Recenze - GERANIOTIS BEACH

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,6
9 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,9
SLUŽBY
9
OKOLÍ
10
STRAVA
8,9
UBYTOVÁNÍ 8,5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Pěkná dovolená

Pěkný hotel je umístěn v rozlehlé zahradě, dobře udržované. Ubytování je v hezky zařízených pokojích. Stravování je výborné, rovněž tak služby hotelu. Před hotelem je široká písečná pláž s oblázky. Vstup do vody je kamenitý, nutné jsou ...

Celkový dojem

Pěkný hotel je umístěn v rozlehlé zahradě, dobře udržované. Ubytování je v hezky zařízených pokojích. Stravování je výborné, rovněž tak služby hotelu. Před hotelem je široká písečná pláž s oblázky. Vstup do vody je kamenitý, nutné jsou boty do vody. Pro starší lidi je zde obtížný vstup do moře. Moře je zde většinou s velkými vlnami, při našem prvním pobytu i při opakovaném pobytu 7. - 18. září 2019 se dalo vstoupit do moře a koupat pouze po 3 dny a to jen dopoledne. Slečna delegátka je ochotná a šikovná. Absolvovali jsme pěkné výlety. Děkujeme.

Poloha

Hotel je umístěn v pěkné zahradě. Do centra lze dojít pěšky i dojet autobusem. Pláž je u hotelu, nejprve písečná, pak jsou oblázky, vstup do moře je kamenitý. Často jsou velké vlny znemožňující vstup do vody.

Ubytování

Menší pokoje pěkně zařízené

Stravování

Výborné

Další služby

Služby hotelu jsou výborné.

Jitka
30.01.2020
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Nádherná dovolená

výborný

Celkový dojem

výborný

Další služby

Chtěla bych ještě zmínit vynikající spolupráci se smluvní pojišťovnou Uniqa.Byly jsme na dovolené s maminkou a ta bohužel tři dny před odjezdem onemocněla zápalem plic. Volala jsem asistenční službu s žádostí o radu a do deseti minut byl u nás na pokoji řecký doktor. Bohužel jsme musely i do nemocnice, ale naštěstí si tam maminku nenechali. Uniqua se vším pomohla, dokonce nám nedovolili odlětět a zaplatili celých dalších sedm dní pobytu aby se maminka mohla v klidu vyléčit. Péče řeckých doktorů byla vynikající, všechna vyšetření byla důkladná. Rozhodně vždycky mějte cestovní připojištění, protože nikdy nevíte co se může stát.

Alena Richterová
26.09.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Nádherná dovolená

Velmi příjemný hotel, velice milý personál a výborné jídlo

Celkový dojem

Velmi příjemný hotel, velice milý personál a výborné jídlo

Poloha

Bohužel popis pláže v katalagu neodpovídá skutečnosti. Pláž je sice písečná, ale jenom v horní půlce, pak už je spíše oblázková a někdy i s dost velkými kameny. Boty do vody jsou rozhodně nutností. Také vstup do moře není ideální a pro starší lidi s nepříliš velkou stabilitou nebo pohybovými potížemi je téměř nemožný. Je také třeba počítat s tím, že některé dny se zde vůbec nevykoupete, protože fouká silný vítr a jsou obrovské vlny a červená vlajka. Ale i přes to jsem tu byla nadšená, jen moje sedmasedmdesálitetá maminka se bohužel ani jednou nevykoupala.

Ubytování

Byli jsme velmi spokojeni,pokoje sice menší, ale čisté a funkční, prakticky odevšad vidíte na moře, a do jídelny i na pláž nebo k bazénu je to jen pár metrů.

Stravování

Výborné jídlo, skvělý personál, dostatečná nabídka všeho

Další služby

Byli jsme velmi spokojeni

Alena Richterová
25.09.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Klidný hotel na kraji letoviska, takže jsme byli ušetřeni hluku z nočního života, ubytování ve stylu krétské vesničky splňuje naše požadavky na maximální soukromí. Areál hotelu je velmi rozlehlý, plný kvetoucích stromů a keřů. Ocenili jsme ...

Celkový dojem

Klidný hotel na kraji letoviska, takže jsme byli ušetřeni hluku z nočního života, ubytování ve stylu krétské vesničky splňuje naše požadavky na maximální soukromí. Areál hotelu je velmi rozlehlý, plný kvetoucích stromů a keřů. Ocenili jsme absenci animátorů. Pokoje byly čisté, úklid bez výtek. Vzhledem k poloze hotelu na kraji letoviska a také díky tomu, že většina hotelových hostů trávila celý den na lehátku v blízkosti bazénů, byla pláž u moře prakticky prázdná, řada slunečníků s lehátky nebyla využita. Jediným negativem bylo, že 3 dny z našeho pobytu bylo moře tak rozbouřené, že byla vyvěšena červená vlajka, vlny, které ale naštěstí umožňovaly pobyt ve vodě, pak byly po většinu pobytu. Klidné moře jsme zažili 3 dny. Celkově jsme byli s dovolenou spokojeni, ale vzhledem k tomu, že prioritou je pro mě na dovolené u moře plavání v moři, volila bych příště spíše letovisko, kde je větší záruka klidné hladiny bez velkých vln.

Renata M.
06.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásné moře, klidné místo, milí lidé, výborné jídlo

Byli jsme velmi spokojeni. Krásné moře, čistý hotel, poklidné místo, pestré jídlo, milá obsluha. Vyžití pro děti. Blízké městečko.

Celkový dojem

Byli jsme velmi spokojeni. Krásné moře, čistý hotel, poklidné místo, pestré jídlo, milá obsluha. Vyžití pro děti. Blízké městečko.

Nora Jakobovâ
20.07.2019