Recenze - PARALIA II

Zobrazit ubytování
8,9
17 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
9,2
STRAVA
7
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 2
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Paralia ll

Spiše spokojenost

Celkový dojem

Spiše spokojenost

Poloha

Bohužel pláž byla z části zanesená hromadami vyplavených rostlin.

Ubytování

Krásný výhled, prostorný pokoj, výhodné umístění. Prakticky žádný úklid, koš na WC vynešen pouze dvakrát za týden!

Stravování

Zájezd na bez stravování. V okolí výborné.

Další služby

Služby delegáta téměř nulové.

Daniela Šromová
11.06.2022
8,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Agios Stefanos - klidná dovolená 2020

Děkujeme CK a delegátce Gabriele za skvělé a profesionální služby 23.7.-6.8. Opakovaně jsme navštívily Agios Stefanos pro jeho nádhernou pláž s mírným vstupem do moře,léčivým klimatem, a jílem. Korfu opět nezklamalo a právě v letošní ...

Celkový dojem

Děkujeme CK a delegátce Gabriele za skvělé a profesionální služby 23.7.-6.8. Opakovaně jsme navštívily Agios Stefanos pro jeho nádhernou pláž s mírným vstupem do moře,léčivým klimatem, a jílem. Korfu opět nezklamalo a právě v letošní sezóně nám poskytlo klidný odpočinek (méně turistů).

Poloha

Možnost klidných procházek nad Agios Stefanos (taverna na kopci doporučujeme - skvělé jídlo a možnost pozorovat západ slunce, po hřebeni dojdete k posezení s houpačkami a výhledem na moře ). Dlouhé procházky po pláži, k přístavu, přes kopec na pláže do Arilas. Možnost využít místní autobusové linky např.cesta do hlavního města,půjčoven čtyřkolek,kol.

Ubytování

Předností je prostorný pokoj i balkon s výhledem na moře a blízkost pláže. Pláž je široká a dlouhá s možností pronájmu slunečníků,ale je i dostatek místa pro vlastní slunění. Kolem ubytováni vede silnička směrem k přístavu. Do nejbližšího obchodu- samoobsluhy je to asi 5 minut pěšky- výběr čerstvých potravin,ovoce,zeleniny. Pár kroků jsou tři rodinné taverny. V blízké taverně Mistral na pláži při zakoupení jídla nebo pití jsou slunečníky zdarma.

Stravování

V Agios Stefanos jsou dobře zásobené obchody s potravinami,ovocem,zeleninou, vyborná místní pekárna, taverny jsou blízko pláže i v městečku. Všude místní produkty. Doporučuji tavernu Condor majitele Paralie II a domácí kuchyň ve Spiros a Maria. Blízko ubytování výborná taverna Mistral.

Další služby

Ochotný majitel,vše v případě potřeby ihned ve spolupraci s delegátkou Gabrielou zařídí.

Stáňa
15.08.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Ráj na Zemi

Klidné místo ubytování přímo nad pláží, nádherný výhled na moře, přirozený chládek a stín v pokoji i na balkóně - slunce "obíhá" penzion zadem:), blízko k prvním tavernám u moře, blízko k obchodům s potravinami a typicky řeckým zbožím, ...

Celkový dojem

Klidné místo ubytování přímo nad pláží, nádherný výhled na moře, přirozený chládek a stín v pokoji i na balkóně - slunce "obíhá" penzion zadem:), blízko k prvním tavernám u moře, blízko k obchodům s potravinami a typicky řeckým zbožím, profesionální služby delegátky

Stravování

Ubytování bez stravy osvobozuje. Můžete ochutnat jídla v tavernách u moře nebo ve městečku nebo si připravit jídlo z místních surovin a pochutnat si na vlastním balkóně s s výhledem na moře.

Diana
27.07.2020
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
SUPER MÍSTO i SLUZBY CK

Děkujeme cestovní kanceláři VIAMARE za splnění všech požadavků zadaných při telef.objednávání, skutečně jsem byli navýsost spokojeni, přímo nadšeni místem, službami delegáta, úrovní večeří..

Celkový dojem

Děkujeme cestovní kanceláři VIAMARE za splnění všech požadavků zadaných při telef.objednávání, skutečně jsem byli navýsost spokojeni, přímo nadšeni místem, službami delegáta, úrovní večeří..

Mgr.Lenka Bártová
14.07.2019