Recenze - KALIA FAMILY CLUB

Zobrazit ubytování
8,7
16 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9
OKOLÍ
8,4
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 7
OKOLÍ 6
STRAVA 8
Pohodová dovolená s malými dětmi

Spokojenost, vše předčilo naše očekávání

Celkový dojem

Spokojenost, vše předčilo naše očekávání

Poloha

Okolí nepříliš zajímavé, málo možností pro pěší vycházky, ale pro pobyt s malými dětmi vyhovující. Dvě pláže asi 200 m od hotelu, jedna prakticky úplně krytá před případnými vlnami. 2 kilometry od hotelu je krásné mořské akvárium.

Ubytování

Ubytování v nové budově vynikající, snad jenom příliš hlučná kompresorová lednička, a protože jsme měli dva spojené pokoje, ty lednice byly dvě.

Stravování

Strava v hotelu nám vyhovovala, jak sortimentem, tak kvalitou. Mohlo být více skopového masa a mořské plody jsme neměli vůbec. Ale nějaká ryba byla v nabídce prakticky každý den.

Zdeněk Černoch
22.10.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
užili jsme si celý pobyt

Nebyl žádný problém,který by stál za pokažení dovolené

Celkový dojem

Nebyl žádný problém,který by stál za pokažení dovolené

Poloha

Docelá klidná poloha hotelu,bez hluku,moře čisté,jenom trošku vlny.Pláže denně uklízeny

Ubytování

Nebylo co vytknout,uklizeno,čisto,k moři nedaleko

Stravování

Stravování na dobré úrovni,jídlo čerstvé,stále doplňováno.Dostatek ryb,ovoce i sladkého

Další služby

Delegát na vysoké odborné úrovni,služby jsme nevyužívali,výlety jsme podnikali samostatně

petr
10.10.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Kalia Family Club

Dovolená nezklamala,v KALII ANEX jsem byla po druhé.Ubytování by trochu potřebovalo renovaci - hlavne WC a sprcha.Bar u klubového hotelu koncem září již moc nefungoval-několik dní nešel kávovar a dva dny ani nápoje. Jinak vše perfektní ...

Celkový dojem

Dovolená nezklamala,v KALII ANEX jsem byla po druhé.Ubytování by trochu potřebovalo renovaci - hlavne WC a sprcha.Bar u klubového hotelu koncem září již moc nefungoval-několik dní nešel kávovar a dva dny ani nápoje. Jinak vše perfektní -jídlo,uklid, personál a hlavně pan ŽIŽKA.Jemu velký dik a taky pani Marii za Spinalongu.

Lenka
05.10.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Pohodová dovolená.

Klidná dovolená. Byli jsme zde naprosto spokojeni, jak s ubytováním i jídlem. Možnost vycházek, blízko do města Heraklion (památky). Velice se nám líbilo podmořské akvárium, které bylo 2 km cesty od nás. Příjemný a ochotný personál. Velice ...

Celkový dojem

Klidná dovolená. Byli jsme zde naprosto spokojeni, jak s ubytováním i jídlem. Možnost vycházek, blízko do města Heraklion (památky). Velice se nám líbilo podmořské akvárium, které bylo 2 km cesty od nás. Příjemný a ochotný personál. Velice jsme byli spokojeni s panem delegátem Žižkou, který podával vyčerpávající informace a byl vstřícný. Výborná byla průvodkyně po Knossosu paní Martina. Animační programy skvělé s Kubou a Eliškou. Zasmáli jsme se a pobavili.

Marcela Klapalová
30.07.2019