Recenze - APOLLO

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,9
7 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
8,9
OKOLÍ
8,9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Perfektní dovolená

Oblast Plakias na Krétě jsem poznala poprvé před 17 lety. Nadchla mě, proto jsem se vrátila. Dovolená proběhla k maximální spokojenosti, vše tzv. klaplo na 1*, odlet, pobyt, ubytování, atmosféra, strava i odlet. Proto příští rok plánuji ...

Celkový dojem

Oblast Plakias na Krétě jsem poznala poprvé před 17 lety. Nadchla mě, proto jsem se vrátila. Dovolená proběhla k maximální spokojenosti, vše tzv. klaplo na 1*, odlet, pobyt, ubytování, atmosféra, strava i odlet. Proto příští rok plánuji opět dovolenou od TRAVEL FAMILY. Mnohokrát děkujeme.

Poloha

Apollo je v tichém a klidném místě, zároveň je velmi blízko moře a taveren a barů. Skvělá poloha. Každý si může vybrat, jestli chce pláž oblázkovou nebo písečnou, vše tam je.

Ubytování

Měli jsme studio DE LUXE č. 204, skvělé ubytování v přízemí, z terasy jsme chodili rovnou do bazénu. Každodenní úklid, čistota a moc dobré a bohaté snídaně a skvělé večeře v taverně Kyma.

Stravování

Velmi chutné, bohaté a rozmanité snídaně, jsme nadšené. Měli jsme polopenzi, snídaně byly v Apollu u bazénu a večeře v taverně Kyma. Občas jsme ochutnali i jinde. Všude se k nám chovali velmi vstřícně, perfektní servis, děkujeme naprosto všem.

Další služby

Paní delegátka byla úžasná, vstřícná, skvěle radila a krásně vyprávěla o Krétě. Mnoho jsme se dozvěděli. Veškeré služby byly perfektní.

Buchvaldová
08.08.2022
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Hodnocení jižní Kréty Plakias studia Apolla

Vážení, celkový dojem z pobytu byl dobrý. Nejprve začnu hodnotit výbornou péči majitelky studia Apolla, její snídaně byli velmi dobré a zajištěný úklid byl perfektní. Moře bylo samozřejmě v tuto dobu krásně teplé, jen ke konci pobytu již ...

Celkový dojem

Vážení, celkový dojem z pobytu byl dobrý. Nejprve začnu hodnotit výbornou péči majitelky studia Apolla, její snídaně byli velmi dobré a zajištěný úklid byl perfektní. Moře bylo samozřejmě v tuto dobu krásně teplé, jen ke konci pobytu již foukal silný vítr, takže se dělaly velké vlny. My jsme si našli krásnou zátoku, kde jsme si dál užívali pohodové plavání. Pěšky jsem si udělali výlet ke skalním stěnám v blízkém okolí a také jsme se prošly do malého střediska Souda, kde nás potěšila krásná nuda pláž a dobré pivo v perfektním přírodním baru :-)Využili jsme jen jeden výlet nabízený delegátkou CK (pro jednu osobu za 18,- euro) do města Rhetyma a hodně nás překvapil přístup delegátky pí Ing. Folkové. Inzerovaný byl v jazyce EN a CZ, ale ona se vůbec neobtěžovala nám alespoň předat průvodní text v českém jazyce. Do městečka jsme jeli jen 2 české páry, tak nám byl zajištěn taxi odvoz jejím řeckým kolegou, který nám předal "povídání" o městečku v angličtině. Příště si sami zajistíme nejen dopravu, ale i dřívější odjezd, protože i když jsme přijeli do Rhetyma před sedmou hodinou, tak již za 40 minut již byla tma. Chápeme, že byl výlet nabízen jako večerní, ale prohlídka pevnosti a její lokality, by měla z bezpečnostních důvodů probíhat za denního světla. V rychlosti jsme si šli objekt pevnosti prohlédnout a pak pokračovali do starobylé části města, kde jsme si užili prohlídku úžasných uliček a pravoslavných chrámů a kostelů.Jediné za co můžeme poděkovat delegátce, že prodávala úžasný řecký kvalitní med a rakiji.ýden v Řecku nás nezklamal. Opět se potvrdilo, že skutečně v Řecku najdeme všecko :-) Určitě využijeme i jiné řecké lokality, které CK nabízí, děkujeme :-)

Ludmila Hladišová
27.09.2016
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Velmi příjemné místo a milí lidé

Hezké, čisté ubytování, milí a ochotní lidé, vynikající jídlo. Rádi se vrátíme.

Celkový dojem

Hezké, čisté ubytování, milí a ochotní lidé, vynikající jídlo. Rádi se vrátíme.

Lucie
29.08.2016
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolena Kréta Plakias

Letošní červnovou dovolenou jsem strávila na Jižní Krétě v Plakiasu ubytovaná v Apollo. Dovolená byla velice pěkná, i když 2 dny byl veliký vítr, ale bylo to lepší než, když nefoukalo vůbec. S ubytováním jsme byli velice spokojeni, vše ...

Celkový dojem

Letošní červnovou dovolenou jsem strávila na Jižní Krétě v Plakiasu ubytovaná v Apollo. Dovolená byla velice pěkná, i když 2 dny byl veliký vítr, ale bylo to lepší než, když nefoukalo vůbec. S ubytováním jsme byli velice spokojeni, vše bylo čisté a překvapilo mě i to, že každý den bylo uklizeno. Výměna ručníku byla také velmi častá.Měli jsme zaplacenou snídani, která byla velmi bohatá a obsluha příjemná. Delegátka byla též na svém místě a vždy, když jsme potřebovali s něčím poradit, tak nám vše vysvětlila. Jelikož jsem v Plakiasu nebyla poprvé, tak jsem již výlety neabsolvovala, ale musím konstatovat, že všechno co se týká výletů stojí za shlédnutí. Letos jsme chodili i na nedaleké pláže v okolí Plakiasu, které se nám moc libily. Nejvíce pláž Amudi, která nám učarovala a proto se určitě budeme vracet. Myslím, že celá Jižní Kréta je nádherná.Eva

Eva Lipárová
28.08.2016
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Řecko inpozantní a zajimavé

Celkový dojem, odpočinek v zajímavém prostředí, strava ok, pokoj ok, delegát ok.

Celkový dojem

Celkový dojem, odpočinek v zajímavém prostředí, strava ok, pokoj ok, delegát ok.

Petr
24.08.2016