Recenze - PYLI BAY

3,5
UBYTOVÁNÍ 2
SLUŽBY 3
OKOLÍ 4
STRAVA 5
krásná dovolená

Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň necítíte to horko, pláže jsou různé s bilým pískem,žlutým i s tmavým, moře krásné, pozvolný vstup. navštívili jsme vesničku Zia, therma beach,kde vyvěrají termální prameny, pláže na jihu doporučuji Magic beach,opravdu krásná čistá pláž, na jihu je moře trochu chladnější,na vrchu příjemná taverná s přátelským personálem a skvělým jídlem za zmínku stojí hlavní město Kos. Vede tam jen jedna hlavní silnice a to buď na Kos nebo na opačnou stranu Kefalos. Lidé na ostrově velmi přátelští vždy s úsměvem - balzám na duši.Delegátka paní Jana Kolková byla v pohodě ;-)

Poloha

Marmari je velmi klidné, v okolí tak nic k vidění nění, proto je nejlepší si půjčit skutr,auto,buginu,kolo ;-) doporučuji půjčovnu na ulici dál od hotelu, né u hotelu dosti rozdílné ceny. My měli na 6 dní i bez spoluúčasti za 70 eur. Parkovné se naštěstí nikde neplatí, poblíž hotelu je autobusová zastávka do hlavního města za 2,10 eur.

Ubytování

nejsme nároční, ale Čechy bohužel dávají do staré části, pokoj neosobní jednoduchý. Pro 2 dospělé jsme dostali nedostačující postel o rozměru 140cm, takže jsem musela spát na poschodové posteli, na pokoji jde vše slyšet ať je to protekání vody, pouštění vody či hluční sousedi. 2 x krát nám do pokoje vletěl šváb, bohužel v Řecku normální věc.

Stravování

jídlo bylo chutné,ale žádný zázrak, po 4 dnech už jsme nevěděli co,ale vybere si každý, all inslusive v Řecku je slabší než jinde v Evropě.

Další služby

standartní...nevyužívali jsme. Personal byl velmi příjemný! Všichni se tam snažili, pokoj byl uklízen denně, ručníky měněny bez problému.

Iva
19.09.2018