Recenze - FILOXENIA

Zobrazit ubytování
9,4
8 hodnocení
8,4
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasná Paleochora

Paleochora nikdy nezklame,ale co mě hodně zklamalo, byl přístup delegatky Petry. Na nastenku v hotelu Filoxenia umístila nesprávně informace k odjezdu, protože vůbec nezaznamenala změnu v cestovatelskem semaforu. Kdybych si nezjistila ...

Celkový dojem

Paleochora nikdy nezklame,ale co mě hodně zklamalo, byl přístup delegatky Petry. Na nastenku v hotelu Filoxenia umístila nesprávně informace k odjezdu, protože vůbec nezaznamenala změnu v cestovatelskem semaforu. Kdybych si nezjistila informace na stránkách MVCR, tak bychom neodleteli. Viamare disponuje dobrými delegáty, mám zkušenosti z minulých let,ale tady to nějak nevyšlo. Vlastě jsme paní Petru za cely pobyt neviděli.

Ubytování

Pro tři lidí stísněné studio.

Stravování

Stravování jsme se individuálně, výborné, jako vždy.

Dagmar
29.07.2021
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Spokojenost stálého zákazníka

S naší dovolenou jsem byl maximálně spokojen. Za celou dobu naší dovolené se nevyskytl žádný problém.

Celkový dojem

S naší dovolenou jsem byl maximálně spokojen. Za celou dobu naší dovolené se nevyskytl žádný problém.

Poloha

Moře v Paleochoře je krásně čisté, pláž je písečná pozvolna se svažující do moře. Filoxénie leží na klidném místě letoviska, proto je tam v noci naprostý klid. Jen v dopoledních hodinách se může občas stát, že bude v okolí hlučněji od dětí, kteří se pohybují na hříšti, když mají ve škole tělocvik.

Ubytování

Příjemná, milá a ochotná paní majitelka. Uklizené, dobře vybavené větší pokoje. Studia a apartmány mimo hlavní ulici.

Stravování

V Restauracích které jsme v Paleochoře navštívili jsme byli spokojeni.

Další služby

Výhodou delegátky je, že žije nedaleko Paleochory, takže dobře zná místní situaci.

Jiří Řezáč
30.06.2021
9
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená na začátku podzimu

Letos jsem byi V Paleochoře celkem po páté, prvně ubytování ve Filoxenii. O Paleochoře nemá cenu mluvit, to je prostě pojem sama o sobě. Zmínil bych pouze naprosto úžasné počasí a velmi teplé moře v období 26.09.- 07.10.2020, což bylo ...

Celkový dojem

Letos jsem byi V Paleochoře celkem po páté, prvně ubytování ve Filoxenii. O Paleochoře nemá cenu mluvit, to je prostě pojem sama o sobě. Zmínil bych pouze naprosto úžasné počasí a velmi teplé moře v období 26.09.- 07.10.2020, což bylo letos i dle místních ne zcela obvyklý jev. Nyní k Filoxenii - výhodná poloha, kousek do supermarketu Petrakis, pár kroků přes ulici na písečnou pláž. Na kamenitou procházka cca 700 m. Měli jsme dvoupokojový apartmán orientovaný na sever, takže nádhera, výhled na hory a hlavně žádné palčivé slunce, pouze chvíli ráno východ a večer západ. Vybavení velmi slušné, nábytek i kuchyňská linka velmi zánovní, čisto, pravidelný úklid. Velmi milá a příjemná majitelka. Nelze než doporučit. Apartmán ve 2. patře, takže šlapání do schodů, což nevadí. ! Nevýhoda - od 1. října začala škola a školní hriště je dost blízko Filoxenii. Každá ráno zazvonilo a na hřiště se vyhrnula horda ječících a pištících žáčků. Učitel v poklidu seděl a děcka lítala k řevem po hřišti. Škola hrou ... Komenský by jistě jásal. Za hodinu se party vystřídaly a křik pokračoval. Gró výuky se zřejmě odehrává na hřišti, nepodstatné předměty jako psaní a matematika se asi odehrává doma v režii rodičů.

Ubytování

Naštěstí byl náš apartmán orientovaný na opačnou stranu než hřiště. Kamarád bydlel na opačné straně přikloněná k hřišti a dost prskal - slunce a ve všední dny po ránu řev.

Stravování

Taverny opět nezklamaly. V porovnání s minulými roky některé dost podražily, jiní si stále drží stejné ceny - pizzaria Odyssey, taverna Vlna u kamenité pláže, též i p. Radka v její taverně U Andílků.

Další služby

Letos pracovala jako delegátka p. Radka, která v Paleochoře již léta žije a provozuje vlastní tavernu. Její návštěvu vřele doporučujeme !

František Bláha
09.10.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Paleochora 2020

Nádherná dovolená v krásném letovisku s převážně místními obyvateli.

Celkový dojem

Nádherná dovolená v krásném letovisku s převážně místními obyvateli.

Poloha

Pár metrů od pláže. Krásné klidné místo v blízkosti centra, přesto v klidné lokalitě.

Ubytování

Malá studia s výhledem do dvora / na školu. Velmi čisté a udržované ve skvělém stavu.

Stravování

Pouze v místních tavernách. Snídaně v sousedství (bistro, pekárna).

Další služby

WiFi, A/C, Safe

Jan
17.08.2020