Recenze - THEA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,3
32 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,3
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Hezká, klidná dovolená.

Celkový dojem z dovolené je velmi kladný.

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené je velmi kladný.

Poloha

Pláže byly v polovině září volnější, jak v Kassiopi, tak i na blízké Avlaki byla čistá, průzračná voda. Vždy jsou poblíž taverničky s občerstvením.

Ubytování

V apartmánech i domě je čisto, paní majitelka velmi dbá na úklid a je milá a veselá. Snaží se vyhovět."Domů" se sice jde do dost do kopce a po schodech, ale výhled z balkonu za to stojí, je vidět záliv, Kassiopi, hory protější Albánie. Slunce se do oken opírá jen ráno a to je příjemné.Jinak se dá sedět na balkoně celý den (i v noci). Pro lidi, kteří špatně chodí to ale není.

Další služby

Delegát přišel vždy podle domluvy, včas, zařídil co jsme potřebovali.Má znalost místních poměrů.Půjčovali jsem si auto,bylo přistaveno včas,podle domluvy,v 100% stavu.

Lucie Hartlová
26.09.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Byli jsme spokojeni, krásné místo i ubytování

Bezvadný ubytování, sice dost do kopce, ale s výhledem na albánské hory.

Celkový dojem

Bezvadný ubytování, sice dost do kopce, ale s výhledem na albánské hory.

Poloha

Na poloostrově u městečka Kassiopi jsou krásné oblázkové pláže, které jsme navštěvovali. Byla to příjemná procházka od ubytování v Thea.

Ubytování

viz výše

Stravování

Stravování v restauracích v městečku dobrý, blízko je Janis taverna, kde velmi dobře vaří, rovněž tak taverna v přístavu - dříve Tři bratři, nyní Stará škola.

Další služby

Delegát funguje velmi dobře, auto jsme si tentokrát nepronajímali.

Marie Hurychová
24.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
klidná dovolená uprostřed krásné přírody

Nádherný výhled z balkonu na moře a na albánské hory v dálce.Doporučuji výlet lodí do Kerkyry a zapůjčení auta na samostatné výlety po ostrově.Pan delegát Martin velmi dobře poradil a byl ochotný.Paní majitelka apartm.Thea byla milá, ...

Celkový dojem

Nádherný výhled z balkonu na moře a na albánské hory v dálce.Doporučuji výlet lodí do Kerkyry a zapůjčení auta na samostatné výlety po ostrově.Pan delegát Martin velmi dobře poradil a byl ochotný.Paní majitelka apartm.Thea byla milá, vybavení pokojů bylo dostačující,úklid a výměna prádla a ručníků- vše v pořádku.Korfu je krásné, lidé milí a přátelští. Jediné negativum- hromady odpadků,které nikdo neuklízí a válí se podél cest.

Elena Polochová
11.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
pohodová dovolená

Byli jsme velice spokojeni !!!!

Celkový dojem

Byli jsme velice spokojeni !!!!

Poloha

V okolí několik pláží, vzdálenější jsou nádherné, ale více lidí. Měli jsme půjčené auto a objevili plno krásných zátok s plážemi a nádhernou průzračnou vodou. Městečko je krásné, na večerní procházky s posezením v tavernách jak dělané. Doporučuji návštěvu hlavního města.

Ubytování

Ubytování velice mile překvapilo, 2 prostorné pokoje, výhled z balkonu prostě nádhera, zastíněný před sluncem, komáři nebyli, takže jsme mohli větrat celou noc a bylo velice příjemně i bez klimatizace. Úklid, výměna ručníků i povlečení naprosto v pořádku. Jen jsou trochu slyšet auta ze silnice a k domu musíte vyjít kopeček a pár schodů.

Stravování

V okolí spousta možností ke stravování, obchůdky i supermarket, kuchyňka na ubytování obstojně vybavená.

Další služby

Delegát sympatický, ochotný, zajistil výlety i auto na pronájem, vše bylo, jak jsme si domluvili. Doporučil nám, kam autem zajet.

Eva Jonášová
10.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherné zážitky.

Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je výborná. Děkuji Lukášovi Kotrs - referentu prodeje zájezdů za pomoc při vyřízeni žádostí o zájezdu. Osobní poděkování zástupci CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martinu Krahulec, vždy ochotný ...

Celkový dojem

Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je výborná. Děkuji Lukášovi Kotrs - referentu prodeje zájezdů za pomoc při vyřízeni žádostí o zájezdu. Osobní poděkování zástupci CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martinu Krahulec, vždy ochotný poradit, vysvětlit a nabídnout hezký výlet.

Poloha

Výborné.

Ubytování

Kvalitní.Paní majitelka velice příjemná, milá.

Stravování

Bez stravy.

Další služby

Zástupce CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martin Krahulec - velký dík.

Lyubov Ilyukhina
10.09.2018