Recenze - DAMNONI PARADISE

Zobrazit ubytování
9,2
8 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
8,6
OKOLÍ
9,1
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Pohodový klídek na Krétě

Pro dovolenou jsme hledali klidné místo v pokud možno turisty a turistickým ruchem "nezamořené" lokalitě a to pobyt v Damnoni paradise naprosto splnil. Klidné a příjemné ubytování ve studiu obklopeném vzrostlou tropickou zahradou, kde i v ...

Celkový dojem

Pro dovolenou jsme hledali klidné místo v pokud možno turisty a turistickým ruchem "nezamořené" lokalitě a to pobyt v Damnoni paradise naprosto splnil. Klidné a příjemné ubytování ve studiu obklopeném vzrostlou tropickou zahradou, kde i v horku byl příjemný chládek, milý a ochotný majitel i jeho ( asi) dcera, žádné diskotéky a animační programy, zato na protějších horách osli a ovečky :-)). V celém zařízení klídek a pohoda. Cesta na pláž cca 8 minut, po cestě jeden krámek s milými majiteli a vším podstatným ( ovoce, zelenina, sýry, jogurt, olivy, oříšky, víno... i kolíčky na prádlo, slunečníky a prostě všechno, co během pobytu můžete potřebovat). Pláž příjemná, ne veliká a vůbec ne plná lidí, moře průzračné, tři taverny přímo na pláži. My jsme ochutnali všude a nakonec jsme zůstali věrní Damnoni taverně, kde nám chutnalo nejvíce. Ale ve všech neskutečně milá obsluha a výboné jídlo. Takže za nás absolutní spokojenost.

Další služby

Delegátka Lenka byla naprosto dokonalá, starala se o nás jak o vlastní :-))

Jitka Malinská
21.07.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Skvělá dovolená na konci září.

Vyhledáváme klidnější letovisko a Damnoni toto naprosto splňuje. Jen nějaký obchůdkům navíc, kde by bylo otevřeno do 22 hodin by byl fajn. Na nákupy se musí do Plakias, což je 3 km. V okolí 3 taverny, my jsme byli nejvíc spokojeni v ...

Celkový dojem

Vyhledáváme klidnější letovisko a Damnoni toto naprosto splňuje. Jen nějaký obchůdkům navíc, kde by bylo otevřeno do 22 hodin by byl fajn. Na nákupy se musí do Plakias, což je 3 km. V okolí 3 taverny, my jsme byli nejvíc spokojeni v taverně Damnoni. Ubytování super.

Další služby

Delegátka Lenka byla naprosto skvělá, se vším pomohla, poradila, zařídila. Jako vždy u vaší cestovní kanceláře.

Nikola Cvachová
02.10.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Odpočinková dovolená bez starostí

Klidná dovolená v nádherném prostředí jižní Kréty. Skvělé ubytování, příjemná "paní domácí", krásné a nepřeplněné pláže, výborná káva a jídlo v tavernách.

Celkový dojem

Klidná dovolená v nádherném prostředí jižní Kréty. Skvělé ubytování, příjemná "paní domácí", krásné a nepřeplněné pláže, výborná káva a jídlo v tavernách.

Ubytování

Výborné. Jen bych doporučoval obměnit ledničku a vařič.

Bronislav Čížek
20.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Zelená oáza

Výborná dovolená, velmi pěkné pokoje, vše fungovalo, nic nescházelo, solidní provedení. Každý druhý den vyměněné povlečení a ručníky. Laskavý přístup personálu, neotravoval a uklízel v době, když jsme byli na pláži. Pláž pěkná, voda ...

Celkový dojem

Výborná dovolená, velmi pěkné pokoje, vše fungovalo, nic nescházelo, solidní provedení. Každý druhý den vyměněné povlečení a ručníky. Laskavý přístup personálu, neotravoval a uklízel v době, když jsme byli na pláži. Pláž pěkná, voda křišťálová, tři taverny na pláži a jedna cestou z pláže. Dostatečné. Market zásobený. Procházky do Plakias přes kopec doporučuji.

Poloha

Cesta na pláž, pochopitelně jak všude v Řecku, zkrášlena plásty a odpady. Jediné negativum.

Stravování

Bez stravy, Taverny dobré.

Další služby

Profesionálka

Ing.Mikš Zdeněk
04.08.2018