PARALIA II   studia - recenze

Recenze

9,2
9 hodnocení
9,2 Ubytování
9,2 Služby
9,2 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
1 2
10
Bezva dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hezke prijemne klidne misto . Strava - vyborne mistni restaurace, ubytovani ...
Celkový dojem
Hezke prijemne klidne misto . Strava - vyborne mistni restaurace, ubytovani jednoduche, prostorne se starsim vybavenim, u stropu je ventilator, takze v cervenci v pohode bez klimatizace. Krasny vyhled na more a mestecko, nadherne zapady slunce.Plaz velka pisecna a krasna. Dojem kazi jen chaluhy na zacatku plaze, ktere moc neodklizi. Vylety autem jako vzdy parada. Delegat velmi ochotny. Viamare jiz po nekolikate nezklamalo, do Recka jen s Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
J.B, 28.07.2017
10
Úžasné místo
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Úžasné místo pro ty, kteří hledají soukromí, málo lidí, dlouhé písečné pláže a ...
Celkový dojem
Úžasné místo pro ty, kteří hledají soukromí, málo lidí, dlouhé písečné pláže a krásné západy slunce.Ubytování na kopečku hned u moře, pár kroků na dlouhou pláž Agios Stefanos, kde na kraji jsou i lehátka zdarma, když si tam dáte oběd. Je tu dost větrno a pořád vlny, ale pro děti ideální dlouhý vstup do mělkého moře. Přes kopec na druhou stranu se dostanete za asi 15 minut na další dlouhé pláže Arillas, kde je část nudistická s úžasným koupáním bez vln a o trochu studenější vodou. Na kopci nad plážemi je úžasná kavárna, ze které je vidět na obě strany moře a západ slunce je zde úžasný. Restaurací na obou stranách je hodně, takže si vybere každý. Pokoj byl uklízen každý den, vše v pořádku. ¨Delegát Martin moc milý a vstřícný. Celkově to byla jedna z našich nejlepších dovolených a určitě se sem ještě vrátíme. Moc doporučujeme a děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 12.07.2017
9
Parádní dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené na Korfu:Krásný ostrov, který nabízí spoustu hezkých míst, ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené na Korfu:Krásný ostrov, který nabízí spoustu hezkých míst, takže určitě stojí za prozkoumání! Samotné letovisko Ag. Stefanos je menší a klidné letovisko, ale zároveň zde turista najde "vše" potřebné (obchůdky, markety, pekárna, taverny, půjčovny). Pro nás to byl dobrý výchozí bod pro výlety pěšky: Arilas (25 min.), Afionas, Porto Timoni Beach (6,4 km), Ag. Georgios Beach (5,5 km), Sidari, Cape Drastis, Sunset Loggas Beach, autobusem: Kerkyra, Sidari, ale i autem.Strava:Vlastní. Kuchyňka dobře vybavená. V blízkosti spousta taveren.Ubytování:Byli jsme spokojeni. Většinou jsme zde jen přespali. Studio (č. 3) velké a dostatečně vybavené, z balkónu krásný výhled na pláž a moře. Ostatní 2 studia jsou velmi podobné. Úklid a výměna ručníků proběhla tak, jak bylo řečeno delegátem.Delegát:Pan Martin Krahulec byl velmi ochotný a v případě problémů reagoval rychle.Zprostředkoval nám auto na 7 dní, poskytl pár tipů na výlety v okolí a informoval nás o dění v okolních letoviscích (festival Afionas, Avliotes a Arilas).Moře a pláž:Místní dlouhá písečná pláž nabízí spoustu místa - buď si můžete pronajmout slunečník s lehátky (ve středu pláže), nebo si opodál vybrat "své" místo. Na konci pláže vpravo je neoficiální nuda pláž. Obzvláště ženy ocení jílové útesy :)Voda celkem teplá a čistá (místy byla vyplavena mořská tráva), většinou klidná, ale poslední den jsme si užili i parádní vlny, když se rozfoukalo :)Výlety:Ty zprostředkované cestovní kanceláří Viamare jsme nevyužili, ale podnikli jsme spoustu výletů po ostrově vypůjčeným autem, autobusem a pěšky. (pozn. Green buses - přehledné internetové stránky s odjezdy a trasou autobusů. Zastávka kousek od studia.)Studia Paralia II jsou vhodné jak pro cestovatele, tak pro rodiny s dětmi, jelikož je to na pláž kousek a je zde celkem klid.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva, 09.07.2017
10
Agios Stefanos
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené: 7 dní 29.8.- 4.9.2016 -- klid, krásná příroda, nádherné ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené: 7 dní 29.8.- 4.9.2016 -- klid, krásná příroda, nádherné moře, příjemní lidé .. prostě pohodová dovolená. My jsme chtěli hlavně plavat, chodit a užívat si přírodu a klid, a to se nám splnilo.Ubytování v Paralia II splnilo moje očekávání, pokoj uklizený a čistý, trochu opotřebovanější vybavení kuchyňky, ale bylo tam vše - akorát si přibalte utěrku, houbičku, ale vše je možné koupit. Obchůdky jsou v blízkosti. Malý úklid byl denně v cca 13 hod. Ručníky výměna 1x za pobyt. Kolem Paralie II vede silnice, po které projíždějí auta, motorky a autobusy - není tam velký provoz, ale někdo i tak při spaní s otevřeným balkónem ho může slyšet celou noc. Ale vynahradí to nádherný výhled z balkónu na moře, které je několik desítek metrů. Proti komárům jsou na balkónových oknech sítě, ale i tak se nějaký vždy objeví - takže určitě sebou repelent a pak už se spí krásně. Klimatizace je k dispozici, ale my jsme ji nepotřebovali. Večer fouká vítr, balkóny jsou zastíněné, takže horko v pokoji nebylo. Delegát Martin je velice příjemný a ochotný .Moře je mělké a bylo při našem pobytu i příjemně teplé, pláž je dlouhá a jsou na ní slunečníky patřící tavernám na pláži za poplatek. A jsou tam i místa, kde můžete ležet bez lehátek a v soukromí. Výlety jsou nabízeny cestovkou, ale na žádném jsme nebyli, takže nemůžu posoudit.My jsme se vydali autobusem do Sidari, což je městečko cca 15 minut autobusem. Zastávka je kousek od Paralie. V Sidari je více možností nakoupit - oblečení, obuv atd . než v Agios Stefanos. Do Arilas jsme šli pěšky - cca 2 km přes kopce kamennou cestičkou - v horku to dá zabrat, ale výhledy na moře, ostrůvky, na Arilas, jsou nádherné a pláž v Arilas je také dlouhá a moře stejné jak v Agios Stefanos. Takže plavky sebou. Nad Agios Stefanos jsou různé cestičky na vršky kopců, kde najdete nádherný kostelík a zase výhled na moře a okolí. Cesta z letiště i na letiště trvá cca hodinu a 50 minut, ale projedete ostrovem přes vršky hor a výhledy jsou úžasné, takže cesta uteče rychle a máte to vlastně jak vyhlídkovou jízdu :-).
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Romana Třmínková, 07.09.2016
6
Jednoduché ubytování s krásným výhledem
6 Ubytování 6 Služby 6 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Studio Paralia II je prostorné, jednoduše a hezky zařízené. Kuchyň je vybavená ...
Celkový dojem
Studio Paralia II je prostorné, jednoduše a hezky zařízené. Kuchyň je vybavená základně, což ale úplně stačí, kuchyňská linka uvnitř čistá. Výhled z balkónu na moře je překrásný. V přízemí studií jsou nepoužívané a poněkud vybydlené prostory.Úklid studia byl z našeho pohledu nedostatečný : 1 x za týdenní pobyt vytřeno, 1 x výměna ručníků, ložní prádlo neměněno, koše vyneseny téměř denně, na chodbě docela špína. K dispozici společné prostředky k vlastnímu úklidu, které však byly velice znečištěné.Pláž je krásná, dlouhá, vzdálenost od studií přímou čarou maximálně 50 m, po cestičce cca 100. V jižní části, která byla studiu nejblíže, je plno řas. Dále je však již čistá a udržovaná. Lokalita je klidná, velmi hezká, v městečku je množstvím taveren a několik obchodů. Okolí velmi hezké, kopcovité, se spoustou cest, které se výborně hodí k výletům a procházkám.Spolupráce s delegátem a cestovní kanceláří byla výborná.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kateřina, 03.09.2016
9
Recenze
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Naše dovolená byla vydařená po všech směrech. Ať už budeme mluvit o ubytování, ...
