Recenze - EVINOS

Zobrazit ubytování
8,6
13 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
8,8
STRAVA
6,8
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Koupání na pláži i cestování po ostrově

Klidná dovolená, krásná písečná pláž a několik hezkých výletů

Celkový dojem

Klidná dovolená, krásná písečná pláž a několik hezkých výletů

Poloha

Evinos je opravdu na krásném místě, pláž dlouhá a každý tam najde své místo. Bohužel při pěších i motorizovaných výletech všudy přítomný nepořádek.....

Ubytování

Evinos je na krásném místě, s úžasným výhledem. Nejlepší léta má už za sebou. Studio č.2 - jednoduché a postačující. Na kuchyňské lince mravenci - chleba jsem musela zavěsit v tašce na věšák do koupelny. Úklid dostačující.

Stravování

Na obědy jsme chodily do taverny u pláže a na večeře do 2 stars. Spokojenost, milá obsluha a velké porce. Ve 2 stars i hezký řecký večer.

Další služby

Delegáta jsem viděla asi 3x. Zakoupila jsem si od něj výlet lodí do hl.města. Ostatní výlety jsem řešila přes místní cestovní agenturu - výlet na Pantokrator, do staré Perithie a do Paleokastrice. ( tyto výlety delegát nenabízel ) Zapújčení čtyřkolky jsem také řešila individuálně. Od delegáta jsme dostali na úvodní schůzce plánek okolí a možnosti pěších procházek - to jsem využila.

Marková Magdalena
01.10.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dokonalá dovolená

Moc krásná dovolená, apartmány hezké, čisté. Kuchyňka nově zařízená, vše potřebné jsme v ní našli. Apartmány obsahují dvě menší ložnice, malinkou koupelnu, kuchyň a velký balkon. Výhled je úžasný na moře, před apartmány je velká terasa, ...

Celkový dojem

Moc krásná dovolená, apartmány hezké, čisté. Kuchyňka nově zařízená, vše potřebné jsme v ní našli. Apartmány obsahují dvě menší ložnice, malinkou koupelnu, kuchyň a velký balkon. Výhled je úžasný na moře, před apartmány je velká terasa, kde je možné sedět a kochat se výhledy na pevninu, moře a ostrovy naproti Korfu. Cesta k pláži je po pár schodech. Jelikož jsme objeli autem celé Korfu, tak si dovolím tvrdit, že jsme měli nejhezčí pláž snad z celého Korfu. Opravdu nádherná - všude písek, pořádek, moře hrající všemi barvami modré, v září zde nebylo ani moc turistů, takže klid, pohoda. Majitelé apartmánu byli milý. Přes delegáta jsme si půjčovali auto a taktéž proběhlo všechno v pořádku. Dokonce nám dali auto o dvě kategorie vyšší než jsme si objednali. Korfu je opravdu nádherný ostrov, určitě stojí za vidění. Je úžasný v tom, že jsou zde krásné pláže, nádherné moře a do toho plno památek. Doporučuji, přijedu zase!!!

Markét
29.09.2018
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Hodnocení delegáta jedním slovem - skvělý.

Pro dovolenou s malými dětmi (7, 5 a 2 roky) ideální místo, krásná písečná pláž, dlouhý pozvolný vstup do moře, stravování bez problémů, spousta taveren (v některých jsou zřízeny i dětské koutky), ubytování v Evinosu klasické, z terasy je ...

Celkový dojem

Pro dovolenou s malými dětmi (7, 5 a 2 roky) ideální místo, krásná písečná pláž, dlouhý pozvolný vstup do moře, stravování bez problémů, spousta taveren (v některých jsou zřízeny i dětské koutky), ubytování v Evinosu klasické, z terasy je výhled jak na městečko, tak i na moře, hlavně při západu slunce je krásný. Hodnocení delegáta jedním slovem - skvělý.

Hana Bělecká
05.09.2017
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Výborné koupání

- výborné koupání - písečná pláž, pozvolný vstup do moře. Často fouká a jsou vlny, nevhodné pro úplně malé děti- ostrov je krásný, spousta příležitostí k zajímavým výletům.- silnice na severu jsou opravdu mizerné a vyžadují velkou ...

Celkový dojem

- výborné koupání - písečná pláž, pozvolný vstup do moře. Často fouká a jsou vlny, nevhodné pro úplně malé děti- ostrov je krásný, spousta příležitostí k zajímavým výletům.- silnice na severu jsou opravdu mizerné a vyžadují velkou pozornost na řízení. Na druhou stranu český řidič je zvyklý z domova- strava v místě slabší, kdekoliv jinde mimo Agios Stefanos jsme se najedli lépe. Zkušenost - čím lepší taneční představení číšníků, tím horší kvalita jídla. Ideálně preferovat místa, kde číšníci netancují vůbec :-)- delegát se snaží- kvalita ubytování na Řecko podprůměrná. Nádherný výhled na moře, famózní západy slunce. Na druhou stranu auta parkují hned u apartmánu a poslední dvě noci jsme zabili více, než 20 komárů za večer- celkově jsme byli velmi spokojeni, když člověk ví, co od Řecka čekat, tak Korfu patří mezi ty nejkrásnější ostrovy.

Vladimír
30.08.2017