LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - SPIROS & MARIA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,4
36 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,4
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Spiros a Maria

Moc fajn.

Celkový dojem

Moc fajn.

Poloha

typická Řecká vesnička s několika restauracemi a supermarkety pár kroků od hotelu.5 minut pěšky k moři okolo příjemného baru. Lehátka OK. Moře je málo hluboké dosti daleko, možná prima pro děti.

Ubytování

Prostorné apartmány s orientací na moře v 1. patře byly velmi příjemné, ubytování se nám velice líbilo. Balkonky se sezením. Bazén k dispozici.

Stravování

Opulentní snídaně s vejci a šunkou, po dohodě prvotřídní večeře, které připravuje sama paní domácí - čerstvé jídlo vynikající kvality : ryby, hovězí nebo jehněčí. :)

Další služby

Velice příjemní majitelé a personál mluvící česky. Půjčovna aut a lodí OK.

Kubeš
20.09.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Skvělá dovolená, klidně bych jela na to samé místo znovu. Příjemné a klidné ubytování, velice milí a vstřícní majitelé ( umí dost česky). Paní majitelka výborně vaří, přes to, že jsme neměli stravu v hotýlku zaplacenou, tak jsme vesměs ...

Celkový dojem

Skvělá dovolená, klidně bych jela na to samé místo znovu. Příjemné a klidné ubytování, velice milí a vstřícní majitelé ( umí dost česky). Paní majitelka výborně vaří, přes to, že jsme neměli stravu v hotýlku zaplacenou, tak jsme vesměs chodili na jídlo jen tam.

Anežka
27.08.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Korfu

Opět musíme poděkovat Vaší CK.Skvělé služby, ubytování a taky skvělá práce delegáta. Práce delegáta se ocení nejvíc, když se něco nemilého na dovolené přihodí ( např. když Vám někdo cizí nabourá půjčené auto). Delegátka Iveta byla skvělá. ...

Celkový dojem

Opět musíme poděkovat Vaší CK.Skvělé služby, ubytování a taky skvělá práce delegáta. Práce delegáta se ocení nejvíc, když se něco nemilého na dovolené přihodí ( např. když Vám někdo cizí nabourá půjčené auto). Delegátka Iveta byla skvělá. Moc jí děkujeme. Ubytování Spiros- Maria 1*.Ostrov Korfu je krásný, hodně zelený, moře čisté doporučujeme si půjčit dopravní prostředek a ostrov trošku prozkoumat a poznat.Ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou a přejeme Vaší CK hodně spokojených klientů.

Marcela
25.08.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená,Spiros a Maria super,delegátka super,prostě nádhera.

Vybrali jsme si moc pěknou dovolenou,hotýlek Spiros a Maria Luxus.

Celkový dojem

Vybrali jsme si moc pěknou dovolenou,hotýlek Spiros a Maria Luxus.

Poloha

Super

Ubytování

Super

Stravování

Super,Spiros a Maria,luxus.

Další služby

Super

Zdeněk Skalický
23.09.2020
8,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Báječný relax

Do Řecka jsme se vypravili již po šesté, poprvé na Korfu. Ubytování bylo skvělé, majitelé milí a dobrosrdeční. Mária velmi dobře vaří. Měli jsme ubytování beze stravy, ale vždy bylo možné najít tavernu, kde bylo z čeho vybírat. Jako každý ...

Celkový dojem

Do Řecka jsme se vypravili již po šesté, poprvé na Korfu. Ubytování bylo skvělé, majitelé milí a dobrosrdeční. Mária velmi dobře vaří. Měli jsme ubytování beze stravy, ale vždy bylo možné najít tavernu, kde bylo z čeho vybírat. Jako každý rok nesměl chybět skútr, abychom mohli poznávat krásy ostrova. I přes současnou situaci to byla skvělá dovolená a báječný relax. Renata

Renata
14.09.2020