Recenze - DAMNONI PARADISE

Zobrazit ubytování
9,1
7 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
8,6
OKOLÍ
9
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Skvělá dovolená na konci září.

Vyhledáváme klidnější letovisko a Damnoni toto naprosto splňuje. Jen nějaký obchůdkům navíc, kde by bylo otevřeno do 22 hodin by byl fajn. Na nákupy se musí do Plakias, což je 3 km. V okolí 3 taverny, my jsme byli nejvíc spokojeni v ...

Celkový dojem

Vyhledáváme klidnější letovisko a Damnoni toto naprosto splňuje. Jen nějaký obchůdkům navíc, kde by bylo otevřeno do 22 hodin by byl fajn. Na nákupy se musí do Plakias, což je 3 km. V okolí 3 taverny, my jsme byli nejvíc spokojeni v taverně Damnoni. Ubytování super.

Další služby

Delegátka Lenka byla naprosto skvělá, se vším pomohla, poradila, zařídila. Jako vždy u vaší cestovní kanceláře.

Nikola Cvachová
02.10.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Odpočinková dovolená bez starostí

Klidná dovolená v nádherném prostředí jižní Kréty. Skvělé ubytování, příjemná "paní domácí", krásné a nepřeplněné pláže, výborná káva a jídlo v tavernách.

Celkový dojem

Klidná dovolená v nádherném prostředí jižní Kréty. Skvělé ubytování, příjemná "paní domácí", krásné a nepřeplněné pláže, výborná káva a jídlo v tavernách.

Ubytování

Výborné. Jen bych doporučoval obměnit ledničku a vařič.

Bronislav Čížek
20.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Zelená oáza

Výborná dovolená, velmi pěkné pokoje, vše fungovalo, nic nescházelo, solidní provedení. Každý druhý den vyměněné povlečení a ručníky. Laskavý přístup personálu, neotravoval a uklízel v době, když jsme byli na pláži. Pláž pěkná, voda ...

Celkový dojem

Výborná dovolená, velmi pěkné pokoje, vše fungovalo, nic nescházelo, solidní provedení. Každý druhý den vyměněné povlečení a ručníky. Laskavý přístup personálu, neotravoval a uklízel v době, když jsme byli na pláži. Pláž pěkná, voda křišťálová, tři taverny na pláži a jedna cestou z pláže. Dostatečné. Market zásobený. Procházky do Plakias přes kopec doporučuji.

Poloha

Cesta na pláž, pochopitelně jak všude v Řecku, zkrášlena plásty a odpady. Jediné negativum.

Stravování

Bez stravy, Taverny dobré.

Další služby

Profesionálka

Ing.Mikš Zdeněk
04.08.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Damnoni Paradise je opravdu rajská oáza uprostřed okolní vyprahlé krajiny.

Damnoni Paradise je opravdu rajská oáza uprostřed okolní vyprahlé krajiny, ideální pro ty, kteří oceňují klidné místo bez turistického randálu. Milí domácí se decentně starají o to, aby vám nic nechybělo. Byli jsme na Krétě podruhé, tak ...

Celkový dojem

Damnoni Paradise je opravdu rajská oáza uprostřed okolní vyprahlé krajiny, ideální pro ty, kteří oceňují klidné místo bez turistického randálu. Milí domácí se decentně starají o to, aby vám nic nechybělo. Byli jsme na Krétě podruhé, tak nám vůbec nám nevadilo, že je pobyt bez stravy, jídlo jsme si nakupovali za rozumné ceny v supermarketu Kreta vedle hotelu Alianthos Beach v Plakias ( chleba, řecké sýry, olivy, jogurty, ovoce, zeleninu, víno, džusy, atd.- všechno čerstvé a chutné ). Vyzkoušeli jsme i taverny u pláže a doporučuji tu nejbližší- Mythos- tři sympatičtí bratři a jejich máma výborná kuchařka, ochutnali jsme všechna typická řecká jídla- hlavně ta zeleninová. Využili jsme půjčení auta přes delegátku Lenku na 3+1 den - doporučuji - bylo to za rozumnou cenu, bez zálohy a bez problémů. Protože nás nebaví opékání na pláži, dávám tipy na blízká i vzdálenější místa, která jsou v dosahu: pěšky kolem poloostrova do Plakias ( cestou úžasné koupání v zátoce Kalypso ), pláž Preveli + soutěska( která opravdu není průchozí směrem proti proudu, ale stojí za to, tam i zpět ),vesnice Spili ( lví fontána), soutěska Aradena ( auto nechat asi půl km před mostem a udělat okruh přes Livanianu, do soutěsky a soutěskou zpět k mostu a vesnici Aradena ( asi 4-5 hodin), jediné sladkovodní jezero s úžasnou vodou Kourna lake poblíž Georgiupoli na severu, pláž Elafonisi na JZ cípu Kréty, Rethymno ( starobylé uličky, pevnost, archeologické muzeum), mínojské pohřebiště u Armeni (v pondělí zavřeno), mínojský Festos (Phaistos) a římský Gortys (Gortyna) a spousta dalších míst, na návštěvu kterých je třeba tu být víc než týden - nebo jako my letět na Krétu podruhé ( poprvé jsme si projeli střed a východ ostrova).

Poloha

Pláže jsou v Damnoni i všude v okolí pěkné, voda čistá, krásně tyrkysová...

Ubytování

Spokojení, milí domácí se decentně starají o to, aby vám nic nechybělo.

Stravování

Byli jsme na Krétě podruhé, tak nám vůbec nám nevadilo, že je pobyt bez stravy, jídlo jsme si nakupovali za rozumné ceny v klasickém supermarketu Kreta vedle hotelu Alianthos Beach v Plakias ( chleba, řecké sýry, olivy, jogurty, ovoce, zeleninu, víno, džusy, atd.- všechno čerstvé a chutné ). Vyzkoušeli jsme i taverny u pláže a doporučuji tu nejbližší- Mythos- tři sympatičtí bratři a jejich máma výborná kuchařka, ochutnali jsme všechna typická řecká jídla- hlavně ta zeleninová. Obchod Kreta 2000 nic moc, nejbližší market je u recepce v resortu Damnoni Hapimag, ale ten je zařízený sortimentem spíš pro Němce. Snídaně u domácích jsme nevyužili, takže nemůžu posoudit. Delegátka nám také nabídla možnost večeří v Plakias v hotelu Alianthos Beach - bufet za 7E, ale to jsme také nevyužili, i když tam prý výborně vaří.

Další služby

Využili jsme půjčení auta přes delegátku Lenku na 3+1 den - doporučuji - bylo to za rozumnou cenu, bez zálohy a bez problémů.

Pohankovi
23.07.2018