Recenze - VIAMARE FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
8,6
10 hodnocení
8,2
UBYTOVÁNÍ
8,6
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
8,6
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Tento hotel, splnil mé očekávání.

V tomto hotelu, jsme se cítili velmi dobře.Personál byl opravdu velmi schopný a snažil se zpříjemnit náš pobyt.Nemám jedinou výtku, a proto se tam zase po čase vrátíme.

Celkový dojem

V tomto hotelu, jsme se cítili velmi dobře.Personál byl opravdu velmi schopný a snažil se zpříjemnit náš pobyt.Nemám jedinou výtku, a proto se tam zase po čase vrátíme.

Poloha

Okolí hotelu bylo vcelku bez problémů, až na místa v okolí moře. Protože jsme už několikrát navštívili Řecko, věděli jsme že v tomto regionu se občas nachází nepořádek.To je jediné, co mohu Řekům vytknout.

Ubytování

Protože jsme věděli díky recenzím do čeho jdeme, splnilo to naše očekávání.

Stravování

Stravování splnilo naše očekávání, a hlavně obsluha byla perfektní.

Další služby

Služby splnili naše očekávání.

Jaroslav Himko
24.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Velmi pěkná dovolená

Velmi pěkná dovolená.

Celkový dojem

Velmi pěkná dovolená.

Poloha

Okolí hotelu bylo příjemné, jak na procházky, tak na koupání. Pláž je písčitá, udržovaná.Je možné využít pronájem lehátka za 5EUR, nebo i jen položit deku a koupat se bez placení. My jsem využívali pronajatá lehátka a byli jsme velmi spokojeni. Pán, který se o pronájem lehátek staral, každé ráno pláž vyhrabal, sesbíral drobné nečistoty a pláž byla vždy připravena pro klienty. Při úhradě ještě přidal i láhev chlazené vody s kelímky.

Ubytování

Ubytování bylo v klidném hotelu stranou od hlavní silnice, umístěné mezi dalšími menšími hotýlky. Cesta k moři - příjemná procházka,kolem pěkně udržovaných zahrad s ubytovacími zařízeními. Večer je možné navštívit některou z mnoha taveren, kde je prakticky každý den zábavná produkce buď řeckých tanců nebo jiné. Zábavné programy jsou stranou od našeho hotelu, takže nic neruší večerní klid.

Stravování

Stravování v hotelu bylo zajištěno od snídaně do večeře. K jídlu byla podávána řecká jídla, a to jak maso , tak zelenina. Vždy bylo na výběr několik druhů masa, zeleniny, těstovin,rýže, brambor. Vždy byla na výběr i čerstvá zelenina, sýry. Každý den byl v nabídce i dezert a nakrájený meloun, dále pomeranče a jablka. Pití bylo dobré a bylo všeho dostatek. Celý den byla možnost filtrované kávy, několik druhů limonád, dva druhy džusů, pivo, víno a několik druhů tvrdého alkoholu.

Další služby

Delegát, pan Martin Krahulec, se o klienty staral od začátku zájezdu až do dne odletu. S jeho prací jsme byli opravdu velmi spokojeni. Zajistil vše, o co jsme požádali, ať už se jednalo o pronájem auta nebo fakultativního zájezdu.

Nekvapilová
18.08.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Viamare Family hotel

Velmi příjemný pobyt, hotel se nachází v klidné oblasti, vhodný pro rodiny s dětmi, přitom do centra žijícího nočním životem cca 1 km.Pokoje jsou vybaveny starším nábytkem, ale použitelným bez problémů. V malé koupelně bych doporučil ...

Celkový dojem

Velmi příjemný pobyt, hotel se nachází v klidné oblasti, vhodný pro rodiny s dětmi, přitom do centra žijícího nočním životem cca 1 km.Pokoje jsou vybaveny starším nábytkem, ale použitelným bez problémů. V malé koupelně bych doporučil prodloužit závěsy sprchového koutu - při současných vystupujete na mokrou podlahu koupelny. Úklid prováděn každý den, výměna prrádla po třech dnech. Strava chutná, možná pro někoho jednotvárná. To ale lze vyřešit tím, že se lze stravovat rovněž ve spřáteleném hotelu Monika. Pláže sice menší, vstup do vody velmi pozvolný, ceny za "set" přijatelné. Z nabízených zájezdů doporučuji "Okruh kolem ostrova" s česky mluvící průvodkyní.

Stanislav
10.08.2019
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 6
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Dostačující služby za rozumnou cenu. Krásná pláž a čisté moře.

Pokud máte omezený rozpočet a nejste moc nároční, je tato dovolená to, co od dovolené u moře očekáváte. Pěkné počasí, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře s čistou vodou. Hotel je v klidné části, kde pokud je ruch, můžou za něj sami ...

Celkový dojem

Pokud máte omezený rozpočet a nejste moc nároční, je tato dovolená to, co od dovolené u moře očekáváte. Pěkné počasí, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře s čistou vodou. Hotel je v klidné části, kde pokud je ruch, můžou za něj sami hosté. A služby all inklusive, které jsou dostačující. Navíc čistý bazén v místě ubytování. Uskromnit se musíte v nároku na ubytování, které je zastaralé.

Poloha

Kousek k moři s čistou písčitou pláží, pozvolným vstupem do moře a čistou vodou po celou dobu pobytu. Jedná se o okrajovou část, což nabízí klidnou dovolenou, ale zároveň je to kousek za nákupy a do restaurací. V místě je i nedaleko water park s několika tobogány, takže se dá pro zpestření navštívit. Dojít se dá i na další pláže (Kanál Lásky) či zajet do jiných letovisek místními autobusy.

Ubytování

Vybavení a zařízení je zastaralé, ale čisté a to je hlavní. Součástí je lednice i konvice v ceně. Navíc terasa a balkón, pro uložení všech věcí do vody a sušení prádla. V ceně je i klimatizace, kterou jsme ale ani při vysokých teplotách vůbec nemuseli zapínat, jelikož jsou pokoje vhodně situované. Užili jsme si i čistý bazén a služeb all inklusive, kdy jídlo bylo chutné a vyhovovala nám i pestrost. Pokud máte zájem o vyšší standard stolování, lze využít stravování i v hotelu Monika, kam je to kousek, ale zase je to tam o něco rušnější. Zároveň je tam i pár atrakcí pro děti, které v tomto komplexu chybí (skluzavky, houpačky apod.). Personál byl příjemný. Bohužel nám dovolenou znepříjemňovali komáři a to, i když jsme měli strojky a repelenty.

Stravování

Strava dostatečně pestrá a chutná, neměli jsme žádné problémy. Každý den odpoledne zmrzlina. Nebyly to praskající stoly, ale úplně to stačilo, aby se člověk dobře najedl. K dispozici kromě limonád z automatu i čistá voda z barelu. Chybělo pouze ovoce.

Další služby

Pan delegát poskytoval dostatečné základní informace k našemu zájezdu, hotel navštěvoval a nabízel fakultativní výlety. Více informaci k možnosti jiných výletů a využití služeb v letovisku jsme si však museli zajistit sami. V letovisku se dá všude dobře domluvit anglicky, takže to nebylo až tak obtížné.

Sany
06.08.2019