, čisto.

Stravování

Ubytování bez stravy.

MARTINA HEJNÁ
01.12.2019
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná, pohodová dovolená

Velká spokojenost

Celkový dojem

Velká spokojenost

Poloha

Pobytové místo nám vyhovovalo, bydlení klidné s překrásným výhledem, kousíček od moře, ale zároveň blízko spousta taveren a obchůdků. Také blízko hlavní město Argostoli dostupné buď pěšky nebo kousek autobusem s přístavem a palmovou promenádou kolem moře. Velkou atrakcí jsou želvy Caretty, které tam připlouvají, protože je krmí rybáři malými rybkami ze svých úlovků, je to velký zážitek vidět je tak zblízka ve volném moři i několik najednou. Také kilometrový most spojující Argostoli a Lixouri poskytuje pěknou procházku přes záliv. Co se týče koupání, tak jedno z nejhezčích, které jsme kdy měli. Hned pod ubytováním je malá divoká plážička, ale pár kroků vlevo je pěkná písčitá pláž Gradakia s jemným šedým pískem s lehátky a příjemným barem. Pláž i moře čisté, bez řas. Napravo asi desetiminutovou procházkou je oblázková pláž Kalamia s průzračným mořem a bílými skalami také s lehátky a barem. Nikde na plážích hlasitá hudba a koncem září bez davů turistů.

Ubytování

Ubytování v klidné lokalitě kousíček nad mořem. Bydleli jsme ve studiu Anastasia, které je maličké a chybí skříň na uložení věcí, ale kuchyňka s lednicí je dostačující a postel má pohodlnou matraci, takže pohodové spaní. Největší předností byl ale velký rohový balkon v druhém patře, z něhož byl překrásný výhled na moře a západy slunce, kterého jsme se nemohli nabažit. Takže pohodové snídaně a večerní posezení u lucerničky a retsiny. Také dostatečný prostor na velký sušák. Předností bylo také to, že koncem září už nebyli komáři a mohli jsme spát u otevřeného balkonu bez klimatizace, vzhledem ke klidné lokalitě jsme poslouchali jen cikády a šumění moře. Kolem hotýlku pěkně upravené prostory s kvetoucími voňavými keři a zahrada s posezením a lehátky. Ubytování je vzdálené od hlavní silnice, takže neruší provoz a je zároveň kousíček od možností koupání. Za týdenní pobyt byl jednou proveden větší úklid s výměnou ručníků a povlečení. Koše byly vynášeny denně. Paní majitelka byla příjemná, pana majitele jsme moc neviděli. Wifi fungovala bez problémů.

Stravování

Stravovali jsme se sami, což nám vyhovuje, protože není potřeba docházet někam načas. Příjemné snídaně na balkoně z místních produktů, řecký jogurt, baklava, sladká rajčata a melouny, výborný sýr feta a olivy, řecký chleba s olivovým olejem, prostě pravé Řecko. Obědy možné v plážovém baru, kde dělali výborné saláty a večeře jsme si oblíbili v taverně Ionio s příjemnou obsluhou a vynikající řeckou kuchyní. Po večeři vždy v ceně dezert a likér. Naprostá spokojenost.

Další služby

Paní delegátka byla milá a ochotná. Trošku nás zklamaly výlety, protože se nepřihlásil dostatečný počet osob, takže se kromě jednoho nekonaly, což ale není samozřejmě vina CK. Paní delegátka zajistila na výlet ostrovem mikrobus a ten se uskutečnil i s počtem 12 osob. Ostrov je rozlehlý, členitý a zelený. Je velmi hornatý, takže ze serpentin krásné výhledy na moře. Navštívili jsme známá místa-klášter sv.Gerasima, místní vinařství s ochutnávkou kafalonských vín, vesničku Agia Afimia se zastávkou na oběd, jeskyni Drogarati, jezero Mellisani s projížďkou na lodičkách a krásnou vyhlídu nad pláží Myrtos. Také cestou zpět jsme viděli kus ostrova, protože se rozváželi ostatní do jejich destinací. Poloostrov Paliki se nám nelíbil tak, jako naše ubytování v Lassi, bylo tam méně zeleně a spíš to vyžadovalo půjčit si auto. Pěkným zážitkem byla i zpáteční jízda do našeho ubytování kolem celého zálivu s krásnými výhledy.

Eva Hlochová
08.10.2019