LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Recenze - ATLANTIS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,8
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9
OKOLÍ
10
STRAVA
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Prostě Řecko se vším všudy

Celkově jsme byli nadmíru spokojeni. Pěkný hotel s krásnou zahradou, všude vzorně naklizeno, velmi přátelský a milý personál, a to i k malým dětem. Hygienické předpisy jako měření teploty, počty osob a roušky/rukavice jsou dodržovaná ...

Celkový dojem

Celkově jsme byli nadmíru spokojeni. Pěkný hotel s krásnou zahradou, všude vzorně naklizeno, velmi přátelský a milý personál, a to i k malým dětem. Hygienické předpisy jako měření teploty, počty osob a roušky/rukavice jsou dodržovaná vevnitř, venku to nikdo neřešil. Vybavenost velmi slušná – dětské hřiště, brouzdaliště, nějaká zábava pro ně, wifi po celém areálu. Jídlo perfektní, večerní drinky taky fajn. Pláž spíše kamenitá a od severu občas fouká, ale tak je to ostrov, že. Poloha hotelu jinak fajn – klidnější část, ale do města se dá dojít pěšky. Obchody taky v okolí. Mezi Čechy nejspíš oblíbené, často slyšíte češtinu.

Poloha

Celkem klidné okolí, obchody v dosahu, do centra města jde dojít. Lehátka na pláži za poplatek. Pláž kamenitá a umí tam docela foukat (asi nejsevernější mys směr TU). Kousek vedle malá vojenská základna a nějaký ty řopíky proti turkovi. Řečtí vojáci velmi přátelští, v dáli v průlivu skoro pořád nějaké řecké válečné lodě - je tam bezpečno!

Ubytování

Odpovídá 4*. Krásná zahrada, velmi čisto. Hotel nebyl zcela zaplněn - začátek sezony a covid. Dětská postýlka zapůjčená zdarma. Pokoje docela prostorné. Na pokoji lednice, klima, trezor (zadarmo), posezení na terase, sítě proti hmyzu. Wifi všude a netřeba žádat. Večer nějaká zábava, ale žádný párty hotel to není.

Stravování

Každý den gyros, souvlaki atd k obědu v zahradní taverně jsou špica. Večeře taky nenucený tematický večer. Kdo chce větší výběr, tak klasická fusion hotelová restaurace vevnitř. Ke snídani i čerstvé palačinky, vejce, cereálie. Svačiny taky fajn - bagety a pizza lepší než jinde, ovoce lahodné, ale bohužel bez melounu. Zmrzliny Algida. Bohužel občas chybí dost dětských židliček - prý je mají schované kvůli covid kvótám a vyndají.

Další služby

Milý personál hotelu, jak gastro, tak i recepce. Řekové celkově jedna velká rodina a snaží se :-) Paní delegátka milá, když jsem něco potřeboval, tak pomohla, jinak nic nenutila.

Jakub
22.06.2021