Recenze - KYKNOS BEACH

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9
1 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
7
OKOLÍ
10
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Báječná rodinná dovolená

Celkový dojem (v poměru kvalita cena) za nás naprosto bezva.Hezké ubytování, dobré jídlo, milý personál, moře dobře dostupné.

Celkový dojem

Celkový dojem (v poměru kvalita cena) za nás naprosto bezva.Hezké ubytování, dobré jídlo, milý personál, moře dobře dostupné.

Poloha

Pobytové místo pěkně upravené, čisté, sousedství nic moc - zarostlý pozemek, ale jak jsem psala, výhled pro nás nebyl důležitý. Pláž vzdálená cca 5-10 minut u hotelu Alexander - placená lehátka se slunečníkem 9 Euro, ale jinak vstup volný, tato pláž je menší, v době naší dovolené hodně navštěvovaná rodinami s dětmi, písčitá, velmi pozvolný vstup do vody, udržovaná, ne zcela perfektně čistá. Na pláži sprcha a převlékací kabinka. Cesta na pláž vedla přímo od hotelu, kdy jsme přešli silnici a prošli úzkou uličkou kolem hotelu Alexander, několik schodů dolů - není bezbariérová, ale s golfkami ok.Navštívili jsme i větší pláž, kterou nám doporučil delegát CK, ta je vzdálenější, cesta na ni vede po rušnější silnici a trvá déle. Pláž patří také k cizímu hotelu a jsou na ní lehátka se slunečníkem k pronajmutí - 9 Euro. I zde je možno ležet volně na pláži. Na začátku pláže sprcha, v polovině kohoutek na mytí nohou. Pláž písčitá s pozvolným vstupem.Večerní procházky po rušné ulici s různými krámky - výběr dárečků nepřeberný.V blízkosti hotelu obchod s běžnými potravinami, ovocem, vodou, pečivem atd.

Ubytování

Kyknos Beach je rozlehlejší komplex, zahrnující centrální budovu s jídelnou a recepcí a několik dalších budov k ubytování. My jsme byli ubytováni v budově přes ulici od recepce, v druhém patře s výtahem a výhledem na zpustlou zahradu v sousedství, který nám však nijak nevadil. Náš pokoj měl velkou výhodu, že do něj přes den minimálně svítilo sluníčko.Pokoj byl menší, ale chodili jsme do něj jen spát, takže úplně akorát. V koupelně vana se sprchou, WC, umyvadlo. V chodbě skříně s trezorem. V pokoji stolek, manželská postel, noční stolky, TV, CHLADNIČKA a KLIMATIZACE - super!Dětská cestovní skládací postýlka na vyžádání a za poplatek, ale s tím jsme počítali.

Stravování

My jsme byli moc spokojeni, nabídka je široká, popis by byl zdlouhavý. Dostatek ovoce, zeleniny, zákusků, ryb, místní i světové kuchyně. Děnně mírné obměny i tématické dny- mexická, italská kuchyně.Polévky k večeři, ale za nás polévkáře je Kréťané moc neumějí:) Myslím, že každý si může vybrat, ani vegetarián by netrpěl hlady.Mnoho dětských židliček k dispozici,nikdy se nám nestalo, že by nebyla.

Další služby

Každý den v pokoji úklid a čisté ručníky (na přání). Pití z baru ve vratných plastových kelímcích (žádné měkké jednorázové - hurá), pivo do euroopůllitru - hurá podruhé.Paní na recepci úžasně milá, obsluha vtipná a milá. Jen (asi) manažer hotelu mi lezl na nervy:)Chci vyzdvihnout slečny z KIDS CLUBu, které byly moc milé, nevtíravé, každý druhý večer pořádaly minidisco pro děti a přes den další aktivity pro zájemce.Jeden večer jsme zaznamenali grilování krevet atd - za příplatek.Jeden večer tančili břišní tanečnice - skvělé, jeden večer tradiční řecké tance, zpočátku trochu amatérské, ale pobavili jsme se náramně.

Jordákovi
14.07.2018