LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - MOROS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
4 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
8,8
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Krásná a klidná dovolená.

Pokud hledáte klidnou a krásnou dovolenou v Řecku, neváhejte. Ubytování v Moros nabízí skvělý poměr kvalita/cena.

Celkový dojem

Pokud hledáte klidnou a krásnou dovolenou v Řecku, neváhejte. Ubytování v Moros nabízí skvělý poměr kvalita/cena.

Poloha

Okolí je klidné, relativně čisté (na řecké poměry velmi uklizené). Spousta zeleně a krásné výhledy. Rozhodně doporučujeme výlety minimálně do jižního letoviska Arillas a na sever do vesnice/městečka Avliotes. A samozřejmě důkladně projít přímo Agios Stefanos. Pláž s velmi, opravdu velmi postupným vstupem do moře, sem tam vyplavené řasy a mírně zvířený písek, takže ne úplně průhledná voda. Ale i přesto nádherná pláž, rozhodně stojí za to chodit až na vzdálenější konec, kde je málo lidí. Osobně doporučuji navštěvovat i pláž v Arillas, je naprosto úžasná!

Ubytování

Ubytování je krásné, čisté. Naprosto luxusní výhled z balkonu, velký pokoj i plně vybavená kuchyně. Jediné výhrady jsme měli ke koupelně, která byla zoufale malá a nešikovně uspořádaná. Ale všechno fungovalo a na těch pár dní to člověk neřeší. Úklid denně nebo obden, paní to brala vždy svědomitě.

Stravování

Několik večerů jsme hledali restauraci, kde bychom se opravdu dobře najedli. Rozhodně doporučujeme "Tasty corner" na křižovatce hlavní ulice - mají výborný gyros, souvlaki, stifado. Dále je výborná i místní pizzerie "Town pizza". Do obou podniků chodí i dost místních, což je dobré znamení. Cenová politika je poměrně přívětivá oproti Rhodosu, kde jsme byli loni.

Další služby

Náš pan delegát Martin byl informovaný, dal nám spoustu užitečných tipů ohledně výletů do okolí a dostupných služeb. Jen jeho tipy na restaurace nám ale úplně moc nesedly.

Ondřej B.
28.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Na Korfu se nám líbilo.

Ubytování pěkné, příroda také,hodně zeleně.

Celkový dojem

Ubytování pěkné, příroda také,hodně zeleně.

Poloha

Okolí hotelu celkem dobré, pláže písčité, moře - pozvolný vstup do moře, vhodné pro děti, voda teplá.

Stravování

Stravovali jsme se sami, v tavernách bylo vše v pořádku, obsluha vstřícná, jídlo a pití také.

Jana Chmelová
17.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Příjemný odpočinek

Týdenní dovolená byla příjemná a utekla, ostatně jako každá dovolená. Náš pokoj v Morosu byl účelně vybaven a až na hodně pamatující vařič s troubou (která byla nepoužitelná - ale my ji ani využívat nechtěli) naprosto dostačující. Na ...

Celkový dojem

Týdenní dovolená byla příjemná a utekla, ostatně jako každá dovolená. Náš pokoj v Morosu byl účelně vybaven a až na hodně pamatující vařič s troubou (která byla nepoužitelná - ale my ji ani využívat nechtěli) naprosto dostačující. Na balkon jde slunce chvíli po ránu a tak jsme ani nevyužili klimatizaci. Poslední den jsme zjistili, že ne každé studio je vybaveno sítí proti hmyzu na dveřích. Náš pokoj je měl a moc jsme to ocenili. V kombinaci s "komárovníkem" jsme téměř neviděli v pokoji komára. Stravovali jsme se sami, s nákupem potravin nebyl problém, využili jsme k naší spokojenosti i restaurace.Pláže jsou čisté, udržované, na pláži v Agios Stefanos i v Arilasu si na své přijdou i nudisti. Zapůjčili jsme si prostřednictvím delegáta Martina auto a projeli část ostrova sami (funguje zde i navigace Waze s jejíž pomocí jsme objeli ucpané hlavní město). Můžeme doporučit návštěvu sídla Asklepion (český audioprůvodce v ceně vstupenky) a muzea škeblí. Tato dovolená se nám líbila. Informace od delegáta, které jsme obdrželi již v autobuse cestou z letiště a druhý den ráno na úvodní schůzce byly praktické a užitečné. Snad poprvé v historii našich dovolených jsme neměli pocit, že účelem první schůzky je "povinný" nákup výletů :-).

Vlaďka
02.08.2017
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Klidná dovolená

Penzion Moros je jednoduše zařízen, nicméně plně dostačující a adekvátní ceně zájezdu. Trochu váznul úklid a doplnění toaletního papíru. Jinak krásná klidná lokalita. Stravu jsme měli vlastní, ale jsou tam taverny a vynikající jídlo všude. ...

Celkový dojem

Penzion Moros je jednoduše zařízen, nicméně plně dostačující a adekvátní ceně zájezdu. Trochu váznul úklid a doplnění toaletního papíru. Jinak krásná klidná lokalita. Stravu jsme měli vlastní, ale jsou tam taverny a vynikající jídlo všude. Pláže jsou čisté a každé ráno upravené. Delegát fungoval perfektně, informační schůzka, informace na nástěnce a plně k dispozici na telefonu. Doporučuji pro nenáročné klienty.

Renata
28.06.2017