Celkový dojem
Naše dovolená byla vydařená po všech směrech. Ať už budeme mluvit o ubytování, různorodých dostupných plážích, tak i o službách delegáta. Lokalita je také skvělým výchozím bodem pro výlety. Vřele doporučuji služby Viamare.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
J.L., 17.08.2016
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Pěkné menší letovisko s dlouhou písčitou pláží, krásné koupání, pozvolný vstup do ...
Celkový dojem
Pěkné menší letovisko s dlouhou písčitou pláží, krásné koupání, pozvolný vstup do moře. Pěší procházkou přes kopec dostupnost další krásné pláže. V místě taverny, obchody a pekárna. Ubytování v klidné části s krásným výhledem na moře. Doporučuji zapůjčení dopravního prostředku a poznávání ostrova. Moc šikovný a milý delegát.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdenka, 06.08.2016
9
Znova na Korfu
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Poprvé na Korfu v Liapades 2007. Super místo, málo turistů, dobré jídlo, hezké ...
Celkový dojem
Poprvé na Korfu v Liapades 2007. Super místo, málo turistů, dobré jídlo, hezké ubytování přímo u pláže, vstřícní lidé ve vesničce, pěšmo bokem na opuštěné pláže cca 3-4 km /"Rajská pláž"/, cestování po ostrově autem na 3 dny, prostě vše super, nadšeni. Letos 2016 podruhé, ale jenom na týden s ubytováním v Agios Stefanos /severozápad/ Paralia II, bez stravy. Opět nadšeni, v porovnání s Liapades, /po 9 letech už více turistů = menší klídek/ je Agios, dle našich požadavků, lepší místo, možnost střídat dvě pláže, místní dlouhá široká, písečná na konci nůďa, někdy vlny, málo lidí /ovšem mimo trapné deštníky/, přes kopec s příjemnou procházkou cca 20 min./ kolem úžasného místa na vrcholu u farmáře s občerstvením a super výhledem /doporučuji/, je druhá pláž, oblázko písečná, klidné moře, na konci opět nůďa. Dobré výchozí místo na lukrativní místa na Korfu. Možnosti stravování a nákupů potravin, včetně pekárny v centru Agiosu jsou dobré. Ubytování v Paralia II, je pro klienty, kteří nejsou závislí na celodením servisu hotelu, nepotřebují k životu u moře bazén, nevyhledávají přiblblé animační programy... prostě je to ubytování pro klienty co chtějí klid a pohodu. Pokoje pěkné, prostorné, čisté, v 1. patře s výhledem na záliv Agiosu, vybavení kuchyně velmi dobré, trochu negativně působí na první pohled opuštěné, dříve provozující přízemí studií, kde nyní bydlí vlaštovky, s kteréma jsme vždy ráno na balkónku snídali a dělali nám příjemnou společnost. Delegát Martin = příjemný, slušný,vstřícný, ochotný, = prostě bezkonfliktní mladý delegát, který neudělá CK Viamare žádnou ostudu a za to mu patří veliké Díky. Výletů jsme se neúčastnili, jelikož chceme být vždy nezávislí a užít si řeckých ostrovů dle svého, bez masovky a proto cestujeme autem. Takže jenom dle sousedů - nabídka výletů dobrá. Mějte se všichni fajn a Korfu s CK Viamare, v Agios Stefanos, vřele doporučuji!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jaroslav Kašpar, 04.08.2016
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour