LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - NAUTILUS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
7,3
1 hodnocení
7
UBYTOVÁNÍ
6
SLUŽBY
8
OKOLÍ
8
STRAVA
7,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 6
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Pěkné místo, přátelské prostředí.

Děkujeme, bylo nám tu dobře. Hledali jsme klidnou dovolenou mimo rušná centra. To hotel Nautilus splňuje, především koupání na útesech pod hotelem. Z restaurace je krásný výhled na moře. Vaří se tu dobře, každý si vybere. Personál je ...

Celkový dojem

Děkujeme, bylo nám tu dobře. Hledali jsme klidnou dovolenou mimo rušná centra. To hotel Nautilus splňuje, především koupání na útesech pod hotelem. Z restaurace je krásný výhled na moře. Vaří se tu dobře, každý si vybere. Personál je ochotný a přátelský. Jako bonus byla pěkná ukázka řeckých tanců. Kolem hotelu vede frekventovaná silnice a je to jediná cesta i pro pěší procházky do okolí.

Poloha

Krásné místo a výhledy. Koupání na útesech pod hotelem nám vyhovovalo, moře čisté, lehátko jsme vždy našli. Pláž v Barbati, na kterou jezdí z hotelu mikrobus, je standardní oblázková. Procházky do okolí hotelu téměř nejsou možné, protože tu není jiná cesta než úzká frekventovaná silnice.

Ubytování

Ubytování vcelku splnilo, co jsme očekávali, tj. standardní pokoj, čistota, z balkónu boční výhled k moři. Bohužel jsme dostali pokoj otočený přímo k silnici, kde je rušný provoz i v noci, takže nám někdy nezbylo než okno na noc zavřít.

Stravování

Bohatá polopenze, vařili opravdu dobře. Oceňuji, že tu nabízejí především řeckou kuchyni. Ryby bych uvítala i častěji.

Další služby

Se službami delegátky Evy i s poznávacím výletem Okruh ostrovem jsme byli spokojeni. Zprostředkovaný pronájem auta na 1 den nebyl na 24 (23) hodin jako např. při zájezdu na Thasos, ale pouze od 9 do 20 hodin, po dodatečné domluvě do 22 hodin. Večerní vyjížďku do hlavního města jsme tedy museli zkrátit tak, že z ní mnoho nezbylo, a spěchali jsme zpět. Myslím, že pak zaparkované auto stejně stálo do rána před hotelem a pokažení našeho zamýšleného večerního programu bylo zcela zbytečné.

Minářová
12.07.2018