LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - KRITI

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
9 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
8,1
OKOLÍ
9,7
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 6
STRAVA 10
No. 31 má z terasy výhled na horu!

Trochu daleko na pláž, která je plná těch setů slunečník a lehátka za 5 eur. To neoblibuju. Ale po půlhodině dojdete podél moře směr Kokkinos Pirgos na divoké pláže a po půldruhé hodině dolezete na krásnou prázdnou pláž u Kokkina. Dá se to ...

Celkový dojem

Trochu daleko na pláž, která je plná těch setů slunečník a lehátka za 5 eur. To neoblibuju. Ale po půlhodině dojdete podél moře směr Kokkinos Pirgos na divoké pláže a po půldruhé hodině dolezete na krásnou prázdnou pláž u Kokkina. Dá se to objet autem, které vřele doporučuji si půjčit. V Agia Galini nejméně 6 půjčoven.

Poloha

Pláž viz nahoře. Bezprostřední okolí zástavba, naštěstí protější stavba nedokončena, porostlá zelení. Trochu blbě se parkuje, vlastně všude a nikde, a nebo daleko. Naopak výhodou je spousta krámů u nosu a ta horní malá zastrčená pekárna je výborná.

Ubytování

Bylo to dobré (31), úklid každý den, ale ten zápach z odpadu byl rovněž každoenní...

Stravování

Bez stravování. Vařil jsem výborně a dávám si deset!

Další služby

Velmi informovaná delegátka

Tomáš Pergler
27.09.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Kriti

Letovisko Agia Galini je klidné a příjemné. Ubytování cca 700-800 m od moře. Asi 20 m jsou hned dva supermarkety, pekárna, bankomat i lékárna. Do centra letoviska jen pár metrů. Ubytování dostačující jen kuchyňka by potřebovala ...

Celkový dojem

Letovisko Agia Galini je klidné a příjemné. Ubytování cca 700-800 m od moře. Asi 20 m jsou hned dva supermarkety, pekárna, bankomat i lékárna. Do centra letoviska jen pár metrů. Ubytování dostačující jen kuchyňka by potřebovala rekonstrukci. Velmi příjemná majitelka paní Eleni.

Blanka Veselá
16.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Normální dovolená. Znám Agia Galini z minulosti,kdy jsem tam byl soukromě. Velmi příjemné místo. Preferuji jih Kréty.

Celkový dojem

Normální dovolená. Znám Agia Galini z minulosti,kdy jsem tam byl soukromě. Velmi příjemné místo. Preferuji jih Kréty.

Poloha

Kouzelné místo, kde lze nalézt ještě tradiční služby.

Ubytování

Normální ubytování s neduhy, které jsou pro Řecko specifické a osobně je vnímám jako zábavný folklór.

Stravování

Jezdíme bez stravy. Pestrost potravin a kvalita je v Řecku je na dost vysoké úrovni (jedny z nejkvalitnějších potravin na světě) a platit si stravu je dle mého soudu tak trochu barbarství a dobrovolné se ochuzení o nevšení zážitky.

Další služby

Služba delegátky na vysoce profesionální úrovni.

Jiří Hladík
06.10.2018
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Agia Galini -apartmens KRITI

Cesta bez problémů,ubytování pěkné,čisté,klidné, pláže v pohodě

Celkový dojem

Cesta bez problémů,ubytování pěkné,čisté,klidné, pláže v pohodě

Poloha

Pěkné klidné městečko,blízko vše co bylo potřeba, obchody, restaurace, taverny,moře, pláže

Ubytování

Klidné,čisté,dobrá lokalita,bez problémů

Stravování

Bez problémů,velká nabídka a blízko !!!

Další služby

Delegátka vstřícná,ochotná,nabídla vše co se dalo

Tomáš Holec
03.10.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Kréta ráj ve Středozemním moři to na první pohled

Prožít dovolenou na Krétě a v letovisku Agia Galini je skvělá volba. Již přistání na ostrově v Heraklionu je zážitek, přistání na letišti u moře a po výstupu z letadla uvidět mořskou modř je krása a ta se násobí po opuštění hlavní tepny ...

Celkový dojem

Prožít dovolenou na Krétě a v letovisku Agia Galini je skvělá volba. Již přistání na ostrově v Heraklionu je zážitek, přistání na letišti u moře a po výstupu z letadla uvidět mořskou modř je krása a ta se násobí po opuštění hlavní tepny spojující západní část ostrova Kréty s východní částí po ose Chania - Heraklion. Jízda údolími Kréty plné vůně citrusů, mořem tisíce olivovníků, které větrem šumí jako moře hojnosti a klidu, k tomu vinohrady, skleníky pro pěstování zeleniny zejména v zimním období pro obyvatelstvo i pro návštěvníky. Nádherná exkurze do pohádky ráje na zemi. Pak se v dáli objeví letovisko Agia Galini v českém překladu a významu Svatý klid. Je tento výraz plně výstižný. Ubytovatelka Elina je milá paní, rád si s ní člověk popovídá a má plné pochopení pro ubytované. Všude čistota, pořádek a pohoda co víc k tomu dodat. Vlastní městečko malebné, pitoreskní přímořské zvládající přiliv turistického ruchu. Pomyslným hřebem jsou místní taverny a kavárny,Kde Vás s láskou, úsměvem obslouží a na stůl přinesou s grácií a úsměvem, přátelským gestem velkou porci jídla z vybrané řecké kuchyně vždy zakončené místní rakií nebo ovocem. Nečekají mlsně na tuzér jako u nás doma a vrátí vždy správně finanční objem, zkrátka jiný kraj jiný mrav. V mém subjektivních objektivním hodnocení v žebříčku TOP taveren pomyslně zvítězila taverna Kostas, Na dalším místě se umístila taverna Medusa ale i ostatní podniky nemají chybu,ani místní kavárna v typické krétské zástavbě. Moře bylo po celou dobu klidné bez větších vln, ideální pro děti. Stojí rozhodně dané letovisko navštívit. Delegátka Petra byla ochotná milá dáma a starající se o seznámení s lokalitou a s poznáním krás této oblasti. Celkově doporučuji ke zvážení pro dobře strávenou dovolenou v klidu a v pohodě.

Poloha

v okolí pozastavená stavba již 25 let, ještě že i nedostavili byl by tam asi větší ruch

Ubytování

S ubytování v pohodě, čisté, uklizené

Stravování

Taverny a kavárny skvělé

Další služby

spokojenost s delegátem

Zdeněk Vodička
24.09.2018