Recenze - THEA

Zobrazit ubytování
9,3
32 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,3
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Hezká, klidná dovolená.

Celkový dojem z dovolené je velmi kladný.

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené je velmi kladný.

Poloha

Pláže byly v polovině září volnější, jak v Kassiopi, tak i na blízké Avlaki byla čistá, průzračná voda. Vždy jsou poblíž taverničky s občerstvením.

Ubytování

V apartmánech i domě je čisto, paní majitelka velmi dbá na úklid a je milá a veselá. Snaží se vyhovět."Domů" se sice jde do dost do kopce a po schodech, ale výhled z balkonu za to stojí, je vidět záliv, Kassiopi, hory protější Albánie. Slunce se do oken opírá jen ráno a to je příjemné.Jinak se dá sedět na balkoně celý den (i v noci). Pro lidi, kteří špatně chodí to ale není.

Další služby

Delegát přišel vždy podle domluvy, včas, zařídil co jsme potřebovali.Má znalost místních poměrů.Půjčovali jsem si auto,bylo přistaveno včas,podle domluvy,v 100% stavu.

Lucie Hartlová
26.09.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Byli jsme spokojeni, krásné místo i ubytování

Bezvadný ubytování, sice dost do kopce, ale s výhledem na albánské hory.

Celkový dojem

Bezvadný ubytování, sice dost do kopce, ale s výhledem na albánské hory.

Poloha

Na poloostrově u městečka Kassiopi jsou krásné oblázkové pláže, které jsme navštěvovali. Byla to příjemná procházka od ubytování v Thea.

Ubytování

viz výše

Stravování

Stravování v restauracích v městečku dobrý, blízko je Janis taverna, kde velmi dobře vaří, rovněž tak taverna v přístavu - dříve Tři bratři, nyní Stará škola.

Další služby

Delegát funguje velmi dobře, auto jsme si tentokrát nepronajímali.

Marie Hurychová
24.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
klidná dovolená uprostřed krásné přírody

Nádherný výhled z balkonu na moře a na albánské hory v dálce.Doporučuji výlet lodí do Kerkyry a zapůjčení auta na samostatné výlety po ostrově.Pan delegát Martin velmi dobře poradil a byl ochotný.Paní majitelka apartm.Thea byla milá, ...

Celkový dojem

Nádherný výhled z balkonu na moře a na albánské hory v dálce.Doporučuji výlet lodí do Kerkyry a zapůjčení auta na samostatné výlety po ostrově.Pan delegát Martin velmi dobře poradil a byl ochotný.Paní majitelka apartm.Thea byla milá, vybavení pokojů bylo dostačující,úklid a výměna prádla a ručníků- vše v pořádku.Korfu je krásné, lidé milí a přátelští. Jediné negativum- hromady odpadků,které nikdo neuklízí a válí se podél cest.

Elena Polochová
11.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
pohodová dovolená

Byli jsme velice spokojeni !!!!

Celkový dojem

Byli jsme velice spokojeni !!!!

Poloha

V okolí několik pláží, vzdálenější jsou nádherné, ale více lidí. Měli jsme půjčené auto a objevili plno krásných zátok s plážemi a nádhernou průzračnou vodou. Městečko je krásné, na večerní procházky s posezením v tavernách jak dělané. Doporučuji návštěvu hlavního města.

Ubytování

Ubytování velice mile překvapilo, 2 prostorné pokoje, výhled z balkonu prostě nádhera, zastíněný před sluncem, komáři nebyli, takže jsme mohli větrat celou noc a bylo velice příjemně i bez klimatizace. Úklid, výměna ručníků i povlečení naprosto v pořádku. Jen jsou trochu slyšet auta ze silnice a k domu musíte vyjít kopeček a pár schodů.

Stravování

V okolí spousta možností ke stravování, obchůdky i supermarket, kuchyňka na ubytování obstojně vybavená.

Další služby

Delegát sympatický, ochotný, zajistil výlety i auto na pronájem, vše bylo, jak jsme si domluvili. Doporučil nám, kam autem zajet.

Eva Jonášová
10.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherné zážitky.

Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je výborná. Děkuji Lukášovi Kotrs - referentu prodeje zájezdů za pomoc při vyřízeni žádostí o zájezdu. Osobní poděkování zástupci CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martinu Krahulec, vždy ochotný ...

Celkový dojem

Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je výborná. Děkuji Lukášovi Kotrs - referentu prodeje zájezdů za pomoc při vyřízeni žádostí o zájezdu. Osobní poděkování zástupci CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martinu Krahulec, vždy ochotný poradit, vysvětlit a nabídnout hezký výlet.

Poloha

Výborné.

Ubytování

Kvalitní.Paní majitelka velice příjemná, milá.

Stravování

Bez stravy.

Další služby

Zástupce CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martin Krahulec - velký dík.

Lyubov Ilyukhina
10.09.2018