EVINOS   studia a apartmány - recenze

Recenze

8,7
10 hodnocení
8,7 Ubytování
8,7 Služby
8,7 Okolí
8,7 Stravování
Řazení
1 2
8
Výborné koupání
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
- výborné koupání - písečná pláž, pozvolný vstup do moře. Často fouká a jsou vlny, ...
Celkový dojem
- výborné koupání - písečná pláž, pozvolný vstup do moře. Často fouká a jsou vlny, nevhodné pro úplně malé děti- ostrov je krásný, spousta příležitostí k zajímavým výletům.- silnice na severu jsou opravdu mizerné a vyžadují velkou pozornost na řízení. Na druhou stranu český řidič je zvyklý z domova- strava v místě slabší, kdekoliv jinde mimo Agios Stefanos jsme se najedli lépe. Zkušenost - čím lepší taneční představení číšníků, tím horší kvalita jídla. Ideálně preferovat místa, kde číšníci netancují vůbec :-)- delegát se snaží- kvalita ubytování na Řecko podprůměrná. Nádherný výhled na moře, famózní západy slunce. Na druhou stranu auta parkují hned u apartmánu a poslední dvě noci jsme zabili více, než 20 komárů za večer- celkově jsme byli velmi spokojeni, když člověk ví, co od Řecka čekat, tak Korfu patří mezi ty nejkrásnější ostrovy.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vladimír, 30.08.2017
8
V Agios Stefanos se nám velmi líbilo
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly s maminkou. V Agios Stefanos se nám velmi líbilo. Ani v hlavní ...
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly s maminkou. V Agios Stefanos se nám velmi líbilo. Ani v hlavní sezóně není letovisko příliš přeplněné turisty. Zejména jsme ocenily dostatek místa na pláži. Doporučujeme využívat plážový servis pod barem Havana, obsluha je přátelská a lehátka jsou velmi pohodlná. Moře je krásně čisté a vhodné i pro malé děti. Ubytování ve studiu je pro týdenní dovolenou dostačující. Velkou výhodou je pravidelný úklid a ručníky v apartmánu, které byly během pobytu jednou vyměněny. Ze studia byl krásný výhled na moře i na okolní krajinu. Delegát CK je velmi profesionální.Případné stravování doporučujeme v hotelu Spiros a Maria, kde velice dobře vaří a jsou velmi ochotní. Pro nákup suvenýrů doporučujeme navštívit obchůdek s výrobky z olivového dřeva, který se nachází naproti pizzerii blízko centra městečka. Náš další tip na originální řecký produkt: kosmetická řada KORRES je velice kvalitní. Kosmetiku je možné v Duty Free Shopu na letišti v Kerkýře nebo v místních lékárnách. Závěr: Agios Stefanos doporučujeme pro klidnou a odpočinkovou dovolenou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 17.07.2017
10
Nádherná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené byl přímo luxusní. Dlouhá nezalidněná pláž, čistá, teplá ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené byl přímo luxusní. Dlouhá nezalidněná pláž, čistá, teplá voda s pozvolým vstupem do vody. Ideální pro rodiče s dětmi i pro starší lidi. Klidná dovolená. Ubytování nádherné s výhledem na moře. Uklizeno jsme měli každý den vynesené odpadky, ručníky, osušky bylo možné vyměnit kdykoli, naprostá spokojenost. Stravu nemůžeme posoudit měli jsme svoji vlastní. Supermarkety dobře zásobené, nám nic nechybělo. Velice kladně hodnotíme vstřícnost delegáta Viamare byli jsme nadmíru spokojeni. Nabízené výlety jsme nevyužili, ale pár výletů po ostrově jsme podnikli sami a byly nádherné.Jediné co nám narušilo dovolenou byl poslední den, kdy jsme museli opustit pokoj ve 14.00.hodin a nebylo možné v objektu Evinos uschovat zavazadla a hlavně použít toaletu a sociální zařízení. Transfer je naplánovaný pro odlet Ostrava v 19.20 a nebyla možnost ani dokoupení pokoje do 18.00 hodin, jak bylo umožněno rekreantům s odletem do Prahy a taktéž měli k dispozici 1 pokoj do 17.00 hod. k úschově zavazadel a použití soc.zařízeni. Faktem je, že delegát nám nabídl, úschovu zavazadel v jiném hotelu, ale proč bychom se měli přesouvat, myslíme si, že všichni rekreanti by měli mít stejné podmínky jak pro odlet z Prahy, tak pro Ostravu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 02.07.2017
7
Pohodová dovolená
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Pohodová dovolená, ubytování pro méně náročné, ale čisté a pravidelně uklízené. ...
