Recenze - KORDISTOS

Zobrazit ubytování
9
16 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
9,1
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 6
STRAVA 8
Spokojenost, splněná očekávání

Nebyli jsme tam poprvé a věděli jsme do čeho jdeme. Naše očekávání bylo splněno.

Celkový dojem

Nebyli jsme tam poprvé a věděli jsme do čeho jdeme. Naše očekávání bylo splněno.

Další služby

Velice spokojeni zejména s úrovní úklidu na hotelu, delegátka - když jsme potřebovali - byla v dosahu.

Marcela Muzikářová
23.06.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Rodinný hotel téměř na pláži

Hotel je velmi příjemný, velmi čistý. Denně se uklízí a pokud chcete, můžete mít denně čisté osušky, ručníky i povlečení - až zbytečné. Snídaně jsou na řecké poměry velmi bohaté - formou rautu. Každý si vybere. Večeře jsou servírované - ...

Celkový dojem

Hotel je velmi příjemný, velmi čistý. Denně se uklízí a pokud chcete, můžete mít denně čisté osušky, ručníky i povlečení - až zbytečné. Snídaně jsou na řecké poměry velmi bohaté - formou rautu. Každý si vybere. Večeře jsou servírované - řecké. Vždy salát a na závěr moučník, který si zde sami pečou.Na stole vždy výborný olivový olej.Personál příjemný, usměvavý. Pláž v bezprostřední blízkosti je velmi pěkná, bez vln, s dostatkem prostoru i soukromí.Jediným minusem je absence sítí v oknech (velmi mnoho komárů) a blízkost rušné silnice.Některé pokoje jsou situovány právě tímto směrem.

Poloha

pláž je nádherná - bez vln, oblázková, později i písečná. Není přeplněna slunečníky.Chybí mne zde klasická "promenáda s obchůdky a restauracemi". Večer bez možností příjemné procházky.

Ubytování

Pokud však nedostanete pokoj orientovaný na rušnou silnici.

Stravování

Snídaně formou bufetu jsou velmi bohaté. Večeře servírované - typicky řecké a celkem chutné

Další služby

příjemný bazén

Lenka Nováková
14.06.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 7
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Velká spokojenost.

Pohoda, klid, relax.

Celkový dojem

Pohoda, klid, relax.

Poloha

Okolí hotelu klidné, pokud nepočítáme silnici před ním. Pláž široká s dostatkem místa, volná lehátka, moře krásné, čisté, průzračné. V blízkém okolí obchody s potravinami a ostatním zbožím.

Ubytování

Příjemný rodinný hotel s milým a vstřícným personálem, každý den úklid a výměna ručníků, na pokoji varná konvice, hrníčky a lednička. U hotelu bazén, volná lehátka, možnost občerstvení u baru. Umístění hotelu pár kroků od široké pláže je super.

Stravování

Výborné jídlo, i středomořské, na tak malý hotel dostačující výběr. Zastřešená venkovní jídelna s výhledem na moře má své kouzlo. Milá a vstřícná obsluha u baru. Měli jsme polopenzi bufetovým způsobem, kuchaře nelze než chválit, za nás velká spokojenost. V restauraci je možno i poobědvat.

Další služby

Delegátku Dášu jsme potřebovali vlastně jen při příletu a odletu, takže nemůžeme hodnotit kvalitu její práce. Zajistila nám zapůjčení kol a to bylo v pořádku. Kola samotná v pořádku nebyla, ale to je záležitost půjčovny, údržba kol téměř žádná a probíhá asi jen v nejnutnějších případech.

Dagmar Voborská
14.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Odpočinkový týden, klid a relax.

Moc se nám tam líbilo. Díky poloze mimo městečko byl opravdový klid jak na pláži tak v okolí hotelu.

Celkový dojem

Moc se nám tam líbilo. Díky poloze mimo městečko byl opravdový klid jak na pláži tak v okolí hotelu.

Poloha

Neustálý větřík je na Kosu velmi příjemný. Kousek do obchodu. V blízkosti hotelu je dost taverem a do centra městečka je to kousek pěšky. Na ostrově, díky relativně malému počtu obyvatel, je vidět ještě hodně opravdové přírody- volně se pasoucí kozy a krávy a velmi skromné příbytky zdejších lidí. Stačí kousek sejít ze silnice a nacházíte se v opravdové přírodě která ještě není poničena civilizací.

Ubytování

Všude čisto, milí zaměstnanci hotelu. Každý druhý den čisté ručníky a povlečení. Pláž každý den upravovaná. Wifi zdarma která dosáhla až na pláž. Ubytování klasické "řecké" skromnější, ale naprosto dostačující.

Stravování

Nebojím se říct že kuchyň byla přímo "domácí" .Večeře byly každý den jiné a chutné. Možnost výběru ze 4 jídel. K tomu hodně čerstvé zeleniny.

Další služby

Delegáta byla velice ochotná a příjemná. Bez problémů vyřešila každý požadavek. Výlet lodí po třech ostrovech byl trochu uspěchaný, ale vše vynahradil pohled na delfíny, kteří byli jednu velmi blízko lodě- úchvatné. Druhý výlet na ostrov kde jde možnost vidět a sejít na dno sopky je nezapomenutelný zážitek, který je umocněn procházkou krásnou klasickou řeckou vesničkou kde jde přístav. Opět příjemní a usměvaví řekové. Tento výlet považuji za naprosto dokonalý!!!!

Petr
06.09.2018