Recenze - ARGIRIS

Zobrazit ubytování
8,4
4 hodnocení
7,3
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8,5
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Agios Stefanos poklidné příjemné místo s krásnou dlouhou písečnou pláží.

Hezké místo obklopené kopcovitou krajinou. Z vily Argiris pěkný výhled do okolí, bazén.Klidné místo pro klienty, kteří rádi chodí, neboť je od moře vzdálenější, ale to není na škodu, k moři vede romantická zkratka rovnou na pláž.

Celkový dojem

Hezké místo obklopené kopcovitou krajinou. Z vily Argiris pěkný výhled do okolí, bazén.Klidné místo pro klienty, kteří rádi chodí, neboť je od moře vzdálenější, ale to není na škodu, k moři vede romantická zkratka rovnou na pláž.

Poloha

Pěkné.

Ubytování

Byli jsme spokojeni. Máme rádi klidné prostředí, ne velké hotely. Argiris asi není vhodný pro děti, protože je celkem vzdálený od moře a restaurací a musí se chodit po silnici, a to pro děti by nebylo moc bezpečné.

Stravování

Restaurace a bary jsou spíše přizpůsobeny anglické klientele, ale několik typických řeckých restaurací se najde. Např. Little prince, Mistral, Zorba

Další služby

Delegát pan Krahulec velmi ochotný, příjemný a profesionální.

Věra Marková
24.06.2019
6,3
UBYTOVÁNÍ 1
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Řecké ostrovy, příjemná dovolená.

Dovolená na řeckých ostrovech je v podstatě sázka na jistotu. Korfu splnilo co jsem očekával. Jen si budu příště dávat větší pozor na výběr ubytování.

Celkový dojem

Dovolená na řeckých ostrovech je v podstatě sázka na jistotu. Korfu splnilo co jsem očekával. Jen si budu příště dávat větší pozor na výběr ubytování.

Ubytování

Po cca 20 letech s Viamare na řeckých ostrovech (s několika přestávkami), jednoznačně nejhorší ubytování. Myslím, že hluboko pod standartem CK Viamare. Majitel je rozhodně vstřícný a milý, nicméně nechat přidělování pokojů na něm je chyba. Argyris má, jak jsem se přesvědčil i výrazně lepší pokoje než č.11Okolo vily Argyris navíc vede poměrně frekventovana silnice. Obkružuje jí zatáčkou a do kopce. Provoz hlavně hlučných motorek do cca 3hod do rána,není opravdu na co bych měl na dovolené náladu.

Luděk Zlámal
10.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Báječná dovolená

Ubytování v Argyris je velice příjemné, umístěné na kopci nad letoviskem. S majitelem se dá na všem domluvit - anglicky, umí pár slov česky. Měli jsme k dispozici 2 dvojlůžkové prostorné pokoje spolu s malou kuchyňkou a koupelnou. Kuchyňka ...

Celkový dojem

Ubytování v Argyris je velice příjemné, umístěné na kopci nad letoviskem. S majitelem se dá na všem domluvit - anglicky, umí pár slov česky. Měli jsme k dispozici 2 dvojlůžkové prostorné pokoje spolu s malou kuchyňkou a koupelnou. Kuchyňka je vybavena jen základním nádobím. Nedovedu si představit, že bych tam měla něco uvařit. Na ohřívání pokrmů, ale plně dostačuje. Jídlo jsme si zajišťovali na místě. V centru jsou obchůdky, pekárna a spousty taveren s dobrým jídlem. Úklid většinou každý den. Ručníky k dispozici na pokojích, nesmí ale se brát k bazénu ani na pláž. Bazén jsme využívali každý den, jsou zde lehátka a slunečníky, dětské brouzdaliště. Majitel ho denně čistil. Na pláž se dostanete po strmější hliněné cestě. Nám ani dětem to nečinilo potíže. Dolů seběhnete poměrně rychle, zpátky se hold vracíte do kopce. Nebo můžete jít po asfaltové cestě. Možností, jak dojít na pláž je několik. Vždy se ale musíte vrátit do kopce. Svoji výhodu to má v tom, že nahoře více fouká a není tam takové horko jako v centru letoviska. Navíc máte krásný výhled na moře a okolí. Vedle se nachází Romanza hotel, kde je možno se stravovat nebo jen zajít na zmrzlinu. Dvakrát v týdnu mají v hotelu zábavný večer, to je tam dost hlučno, ale můžete se jít bavit taky. Pokud chcete spát, okna se dají zatemnit a úplně zabednit. V oknech jsou sítě proti hmyzu, v zásuvkách elektrický odpuzovač. Jen je potřeba dokoupit náhradní náplně. Pláže jsou písčité, velmi prostorné, čisté, místa je tam dost, slunečníky a lehátka za poplatek. Moře má velmi pozvolné klesání, ideální pro děti. Narazíte na nudisty, ale nijak nám to nevadilo. Korfu je nádherný ostrov, určitě se sem ještě vrátíme. Delegát nám v úvodu poskytl všechny informace. Pak bylo vše v pořádku, takže nebylo potřeba nic řešit. Na výlety jsme se bohužel nedostali, týden je krátká doba. Dali jsme přednost relaxaci. Pokud chcete někam zajet, doporučuji delší pobyt.

Daniela
24.07.2017
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Nejlepší nuda pláž

Celkově velmi příznivý dojem, zejména z kvality ubytování. Majitel se opravdu pečlivě staral o čistotu a bezproblémový stav ubytování - bylo zřejmé, že mu na jeho nemovitosti záleží. Úklid každý den, denně čištěný bazén, okamžité opravy ...

Celkový dojem

Celkově velmi příznivý dojem, zejména z kvality ubytování. Majitel se opravdu pečlivě staral o čistotu a bezproblémový stav ubytování - bylo zřejmé, že mu na jeho nemovitosti záleží. Úklid každý den, denně čištěný bazén, okamžité opravy drobných poruch (žárovka), denní vlídný kontakt s rekreanty.Velmi jsme ocenili dostupnost nádherné, prostorné a v době našeho pobytu ještě prázdné pláže a zejména, že zde konečně bylo i dost prostoru pro nudisty, aniž by byli odkázáni na okrajové skalnaté a nepřístupné výspy. Toho jsme si opravdu velice cenili,Protože jsme již ve věku seniorů, možná že pro nás byl náročnější sestup a výstup na pláž od našeho ubytování. Na druhou stranu, lokalita v tomto místě byla naprosto úchvatná a ta trocha námahy rozhodně stála za to (nakonec jsme to brali jako užitečný tréning - doporučujeme i pro straší a pokročilé).Ostrov jako celek - projeli jsme již mnoho řeckých ostrovů. Je zelený, malebný, doporučujeme návštěvu Achilionu, v ostatním nezklamal, ale ani nenadchnul - zkrátka Řecko jak má být.Velkou výhradu máme k dopravě se společností Travel Service - nejenže mají zcela nevhodné časy odletu a / nebo příletu., ale pravidelně nejsou schopni dodržet ani svoje letové řády. Rekreant se cítí zcela jako jejich rukojmí a je výsměch, že na závěr nám děkují, že jsme si k dopravě vybrali zrovna jejich společnost.

Bohumil
24.07.2017