LAST MINUTE dovolená LÉTO 2024 za parádní ceny     |     Řecko     |     Kypr     |     další země >>

Recenze - HARA ILIOS

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
8,7
9 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,4
SLUŽBY
7
OKOLÍ
8,9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pěkná dovolená

Ubytování pěkné, dle mého mínění odpovídalo ****hotelu, jídlo chutné , personal slušný a ochotný. Moře bohužel několik dní rozbouřené, zřejmě to tak na Krétě chodí. Pouze mi vadilo, že nebyly připraveny pokoje v den našeho příjezdu, ...

Celkový dojem

Ubytování pěkné, dle mého mínění odpovídalo ****hotelu, jídlo chutné , personal slušný a ochotný. Moře bohužel několik dní rozbouřené, zřejmě to tak na Krétě chodí. Pouze mi vadilo, že nebyly připraveny pokoje v den našeho příjezdu, přestože letadlo mělo zpoždění asi hodinu a půl. 10

Poloha

Hotel umístěn v zahradě, velice pěkné, opečovávané. Pláž tedy dost natřískaná lehátkami, nebyli jsme ale v sezoně, takže to ještě šlo.

Ubytování

Pěkné, vyšší ohodnocení než ***, čisto. 10

Stravování

Stravování v hotelu slušné, vše čerstvé a chutné. 10

Další služby

Delegáta jsme nepotřebovali, pan Žižka vstřícný a informovaný. 10

Soňa Gallistlová
08.10.2018
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 7
STRAVA 9
Pozdní léto

Velmi dobrý

Celkový dojem

Velmi dobrý

Václav Potěšil
15.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
moc pěkná pohodová dovolená

Celkový dojem je velice dobrý. Všichni velice milí, ochotní a to jak v hotelu, tak ve všech tavernách, obchodech, prostě všude. Kousek od hotelu je autobusová zastávka odkud jsme v pohodě dojeli do Heraklionu a i cesta zpět z Heraklionu, ...

Celkový dojem

Celkový dojem je velice dobrý. Všichni velice milí, ochotní a to jak v hotelu, tak ve všech tavernách, obchodech, prostě všude. Kousek od hotelu je autobusová zastávka odkud jsme v pohodě dojeli do Heraklionu a i cesta zpět z Heraklionu, myslím tím zakoupení jízdenky a najít nástupiště na autobusovém nádraží nebyl problém. Přes delegáta p.Žižku jsme si půjčili na jeden den auto, což bylo taky v pohodě.Cena byla 50euro na den, při půjčení na více dní je to levnější. Půjčoven je tam spousta, ale takhle to je bez starostí. Auto nám ráno přivezli k hotelu a večer jsme odevzdali klíče na recepci. Prostě všechno fungovalo.

Poloha

Okolí asi tak jako ve většině jižních zemích žádná udržovaná krása, ale to k tomu patří.

Ubytování

Hotel má moc pěkné prostředí,je v zahradě takže když si večer sednete na balkon, tak nesedíte na ulici, jako to v některých hotelech bývá. Pokoj jsme měli typu superior. Byl prostorný, čistý, denně uklizený,koupelna taky moc pěkná a prostorná. Balkon velký.

Stravování

No strava byla úžasná. Snídaně i večeře formou bufetu. Vždy nějaké řecké speciality.

Další služby

Nic nám nechybělo. U bazénu lehátek dostatek, bazén čistý. Klimatizace, wifi na pokoji i v celém areálu v ceně. V baru u bazénu možné různé nápoje, saláty, hranolky, hot dog (ale opravu velké porce) a pod. Velice dobré a je toho hodně. Cenově srovnatelné s ostatními tavernami.

