LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - PYLI BAY

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,3
22 hodnocení
8,1
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
7,8
OKOLÍ
8,5
STRAVA
7,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 7
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Krásná pohodová rodinná dovolená s naší skoro 2letou dcerkou, moc jsme si ji užili.

Kos je krásný ostrov, Marmari je poklidné letovisko, kde najdete kromě taveren, obchůdků (sortiment je vesměs všude stejný), supermarkety ( jeden hned naproti hotelu, ale je menší) i pasoucí se krávy, koně, slepice :-) Moře s pozvolným ...

Celkový dojem

Kos je krásný ostrov, Marmari je poklidné letovisko, kde najdete kromě taveren, obchůdků (sortiment je vesměs všude stejný), supermarkety ( jeden hned naproti hotelu, ale je menší) i pasoucí se krávy, koně, slepice :-) Moře s pozvolným vstupem a výhledem na kopce.Vřele doporučuji si půjčit auto ( Kombos rent doporučujeme) min. na den a ostrov projet. I s dítětem se dalo zvládnout, autosedačky půjčují ( 0-5Euro). Počasí 18-28.9.2018 letní, denně 28-33st., moře teploučké, bazén též fajn, vítr dost fouká.

Poloha

Před hotelem je supermarket, ale doporučuji si zajít na začátek Marmari blíž k vnitrozemí, supermarket je zde veliký s ohromným množstvím různého zboží i suvenýrů, vzdálen tak 7min chůze od recepce hotelu.Na pláž lze jít buď po hlavní ulici kolem všech obchůdků a taveren, cca 10min nebo těsně kolem supermarketu kolem slepic :-), zátoky z želvami a už jste na pláži, cca 5minut. Pláž je plná lehátek za 8Euro, ale nemusíte si kupovat, klidně můžete lehnout přímo na osušku, jsou tam stromy, pod které se lze schovat do stínu, nebo rozložit plážový stan. Dost kolikrát fouká, myslet na to.Pláž je písčitá, čistá je od odpadků, ale nečistí se od mořské trávy např.Pozvolný vstup do moře, což je super pro neplavce a děti.Hodně se tu provozuje windsurfing.

Ubytování

Ubytování je v rozsáhlé zahradě tvořen menšími budovami s pokoji( 2-3 patra), skládá se z nové části a staré. Ve staré části je restaurace, kde se podává jídlo, bar, bazén, brouzdaliště, dětské hřiště ( to by potřebovalo rekonstrukci jako sůl, ale svůj účel ještě splnilo), minigolf. Celkové to na nás působilo však zastavěně, kolem bazénu keře, vše ohraničené jakoby, ale vše je udržované, keře, tráva....Vřele doporučuji ubytování v nové části, tam je bar, bazén, brouzdaliště a ubytování kolem bazénu, vše působí otevřeně, vzdušně, moderněji.My měli s sebou skoro 2 leté dítě, po obědě spinkala na balkoně a my mohli bez obav na bazén, protože jsme ji měli na očích i na doslech. Večer jsme tak mohli sednout i na bar, který funguje do 23:30h., chůvička v pohodě funguje.Úklid denně, komě neděle, denně čisté ručníky, v případě potřeby i povlečení. Mýdlo 1x na celý pobyt.Z nové části se jde zahradou do staré části na jídlo, je to však příjemná procházka kolem koz, kozla, ovcí, koček, cca 3min.chůze.

Stravování

Určitě doporučuji all inclusive, jídla výborná, chutná, výběr né moc velký, ale ani malý, na 3* super. Snídaně bohatý výběr, nápoje káva, čaje, džusy, fanta, cola, sprite. K obědu a večeři též všechny nápoje k dispozici + pivo, víno bílé a červené, suché., chutné sladké zákusky, zmrzlina kopečková 3x denně, ovoce u oběda a večeře. Ryba denně a velice dobrá(ryby nejíme a zde denně:-)).Personál usměvavý, kmitají všichni pod dohledem šéfa :-)

Další služby

Moc bych pochválila personál, během jídel neustále se vše doplňuje, uklízí, každý se usmívá, jejich Boss zaměstnance dost hlídá a působí přísně, ale je přátelský. Na baru též ochotní. Uklízečky milé, ohleduplné. Animační program v září není žádný, každé pondělí řecký večer, kde se jí venku a v úterky grilovací večer venku - úžasné.

Sabina K.
19.10.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Vše co jsme chtěli vidět jsme viděli a na zážitky budeme ještě dlouho vzpomínat

Celá dovolená se povedla, výlety, strava, taverny, slunce, pláže, moře. Co víc si přát

Celkový dojem

Celá dovolená se povedla, výlety, strava, taverny, slunce, pláže, moře. Co víc si přát

Jana Chmurová
28.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Skvělá dovolená

S ubytováním, pláží, jídlem i personálem jsme byli moc spokojeni,

Celkový dojem

S ubytováním, pláží, jídlem i personálem jsme byli moc spokojeni,

Poloha

V bezprostřední blízkosti hotelu je obchod s menším rozsahem zboží. Jinak jsme kolem hotelu pořádný obchod nenašli. Ovšem pláž je velmi pěkná, vcelku čistá a je zde prostor i k ležení pouze na dece, tudíž si nemusíte platit lehátka (pokud o ně nemáte zájem). Vstup do moře je pozvolný a voda čistá. Pláž je písčitá a vzdálenost od hotelu je přibližně 5-10 minut.

