Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - SOFIA

Zobrazit ubytování
8,8
23 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8,7
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Opět krásně na Kefalonii v Sofii.

Popisovala jsem již třikrát a nechci se opakovat, opět jsme byly velmi spokojené. Úžasná pláž kvůli, které se vracíme, výborné ubytování a klid, který tam před hlavní sezónou je.

Celkový dojem

Popisovala jsem již třikrát a nechci se opakovat, opět jsme byly velmi spokojené. Úžasná pláž kvůli, které se vracíme, výborné ubytování a klid, který tam před hlavní sezónou je.

Stravování

Vlastní.

Klauzova
14.07.2019
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Kefalonie

Dovolenou na Kefalonii jsme si objednali na poslední chvíli.Na Kefalonii jsme již před několikati lety byli,takže jsme věděli,že je to nádherný ostrov.Musím říct,že nás opět ostrov nezklamal.Dovolená to byla krásná,a myslím si,že se tam ...

Celkový dojem

Dovolenou na Kefalonii jsme si objednali na poslední chvíli.Na Kefalonii jsme již před několikati lety byli,takže jsme věděli,že je to nádherný ostrov.Musím říct,že nás opět ostrov nezklamal.Dovolená to byla krásná,a myslím si,že se tam někdy opět vrátíme.S CK Viamare jsme byli poprvé,a myslím si,že to nebylo naposled.

Poloha

Okolí studia se nám líbilo,bazén byl čistý.Pláž byla hezká,chodili jsme dál,kde nebylo tolik lidí,a tam bylo moře průzračné.Nebyly ani velké vlny,což ocenila naše sedmiletá dcera,která byla nadšená.Tady na recenzích jsme před odjezdem četli,že z taveren se večer ozývá hlasitá hudba,nic takového,ale nebylo.Večer jsme sedávali na terase a byl opravdu klid.

Ubytování

Co se týká ubytování-byli jsme spokojeni.Krásný výhled na moře,pokoj byl hezký a čistý,nádobí dostačující.Prostěradla a ručníky nám paní měnila co druhý den.Dávám velké plus(i když je to pro někoho blbost),že jsme měli k dispozici smeták a lopatku.Přece jenom jsme si písek přinášeli z pláže,takže jsem za smeták byla vděčná.

Stravování

Dovolenou jsme měli bez stravy,takže tu nemůžu hodnotit.Jednou jsme byli v nedaleké taverně,ale jídlo nebylo nic moc.Byli jsme rádi,že v obchůdku byli ochotni(velmi milé slečny prodavačky),a vždy nám nakoupily potraviny,které jsme si objednali.

Další služby

Paní delegátka Saša si zaslouží velkou 1*.Moc příjemná,milá,sympatická paní,která nám hezky popovídala o Kefalonii.Je vidět,že svou práci má moc ráda,a že o Kefalonii ví spoustu věcí a má taky spoustu zážitků.Čekala na nás už na letišti v Kefalonii a taky byla s námi,když jsme odlétali zpět.

Silvie Tylečková
07.10.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Pláže, moře, tzaziki a komáři

Spokojenost, odpočinek, výborná kuchyně a nádherné moře.V osadě Village Xi jsme strávili 11 dní, půjčili jsme si auto na 6 dní a díky tomu projeli skoro celý ostrov, takže jsme se nabažili i jiných pláží - oblázkových, písečných, ...