Hana
08.09.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 5
STRAVA 9
krásné prožití dovolené

Jsem třetí den z dovolené a stále mám v myšlenkách tento nadherný hotel s příjemným personálem. Co mám říci , domů se mi nechtělo

Celkový dojem

Jsem třetí den z dovolené a stále mám v myšlenkách tento nadherný hotel s příjemným personálem. Co mám říci , domů se mi nechtělo

Poloha

okolí se mi moc nelíbilo, ,pláže byly písčité celkem blízko, moře čisté. Jen příroda si s námi pěkně pohrála, 3/4 pobytubyly obr vlny, takže vůbec ne pro děti. Ale dospělým to vůbec nevadilo.

Ubytování

Pokoj čistý, paní pokojské ochotné ,

Stravování

Jídlo v hotelu výborné, velký výběr všeho. V tavernách též dobré.

Další služby

vše ok, pan delegát byl velmi milý

Renata
21.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Jednoznačně doporučuji!

Krásná dovolená v klidnějším prostředí menšího letoviska. Hotel nemá animační programy pro děti, což jsme uvítali, i když jsme s sebou měli 2 děti ve věku 4 a 8 let. V hotelovém bazénu je oddělený bazének pro děti, ale bez skluzavek nebo ...

Celkový dojem

Krásná dovolená v klidnějším prostředí menšího letoviska. Hotel nemá animační programy pro děti, což jsme uvítali, i když jsme s sebou měli 2 děti ve věku 4 a 8 let. V hotelovém bazénu je oddělený bazének pro děti, ale bez skluzavek nebo vodotrysků. Vzdálenost na pláž je cca 250 m, ale to dětem ani nám nevadilo, jsme zvyklí chodit. Hotel je situovaný v krásném prostředí kvetoucí zahrady a ubytování členěno v několika nízkopodlažních budovách rozmístěných v zahradě. Dovolenou jsme měli v srpnu, moře teplé, pozvolný vstup do vody, písčité pláže. Bohužel velké vlny, dalo se koupat, ale plavat moc ne, pro menší dětí nepříliš vhodné. Podle místních obyvatel je v této lokalitě moře klidné až v měsíci září.

Poloha

Okolí bylo klidnější, kratší promenáda kolem moře, možnost cca hodinové okružní projížďky vláčkem, do vzdálenosti cca 15 min. jízdy autem krásné podmořské akvárium, které jsme s dětmi navšívili, dále dinopark cca 5 minut jízdy autem. V docházkové vzdálenosti zastávka místního autobusu, kterým je možné se dopravit až do Heraklionu. V nabídce CK výlety. Bohužel po celou dobu našeho pobytu byly dost velké vlny, což nebylo úplně vhodné pro malé děti. Lehátka na pláži se hradila na den - na menší pláži 8 euro, na větší pláži 9 euro na den.

Ubytování

Byli jsme ubytovaní v 3 lůžkovém pokoji superior s klimatizací zdarma. Pokoj uklízeli každý den, byl pěkný, moderně zařízený, prostorný, s terasou a výhledem do zahrady. Pokoj byl vzdálenější od recepce v jiné budově, ale to nám s dětmi naprosto vyhovovalo. Byl tam klid.

Stravování

Stravování na dobré úrovni, výběr ze studené i teplé kuchyně formou bufetu.Základní menu - saláty a přílohy se dost za náš 10 ti denní pobyt dost opakvaly. Nicméně jídlo bylo vždy čerstvé, chutně připravené. Chybělo mi více ryb nebo mořských plodů. Jídelna prostorná, jídla dost pro všechny. Nápoje k večeři se hradily samostatně. Měli jsme polopenzi, ale jednoduché obědové menu nabízeli přímo v hotelu, Využít se dali i taverny v okolí, kde jich je několik. Navštívili jsme 2 a byli jsme spokojení jak s obsluhou, tak s nabídkou.

Další služby

Celkově byly služby v hotelu na výborné úrovni, milí a ochotný personál, vstřícný delegát. Využili jsme dopravu místním taxi, kterou z recepce ochotně zajistili. Jednou jsme zapoměli klíč v pokoji, což bylo okamžitě a bez problémů vyřešeno.

Ajvnka
21.08.2018