Ubytování

Nábytek je trošku starší, ale v pokoji je čisto. Uklízí se každý den (kromě neděle) a každý druhý den se mění ručníky.

Stravování

Jídlo bylo velmi dobré. Vždy formou švédských stolů. My měli all inclusive. Na snídani volba z velké škály sladkých i slaných jídel (jogurty, musli, vajíčka na mnoho způsobů, pečivo, šunky, sýry, rajčata). K obědu bylo na výběr několik salátů, různá masa (kuřecí, vepřové, někdy jehněčí), vždy nějaké těstoviny, přílohy (kaše, kuskus, rýže, hranolky, pečené brambory) a mnoho druhů dipů plus olivy a feta. Dále pak dezerty (k obědu i k večeři), což byly různé zákusky, pěny, čerstvé ovoce a zrmrzlina.Večeře byla v podobném stylu jako oběd. Ke všem jídlům byly nabízeny limonády, sodovka, pivo, víno, ráno káva a čaj.Od 16 do 17 hodin je i možnost svačiny, což je sandwich, zelenina s fetou, sušenky, zmrzlina a káva a čaj. Ostatní nápoje jsme dostávali neomezeně, kdykoliv během dne.Obsluha byla báječná, velmi milá a ubrusy stále měnili, takže byly stoly čisté.Ve čtvrtek se konala ukázka řeckých tanců a živé hudby. V pondělí řecká večeře a v úterý opět místo večeře barbeque.Jinak se mezi pokrmy objevila i chobotnice, slávky a omáčka s mořskými plody.

Další služby

Paní delegátka je naprosto perfektní. Podá všechny důležité základní informace a čekala na nás už na letišti, odkud nás odvezli do hotelu. Nabízí zprostředkování několika moc zajímavých výletů i vypůjčení auta. Hned první den pořádá informační schůzku, kde jsme se vše dozvěděli. V hotelu se pak vyskytuje v různé dny a hodiny, které jsou vypsány na infrormační tabuli v recepci.Jinak se dá za 2 eura jet autobusem rovnou do Kósu (hlavního města), kde je mnoho menších památek, obchodů i restaurací. Z Kósu jezdí přímý spoj i do Asklepionu, kde je vstup 8 euro (pro studenty s kartou ISIC vstup zadarmo).

Lucie Stočesová
24.09.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Super dovolená

Velmi krásný ostrov, destinace Marmari je klidnější, hotel odpovídá popisu a určitě stojí za to.

Celkový dojem

Velmi krásný ostrov, destinace Marmari je klidnější, hotel odpovídá popisu a určitě stojí za to.

David Jay
21.09.2018
3,5
UBYTOVÁNÍ 2
SLUŽBY 3
OKOLÍ 4
STRAVA 5
krásná dovolená

Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň necítíte to horko, pláže jsou různé s bilým pískem,žlutým i s tmavým, moře krásné, pozvolný vstup. navštívili jsme vesničku Zia, therma beach,kde vyvěrají ...

Celkový dojem

Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň necítíte to horko, pláže jsou různé s bilým pískem,žlutým i s tmavým, moře krásné, pozvolný vstup. navštívili jsme vesničku Zia, therma beach,kde vyvěrají termální prameny, pláže na jihu doporučuji Magic beach,opravdu krásná čistá pláž, na jihu je moře trochu chladnější,na vrchu příjemná taverná s přátelským personálem a skvělým jídlem za zmínku stojí hlavní město Kos. Vede tam jen jedna hlavní silnice a to buď na Kos nebo na opačnou stranu Kefalos. Lidé na ostrově velmi přátelští vždy s úsměvem - balzám na duši.Delegátka paní Jana Kolková byla v pohodě ;-)

Poloha

Marmari je velmi klidné, v okolí tak nic k vidění nění, proto je nejlepší si půjčit skutr,auto,buginu,kolo ;-) doporučuji půjčovnu na ulici dál od hotelu, né u hotelu dosti rozdílné ceny. My měli na 6 dní i bez spoluúčasti za 70 eur. Parkovné se naštěstí nikde neplatí, poblíž hotelu je autobusová zastávka do hlavního města za 2,10 eur.

Ubytování

nejsme nároční, ale Čechy bohužel dávají do staré části, pokoj neosobní jednoduchý. Pro 2 dospělé jsme dostali nedostačující postel o rozměru 140cm, takže jsem musela spát na poschodové posteli, na pokoji jde vše slyšet ať je to protekání vody, pouštění vody či hluční sousedi. 2 x krát nám do pokoje vletěl šváb, bohužel v Řecku normální věc.

Stravování

jídlo bylo chutné,ale žádný zázrak, po 4 dnech už jsme nevěděli co,ale vybere si každý, all inslusive v Řecku je slabší než jinde v Evropě.

Další služby

standartní...nevyužívali jsme. Personal byl velmi příjemný! Všichni se tam snažili, pokoj byl uklízen denně, ručníky měněny bez problému.

Iva
19.09.2018