Celkový dojem

Spokojenost, odpočinek, výborná kuchyně a nádherné moře.V osadě Village Xi jsme strávili 11 dní, půjčili jsme si auto na 6 dní a díky tomu projeli skoro celý ostrov, takže jsme se nabažili i jiných pláží - oblázkových, písečných, skalnatých, výběr je na Kefalonii pestrý. Na většině pláží je i sladkovodní sprcha, na některých malé občerstvení, skoro všude budka na převlečení z plavek, což nás mile překvapilo. Ceny všeho na řeckých ostrovech pomalu rostou, takže se dostávají na rakouskou úroveň.Doporučuji dobře vybrat ubytování, protože ne všechny hotely a apartmánové domy mají v okolí dobrou a dobře vybavenou pláž. Ubytování Sofia mohu jen doporučit, leží v těsné blízkosti pláže s červeným pískem, plážovým barem s lehátky, má sladkou sprchu a vlastní sladkovodní bazén s lehátky. V blízkosti malý obchůdek a 2 dobré restaurace. V objektu uklízí komunikativní a milá Češka, takže kdo nemluví cizí řečí, dozví se od ní, co potřebuje. V kombinaci s půjčením auta dokonalé. Rozhodně ale doporučuji repelenty do zásuvky, nebo se nevyspíte. Po celém ostrově v podvečer začnou útočit komáři. .

Poloha

klidné místo, 40 m od moře, výborná vybavenost, nic tam nechybí. Kdyby dodělali sprchu v zahradě při příchodu od pláže ( je tam jen vybetonované plato s připravenou tyčí), tak není co si na místě přát víc.

Ubytování

poměr kvalita cena v pořádku. V kuchyňce by někdo mohl doplnit vymlácené skleničky a hrníčky, vezměte si utěrku, jar i houbička k dispozici. Nevedou rohožky, takže si písek z pláže nosíte až do postele. Ručníky i povlečení nám měnili za pobyt 3x.

Stravování

Snídaně za 5 E na osobu, které nově nabízí recepce jsme si koupili jen jednou. Tak špatnou kávu jsem nepila nikde. Zbytek švédského stolu podprůměrný, potraviny sice v dostačujícím množství, ale ty nejlacinější, které se dají koupit. Restaurace v pořádku, jídlo kvalitní a velice chutné, ale taky za vyšší ceny.

Další služby

Obchůdek v místě vede jen velice omezený sortiment. Čerstvé potraviny, ovoce, zeleninu dovezou do druhého dne na objednávku. Restaurace v místě slušně vaří, ceny srovnatelné se zbytkem ostrova. Delegátka, rádoby roztomile užvatlaná osůbka, by nemusela sdělovat do pléna detaily z osobního života ostatních účastníků zájezdu. Její projevy jsou sice plné zdrobnělin, ale mohla by si ostrov projet a blíž se s ním seznámit. Její informace byly občas odlišné od reality. Soběstačně jsme si s tím ale poradili.

Martina
28.09.2018
8
UBYTOVÁNÍ 2
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Ubytování v pokoji č.5 - přízemí uprostřed

Koupání v moři bylo skvělé, díky výjimečně krátké vzdálenosti (cca 40 m) k moři s nádhernou písčitou pláží. Také bazén v areálu s lehátky a slunečníky byla vždy příjemná změna. Co však bylo hrozné bylo ubytování v pokoji č.5 uprostřed v ...

Celkový dojem

Koupání v moři bylo skvělé, díky výjimečně krátké vzdálenosti (cca 40 m) k moři s nádhernou písčitou pláží. Také bazén v areálu s lehátky a slunečníky byla vždy příjemná změna. Co však bylo hrozné bylo ubytování v pokoji č.5 uprostřed v přízemí, což je úzká nudle, pouze s jedním oknem bez možnosti přirozeného větrání, tak jako mají oba sousední pokoje (balkonové dveře a boční okno). Tímto se pobyt v pokoji stával opravdu velmi nepříjemný a pokud se pustila klimatizační jednotka chladný vzduch proudil na postel, která je přímo pod ní.....Také teplý vzduch proudící z rachotící venkovní jednotky umístěné přímo za zády na malé terásce, pohodě večerního posezení rozhodně nepřidal.Naopak služby delegátky a oba výlety, kterých jsme se zúčastnili neměly chybu.Závěrem tedy mohu říct - když ubytování v Sofii, tak již nikdy pokoj č.5

Poloha

Skvělá písčitá pláž, vhodná i pro nejmenší děti, kde si každý může najít svoje místo.

Stravování

Každá návštěva sousední taverny "Blue Avesto" byla gastronomickým zážitkem.

Další služby

Služby delegátky a výlety výborné.

Zdeňka
17.09.2018