Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - SUMMERY

Zobrazit ubytování
9,2
9 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,1
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Perfektní dovolená

Vše bylo podle mých představ. Nenastal žádný problém.

Celkový dojem

Vše bylo podle mých představ. Nenastal žádný problém.

Poloha

Pláž je asi minutu a 6 kroků od hotelu, navíc byla krásná a klidná, oproti 90% ostatních pláží na Kefalonii, které jsem viděla.

Ubytování

Vadila mi jen podle mě dost dlouho neudržovaná klimatizace. Hotel byl však čistý, příjemný.

Stravování

Snídaně byly dokonalé, koktejly nadprůměrné, restaurace celkově nikdy nezklamala. Ze všech Řeckých salátů za 11 dní byl ten v hotelu nejlepší.

Další služby

Veškerý personál byl moc milý, vždy nám vyšli vstříc. Nic nám nechybělo. Delegátka byla velmi profesionální, pomohla a poradila se vším, co jsme potřebovali.

Natalie Postlerová
02.09.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 5
Skvělá dovolená

Krásná dovolená s příjemným hotelem přímo na pláži.

Celkový dojem

Krásná dovolená s příjemným hotelem přímo na pláži.

Kateřina Čížková
24.08.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Krásná Kefalonie

Ostrov Kefalonie nás velmi uchvátil svojí pohodovou atmosférou, klidem, usměvavými lidmi, výbornou kuchyní a překrásnými plážemi ala Karibik. Rozhodně doporučuji vypůjčit si auto a jezdit, nelpět na All Incl. Snídaně na hotelu postačí.

Celkový dojem

Ostrov Kefalonie nás velmi uchvátil svojí pohodovou atmosférou, klidem, usměvavými lidmi, výbornou kuchyní a překrásnými plážemi ala Karibik. Rozhodně doporučuji vypůjčit si auto a jezdit, nelpět na All Incl. Snídaně na hotelu postačí.

Poloha

Být po celou dobu na tomto hotelu a této pláži bez výletu a zkoumání ostrova tak jsem totálně zklamaná. Nejhorší pláž ostrova. Ale bazén a zahrada super, dostačující . Do centra městečka cca 300m. Všude taverny, obchůdky, trajekt v pěší vzdálenosti.

Ubytování

Pokoje menší, hotel starší, ale čistý. Personál úžasný...Skvělé výchozí místo pro cestování po ostrově.

Stravování

Naprosto dokonalé, ať jsme si dali kdekoliv cokoliv. Řecká kuchyně nemá chybu.

Další služby

Delegátka paní Alexandra nám všechno tak dokonale a dopodrobna vysvětlovala, že jsem měla pocit, že jsem poprvé v zahraničí. Někdo to ale určitě uvítal...Snažila se obrovsky...Mluvila i hodiny. Za to má u nás obrovský obdiv :-)

Jana Procházková
24.07.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Krásná dovolená 4.-11.6. 2018

Můj celkový dojem je maximální spokojenost. Samozřejmě je to o jedinci a co od dovolené očekáváte, ale mně a mojí kamarádce tento pobyt naprosto vyhovoval a byly jsme velice spokojené. Využily jsme i nabídky výletu s naší paní delegátkou ...

Celkový dojem

Můj celkový dojem je maximální spokojenost. Samozřejmě je to o jedinci a co od dovolené očekáváte, ale mně a mojí kamarádce tento pobyt naprosto vyhovoval a byly jsme velice spokojené. Využily jsme i nabídky výletu s naší paní delegátkou pí. Alexandrou, která byla velice ochotná, milá a vstřícná. Výlet nám zpestřila o různé povídání a povídky o Kefalonii. Kefalonie je velice krásný ostrov, jak hornatý, tak i zelený. Byli jsme se podívat s možností koupání i na krásné pláži Myrtos, v malebné vesničce Assos a v nádherném přístavním městečku Fiskardo, které ve mně zanechalo úžasnou atmosféru řeckého života. Prostě jedním slovem nádhera a nemám sebemenší výtky. Naopak veliká pochvala paní Alexandře Janouškové naší delegátce!!!

Poloha

Okolí je krásné, před hotelem je nádherná zahrada a v ní báječný bazén. Využily jsme. Lehátek je pro hotel u bazénu dost, takže nehrozí ranní vybíhání s ručníky a boj o lehátka. Je zde i brouzdaliště pro děti a různé houpačky aj. Výhled jsme měly na moře a hory - nádhera!! Vedle Summery je možné si na pláži zaplatit lehátka, ale nevyužily jsme, takže ani cenu nevím. Trošku mne zklamala pláž, kam se při větru vyplavilo dost chaluh a nikdo je u hotelu neuklidil, takže se při přílivu naplavily do moře. Škoda. V moři je daleko mělko, takže je vhodné i pro rodiny s dětmi a i pro neplavce. Do samotného městečka je to co by kamenem dohodil. Na náměstíčko, kde je shluk taveren, cukrárna aj. je cca 300m. Procházkou a velice volnou chůzí po nábřeží jste tam za 5 min. Samotné Lixoury je krásné a malebné městečko, kde najdete veškeré služby a hotel Summery leč je ve městě neuslyšíte z něj vůbec nic. Má skvělou pozici.

Ubytování

Ubytování je pěkné, čistě, každý den mění ručníky a jedenkrát za týden /7denní pobyt/ nám převlékli povlečení. V hotelu je i výtah, takže lze využít i s méně pohyblivými klienty. Personál je velice milý, vstřícný. Paní majitelka si na tom zakládá a i ona je usměvavá. V recepci pořád někdo sedí a jsou ochotni s vámi řešit jakýkoli problém. Trošku mne zklamaly koupelny, jsou menší a není v koupelně zásuvka. Na pokoji je maličká lednička, sejf a klimatizace, to vše v ceně pobytu.

Stravování

Při našem pobytu jsme měly s kamarádkou zaplacené snídaně. Je pravda. že byly každý den stejné, ostatně jako na všech ostrovech, kde jsem dosud byla, ale bohatý výběr. Rozhodně nechyběla zelenina /rajské j. a okurka/, feta sýr a olivový olej, takže i k snídani je možné si vyrobit vlastní řecký salát v jakémkoli množství. Nebudu vše vypisovat, ale rozhodně byl výběr tak bohatý, že když si dáte každý den něco, rozhodně se vám nebude snídaně zdát stejná. Byly jsme spokojeni jak s výběrem, tak s množstvím. Doma rozhodně takto bohatě nesnídám.

Další služby

Služby hotelu jsou, jak jsem již psala naprosto super. Nemám sebemenší výhrady.

Lenka Boucká
13.06.2018