APOLLO   studia - recenze

8,7
6 hodnocení
8,7 Ubytování
8,7 Služby
8,7 Okolí
8,7 Stravování
Řazení
8
Hodnocení jižní Kréty Plakias studia Apolla
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Vážení, celkový dojem z pobytu byl dobrý. Nejprve začnu hodnotit výbornou péči ...
Celkový dojem
Vážení, celkový dojem z pobytu byl dobrý. Nejprve začnu hodnotit výbornou péči majitelky studia Apolla, její snídaně byli velmi dobré a zajištěný úklid byl perfektní. Moře bylo samozřejmě v tuto dobu krásně teplé, jen ke konci pobytu již foukal silný vítr, takže se dělaly velké vlny. My jsme si našli krásnou zátoku, kde jsme si dál užívali pohodové plavání. Pěšky jsem si udělali výlet ke skalním stěnám v blízkém okolí a také jsme se prošly do malého střediska Souda, kde nás potěšila krásná nuda pláž a dobré pivo v perfektním přírodním baru :-)Využili jsme jen jeden výlet nabízený delegátkou CK (pro jednu osobu za 18,- euro) do města Rhetyma a hodně nás překvapil přístup delegátky pí Ing. Folkové. Inzerovaný byl v jazyce EN a CZ, ale ona se vůbec neobtěžovala nám alespoň předat průvodní text v českém jazyce. Do městečka jsme jeli jen 2 české páry, tak nám byl zajištěn taxi odvoz jejím řeckým kolegou, který nám předal "povídání" o městečku v angličtině. Příště si sami zajistíme nejen dopravu, ale i dřívější odjezd, protože i když jsme přijeli do Rhetyma před sedmou hodinou, tak již za 40 minut již byla tma. Chápeme, že byl výlet nabízen jako večerní, ale prohlídka pevnosti a její lokality, by měla z bezpečnostních důvodů probíhat za denního světla. V rychlosti jsme si šli objekt pevnosti prohlédnout a pak pokračovali do starobylé části města, kde jsme si užili prohlídku úžasných uliček a pravoslavných chrámů a kostelů.Jediné za co můžeme poděkovat delegátce, že prodávala úžasný řecký kvalitní med a rakiji.ýden v Řecku nás nezklamal. Opět se potvrdilo, že skutečně v Řecku najdeme všecko :-) Určitě využijeme i jiné řecké lokality, které CK nabízí, děkujeme :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ludmila Hladišová, 27.09.2016
10
Velmi příjemné místo a milí lidé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hezké, čisté ubytování, milí a ochotní lidé, vynikající jídlo. Rádi se vrátíme.
Celkový dojem
Hezké, čisté ubytování, milí a ochotní lidé, vynikající jídlo. Rádi se vrátíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 29.08.2016
10
Dovolena Kréta Plakias
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Letošní červnovou dovolenou jsem strávila na Jižní Krétě v Plakiasu ubytovaná v ...
Celkový dojem
Letošní červnovou dovolenou jsem strávila na Jižní Krétě v Plakiasu ubytovaná v Apollo. Dovolená byla velice pěkná, i když 2 dny byl veliký vítr, ale bylo to lepší než, když nefoukalo vůbec. S ubytováním jsme byli velice spokojeni, vše bylo čisté a překvapilo mě i to, že každý den bylo uklizeno. Výměna ručníku byla také velmi častá.Měli jsme zaplacenou snídani, která byla velmi bohatá a obsluha příjemná. Delegátka byla též na svém místě a vždy, když jsme potřebovali s něčím poradit, tak nám vše vysvětlila. Jelikož jsem v Plakiasu nebyla poprvé, tak jsem již výlety neabsolvovala, ale musím konstatovat, že všechno co se týká výletů stojí za shlédnutí. Letos jsme chodili i na nedaleké pláže v okolí Plakiasu, které se nám moc libily. Nejvíce pláž Amudi, která nám učarovala a proto se určitě budeme vracet. Myslím, že celá Jižní Kréta je nádherná.Eva
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Lipárová, 28.08.2016
8
Řecko inpozantní a zajimavé
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem, odpočinek v zajímavém prostředí, strava ok, pokoj ok, delegát ok.
Celkový dojem
Celkový dojem, odpočinek v zajímavém prostředí, strava ok, pokoj ok, delegát ok.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 24.08.2016
9
Apollo
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Týdenní pobyt v srpnu se vydařil. Nám naštěstí nefoukalo. Celou dobu pofukoval pouze ...
Celkový dojem
Týdenní pobyt v srpnu se vydařil. Nám naštěstí nefoukalo. Celou dobu pofukoval pouze příjemný větřík. Díky němu nebylo nesnesitelné vedro. Ubytování jednoduché, dostačující. Trochu nám vadila sprcha, jednalo se pouze o otvor v podlaze. Žádná zástěna, nebo igelit. Vše bylo ale čisté, denní úklid. Ubytování klidné, žádný hluk. Kdo chtěl klimatizaci, tak za příplatek 5 euro za den. To jsme nevyužili. Větřík fungoval jako přírodní klimatizace.Bazén byl čistý, hloubka od půl do tří metrů. Snídaně se podávala u bazénu. V podstatě dostačující. Káva, čaj, sladké pití(džus), chléb, šunka, sýr, rajčata, okurky, palačinky, smažený lilek a cuketa, jogurt, med, meloun, hroznové víno. Jinak se dá během dne u baru koupit pití a lehké občerstvení. To jsme ale nevyužívali. Jednou jsme si dali frapee a to nás nenadchlo. Delegátka měla vše dobře zorganizované. Výhodou je, že je každý večer v Plakiasu v kanceláři. Moře krásně čisté. Na pláž je to kousek. Ta nejblíže je oblázková, malinko horší výlez z vody, ale nic komplikovaného. My jsme chodili kousek dál, tam byl písek a krásný vstup do moře. Obecně platí, že pokud si dáte třeba jenom kávu, máte lehátka se slunečníkem zdarma. 2x jsme šli pěšky, hezky pofukovalo, tak se to dalo jít. Jednou na pláž Souda cca 3 km po málo frekventované silnici podél moře, cestou jsou k vidění malé romantické plážičky. Podruhé jsme se vydali na pláž Damnoni, ta je živější, v říčce jsou k vidění sladkovodní želvy. Je zde příjemná taverna. Kousek dál pěkné pláže mezi skalami. Z Plakiasu je také pěkná vycházka do vesnice v horách. Asi 1,5 km do kopce. Odměnou je krásný výhled. Je zde také několik taveren. Všude v tavernách přinesou automaticky vodu, někde rakii, meloun, nebo oříšky jako pozornost podniku (kromě taverny Kyma). Jeden den jsme se vydali lodí na pláž Preveli. Cena je 15 eur i zpáteční. Ale dá se jet autobusem za necelá dvě eura. Na pláž se pak ale musí sestoupit po více než 400 schodech. Pláž je pěkná, ale je zde spousta lidí. Do moře zde ústí řeka. Dá se jít podél řeky, místy i řekou, čím jdete dál tím ubývá lidí a přibývá romantiky. Všude skály a palmy. Celkově se nám dovolená moc líbila. Doufáme že se sem ještě vrátíme. CK Viamare fungovala na jedničku.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef, 18.08.2016
7
dovolená Plakias
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
V Plakiasu jsem už po třetí, takže je jasné, že se mi moc líbí moře, pláže. Trochu ...
Celkový dojem
V Plakiasu jsem už po třetí, takže je jasné, že se mi moc líbí moře, pláže. Trochu mi vadí, že většina výletů nebyla s českým průvodcem. Ubytování a strava byly skvělé.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Gerstendörferová Naděžda, 09.08.2016

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour