Recenze - ZAFIRA

Zobrazit ubytování
9,2
29 hodnocení
9,2
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,2
OKOLÍ
9,2
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená

Velká spokojenost

Celkový dojem

Velká spokojenost

Stravování

Stravovali jsme se v taverně Katerina , kde vařily výborně.

Jarmila Zauerová
14.07.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Klidná dovolená

Klidná dovolená na krásném místě, v bezprostředním dosahu pláže. V okolí spousta taverniček, památky doslova na každém rohu, ale zároveň daleko od ruchu velkoměsta. Rozhodně doporučuji pronajmout si auto a ostrov si projet (je poměrně malý ...

Celkový dojem

Klidná dovolená na krásném místě, v bezprostředním dosahu pláže. V okolí spousta taverniček, památky doslova na každém rohu, ale zároveň daleko od ruchu velkoměsta. Rozhodně doporučuji pronajmout si auto a ostrov si projet (je poměrně malý a cesty dobře značené).

Poloha

Kolem vilky jsou vysázeny oleandry, v blízkém okolí pláže ale trochu nepořádek, zvlášť po nájezdu ruských turistů (lahve od piva, plasty).

Ubytování

Ubytování v pořádku, odpovídá fotkám. Standardně zařízený apartmán, sítě proti komárům v oknech. Předposlední den už neproběhl úklid, toaletní papír nedoplněn.

Stravování

Stravovali jsme se v okolních tavernách, kde výborně vaří - doporučuji Hub´s a Syrtaki. Naopak v Kastri trochu zklamání.

Další služby

Slečna Princíková je člověk na svém místě, velice ochotná, vše zařídila obratem a ještě k tomu s úsměvem. Vždy velice ochotná.

Kateřina
03.07.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 6
Vydařená rodinná dovolená

Celkový dojem z místa, služeb a ubytování na jedničku. Cestovali jsme v druhé polovině září s dvěma dětmi (jedno batole a druhé 5 let) a vše krásně vyšlo. Moře bylo teplé, teplota vzduchu okolo 28°C, místy silnější vítr, ale ten byl spíše ...

Celkový dojem

Celkový dojem z místa, služeb a ubytování na jedničku. Cestovali jsme v druhé polovině září s dvěma dětmi (jedno batole a druhé 5 let) a vše krásně vyšlo. Moře bylo teplé, teplota vzduchu okolo 28°C, místy silnější vítr, ale ten byl spíše navečer. Měli jsme apartmán č.9, v přízemní a s terasou do zeleně. Apartmán velmi čistý, prostorný, dvě ložnice, jídelna a malá kuchyňka, dřevěná prostorná dětská postýlka. Kuchyňka vybavena. Někdo si ztěžoval na hluk, ale nám to nevadilo, typické zvuky ze silnice, ale pokud by se zavřely všechny okna, tak nic extra slyšet nebylo. My větrali celou noc a v pohodě jsme se vyspali. Domácí, kteří bydleli vedle, také velmi milí a nápomocní. Místo pobytu velmi příjemné pro rodinu s dětmi, zvláště u tohoto ubytování. Našli jsme si krásnou zcela písčitou pláž vedle baziliky s výhledem na ostrůvek s kostelíkem. Sice byla cca 10 min, od ubytování, ale stála za to. Jinak první pláž je cca 2 minuty chůze od ubytování ale je s kamínky. Po celé pláži je pozvolný vstup do moře. Kousek byly restaurace, nedaleko i přístav. Lokalita se nám moc líbila, příjemné řecké restaurace, žádné hotelové umělé komplexy. Jídlo zde bylo poměrně drahé, mléčné výrobky cca dvojnásobně, ovoce, zelenina taky, ale záleží, jak kdo co preferuje:-)

Stravování

měl jsme bez stravy

JAPIST
28.09.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Spokojenost

Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ubytovaní,.vše již bylo uklizené a připravené. Ubytování bylo moc pěkné a prostorné, kuchyňka dobře vybavená. Pláž blízko. V okolí hodně taveren ze kterých byl ...

Celkový dojem

Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ubytovaní,.vše již bylo uklizené a připravené. Ubytování bylo moc pěkné a prostorné, kuchyňka dobře vybavená. Pláž blízko. V okolí hodně taveren ze kterých byl pěkný výhled na moře.

Martina
09.08.2018