Recenze - ZAFIRA

Zobrazit ubytování
9,2
27 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,1
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 6
Vydařená rodinná dovolená

Celkový dojem z místa, služeb a ubytování na jedničku. Cestovali jsme v druhé polovině září s dvěma dětmi (jedno batole a druhé 5 let) a vše krásně vyšlo. Moře bylo teplé, teplota vzduchu okolo 28°C, místy silnější vítr, ale ten byl spíše ...

Celkový dojem

Celkový dojem z místa, služeb a ubytování na jedničku. Cestovali jsme v druhé polovině září s dvěma dětmi (jedno batole a druhé 5 let) a vše krásně vyšlo. Moře bylo teplé, teplota vzduchu okolo 28°C, místy silnější vítr, ale ten byl spíše navečer. Měli jsme apartmán č.9, v přízemní a s terasou do zeleně. Apartmán velmi čistý, prostorný, dvě ložnice, jídelna a malá kuchyňka, dřevěná prostorná dětská postýlka. Kuchyňka vybavena. Někdo si ztěžoval na hluk, ale nám to nevadilo, typické zvuky ze silnice, ale pokud by se zavřely všechny okna, tak nic extra slyšet nebylo. My větrali celou noc a v pohodě jsme se vyspali. Domácí, kteří bydleli vedle, také velmi milí a nápomocní. Místo pobytu velmi příjemné pro rodinu s dětmi, zvláště u tohoto ubytování. Našli jsme si krásnou zcela písčitou pláž vedle baziliky s výhledem na ostrůvek s kostelíkem. Sice byla cca 10 min, od ubytování, ale stála za to. Jinak první pláž je cca 2 minuty chůze od ubytování ale je s kamínky. Po celé pláži je pozvolný vstup do moře. Kousek byly restaurace, nedaleko i přístav. Lokalita se nám moc líbila, příjemné řecké restaurace, žádné hotelové umělé komplexy. Jídlo zde bylo poměrně drahé, mléčné výrobky cca dvojnásobně, ovoce, zelenina taky, ale záleží, jak kdo co preferuje:-)

Stravování

měl jsme bez stravy

JAPIST
28.09.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Spokojenost

Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ubytovaní,.vše již bylo uklizené a připravené. Ubytování bylo moc pěkné a prostorné, kuchyňka dobře vybavená. Pláž blízko. V okolí hodně taveren ze kterých byl ...

Celkový dojem

Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ubytovaní,.vše již bylo uklizené a připravené. Ubytování bylo moc pěkné a prostorné, kuchyňka dobře vybavená. Pláž blízko. V okolí hodně taveren ze kterých byl pěkný výhled na moře.

Martina
09.08.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová a klidná dovolená

Na ostrově Kos se nám velmi líbilo, moře je nádherné a čisté, vhodné pro malé děti, ubytování v apartmánech Zafira je velmi příjemné. Jediná vada na kráse je blízkost silnice s rušným provozem.

Celkový dojem

Na ostrově Kos se nám velmi líbilo, moře je nádherné a čisté, vhodné pro malé děti, ubytování v apartmánech Zafira je velmi příjemné. Jediná vada na kráse je blízkost silnice s rušným provozem.

Gabriela Kalivodova
07.09.2017
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dobrý výběr!

Od aparmánu po dlážděném chodníčku, podél zahrady, kde je i sprcha se sladkou vodou, přímo na pláž, celkem 150 m, Voda průzračná, lehátka, slunečníky, vždy volné. Stravovací možnosti v mnoha restauracích na pobřeží v dosahu minut, ...

Celkový dojem

Od aparmánu po dlážděném chodníčku, podél zahrady, kde je i sprcha se sladkou vodou, přímo na pláž, celkem 150 m, Voda průzračná, lehátka, slunečníky, vždy volné. Stravovací možnosti v mnoha restauracích na pobřeží v dosahu minut, supermarket v sousedství ubytování. Od přistání na Kosu jsme ubytování na pokoji za 25 minut. Zařízené pokoje s kuchyňkou, sociální zařízení, sprcha, vše bez závad, stále udržované funkční a v čistotě, Terasy pokojů mají výhled na moře a pobřeží, celé odpoledne až do podvečera jsou zality sluncem, jeden větší slunečník by nebyl marný, odpolední siesta by se tak mohla odehrávat i tam a místo 10 bodů bych dal 20!

Josef
27.08.2017