Celkový dojem
Pohodová dovolená, ubytování pro méně náročné, ale čisté a pravidelně uklízené. Jenom by bylo potřeba vyměnit postelové matrace (již dost proleželé).Moře blízko a s pozvolným vstupem - vhodné i pro malé děti, stravu jsme si zajišťovali sami, delegát byl super. Vesnička sice maličká ale taveren a marketů v dosahu dostatek. Uvažuji že si dovolenou v této destinaci zopakuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Oldmann, 28.06.2017
10
Evinos - skvělá volba
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd, celkový dojem výtečný. Evinos je samostatná budova nad ...
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd, celkový dojem výtečný. Evinos je samostatná budova nad pláží s nádherným výhledem na moře i celé okolí. Ubytování ve studiu, kuchyně je vybavena vším potřebným, úklid ok. Do 300 m je supermarket, taverny a další obchody. Dlouhá písečná pláž bez lidí, moře s pozvolný vstupem, naprostý relax. Doporučuji vycházky po okolí nejlépe ke kapličce se zastavením u " poustevníka", má domácí olivový olej, výborný řecký horský čaj. S milými sousedy jsme si přes starostlivého delegáta Martina pronajali vůz Nissan Micra a podnikli výlet na horu Pantokrator, zastavili jsme se v Kassiopi, další krásné destinací, kam se jezdí s Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Luboš Bohůnek, 09.08.2016
10
Dokonalé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Ubytování čisté, s krásným výhledem na moře, vybavení kuchyně dostatečné, strava v ...
Celkový dojem
Ubytování čisté, s krásným výhledem na moře, vybavení kuchyně dostatečné, strava v místních restauracích se musí vyzkoušet a pak už člověk chodí na svá místa.Pláž čistá, nepřeplněná v době naší dovolené /konec června/.Starost a ochota i znalosti delegáta na nebývalé úrovni.Doporučuji.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Clara Istlerová, 04.08.2016
9
K úplné dokonalosti scházelo velmi málo :-)
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd téměř neměl chybu, výčet kladů (kvalitní ubytování, krásné ...
Celkový dojem
Jarní kombinovaný zájezd téměř neměl chybu, výčet kladů (kvalitní ubytování, krásné místo i okolí, příjemní "domorodci", obchody, práce delegáta, možnosti vlastního stravování...) by byl široký, takže jen to málo, co nám vadilo nebo scházelo: jednak hodně chaluh na pláži (nutno však dodat, že Řekové pracovali od rána do večera včetně víkendů, aby pláže byly do začátku plné sezóny čisté) a potom by bylo dobré zmapovat cesty a pěšiny v okruhu 1-2 km, vedou k velice zajímavým místům a vyhlídkám, jen jsme si je museli najít sami. :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Karel Lípa, 04.08.2016
8
Evinos
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dobrá poloha, výhled na moře, blízko k moři, klidné místo, krásná dlouhá pláž, ...
Celkový dojem
Dobrá poloha, výhled na moře, blízko k moři, klidné místo, krásná dlouhá pláž, pozvolný vstup do moře, výborný delegát, celkově: spokojenost....
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
MILAN ZÍKA, 03.08.2016
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour