DAMNONI PARADISE   studia a apartmány - recenze

Recenze

9
3 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
9 Okolí
9 Stravování
Řazení
9
Kvalita za rozumnou cenu
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Na jižní Krétu jsme se vrátili s manželem už podruhé, tentokrát i s dětmi, především ...
Celkový dojem
Na jižní Krétu jsme se vrátili s manželem už podruhé, tentokrát i s dětmi, především kvůli moři a nádherným písečným plážím - Damnoni je jedna z nich, trochu více chráněná proti tzv. "zlému větru" než velká pláž v Plakias. Damnoni Paradise byla od stolu volba maličko z nouze, protože ostatní uvažovaná ubytování (původně byl jeden z požadavků bazén) již neměla kapacitu. Hlavním tahákem byla zahrada, která je naživo opravdu nádherná včetně dětského hřiště a houpacích sítí. Samozřejmě je díky všudypřítomné přírodě větší pravděpodobnost, že narazíte na hmyzí návštěvníky, ale nic, s čím by si běžný člověk neporadil. Vybavení je skromné, odpovídá počtu hvězdiček, ale čisté, funkční a podle mně plně dostačující. Majitelé jsou dokonalí, v podstatě neviditelní, ale když cokoli potřebujete, velice ochotní a srdeční.O příjemné slečně delegátce Petře platí totéž. Rozhodně toto nebyla naše poslední návštěva Kréty. :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vávrovi, 12.08.2017
8
Byli jsme spokojeni
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Damnoni paradise je apartmánový dům v městečku, respektive v osadě Damnoni. ...
Celkový dojem
Damnoni paradise je apartmánový dům v městečku, respektive v osadě Damnoni. Jednoduše zařízené apartmány pro nenáročné klienty. Není to žádný luxus, ale to bohatě vyváží to, že je to zelená oáza uprostřed vyprahlé krajiny. Všude sama palma, citronovníky, květiny rozmanitých barev. Pan domácí a jeho dcera (?) jsou velice příjemní, každý problém okamžitě vyřeší. V Damnoni doporučujeme Damnoni tavernu - výborná kuchyně, hrozně šikovní a ochotní krétští kluci, a i Kréta shop - tam je zase pan majitel veliký vtipálek a je s ním sranda. Tam jsme nakupovali drobnosti a půjčili si auto. Jinak pro odvážnější doporučujeme Amoudi beach - nejkrásnější pláž, co jsem kdy viděla, ALE je nudistická. Plakias jako takový je také příjemné městečko, ale jeho pláž už nedosahuje takových kvalit jako Amoudi. Pokud už jste na Krétě, tak by to chtělo vidět aspoň jednu klasickou velkou památku, my zvolili Festos a byli nadšení. Při cestě zpět navštivte městečko Spili. Spili je kouzelné městečko plné tavern a působí útulným dojmem. Kdo rád sportuje, ať běží z Damnoni do Preveli, je to náročná cesta, ale dá se to. Ve vedru za dvě hodinky a nazpět lodí. Takže ano, byli jsme spokojeni, ale s malými dětmi bychom už zvolili allinclusive.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Komárková, 31.07.2017
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Prožili jsme s rodinou krásnou, pohodovou dovolenou. Ubytování čisté, zahrada - ...
Celkový dojem
Prožili jsme s rodinou krásnou, pohodovou dovolenou. Ubytování čisté, zahrada - zelená oáza. Klidné, moc pěkné místo. V okolí je mnoho míst pro pěší procházky.Děkujeme cestovní kanceláři Viamare a paní Kateřině Matouškové.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martina, 20.06.2017

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour