Recenze - LENA

Zobrazit ubytování
9,5
24 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,7
SLUŽBY
9,7
OKOLÍ
9,7
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená, která předčila naše očekávání

Na dovolené jsme nenašli jedinou chybu. Ubytování, strava, prostředí, vše super.

Celkový dojem

Na dovolené jsme nenašli jedinou chybu. Ubytování, strava, prostředí, vše super.

Poloha

Krásná velká pláž, čisté teplé moře. Dostatek slunečníků i lehátek, ale i míst, kam se dá zapíchnout vlastní slunečník.

Ubytování

Skromné, ale zcela odpovídá popisu. Čisté zajišťující dostatek soukromí ubytovaným, a to i na terasách.

Stravování

Pestrá nabídka, každý den něco jiného, vše moc dobré a čerstvé, příjemný personál.

Další služby

Delegátka Lenka Tučková - profesionálka v pravém slova smyslu. Velice příjemná a ochotná.

Blanka
11.07.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Příroda jižní kréty je opravdu hezká. Krásné, čisté a klidné moře. Pouze nám pár dní foukalo od hor a poslední den dovolené od moře.Takže jsme na pláži dostali párkrát pískem. :) Velmi přátelští lidé a za mě velký výběr v restauracích. ...

Celkový dojem

Příroda jižní kréty je opravdu hezká. Krásné, čisté a klidné moře. Pouze nám pár dní foukalo od hor a poslední den dovolené od moře.Takže jsme na pláži dostali párkrát pískem. :) Velmi přátelští lidé a za mě velký výběr v restauracích. Středisko Plakias je také velmi klidné a začátkem prázdnin nebylo ani přeplněné. Delegátka paní Lenka Tučková velmi příjemná a ochotná. Za nás skvělá dovolená a spokojenost.

Poloha

Vilka leží v malé zahradě, kde je udržovaný trávník a keře. Okolo nejsou žádné velké hotely, takže byl i klid a v noci si spalo s otevřeným oknem bez probouzení. Vše blízko hotelu. Pekárna, cukrárna a supermarket cca 1-2 minuty chůze. Na pláž cca 3-5 minut chůze a do centra také kousek. Vilka má polohu na velmi dobrém místě.

Ubytování

Ubytování určitě dostačující. Menší pokoj vybavený postelí, stolečkem, skříní a koupelnou. Na pokoji také lednice s rychlovarnou konvicí a nádobím (sklenice, hrnek, příbory). Na balkoně také posezení a sušák s kolíčky. Pokoj byl čistý a uklizený.

Stravování

Měli jsme pouze snídaně v hotelu Alianthos Beach, který je cca 2 minuty chůze. Snídaně opravdu chutné a velký výběr. Najedete snad vše od slaného až po sladké a vždy výborné.

Další služby

Jedná se o vilku, která neposkytuje žádné služby a animační programy. Což nám maximálně vyhovuje. Uklízeno a vynášené koše každý den. A jednou za týden výměna ručníků v povlečení.

Markéta
06.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolená byla naprosto dokonalá!

Díky profesionálnímu přístupu všech zúčastněných, zejména Vaší cestovní kanceláře, pilotů, delegátky na místě pobytu, včetně zprostředkovatele prodeje zájezdu Lenky Fejfárkové, která měla konkrétní zadání očekávání, splnila dovolená ...

Celkový dojem

Díky profesionálnímu přístupu všech zúčastněných, zejména Vaší cestovní kanceláře, pilotů, delegátky na místě pobytu, včetně zprostředkovatele prodeje zájezdu Lenky Fejfárkové, která měla konkrétní zadání očekávání, splnila dovolená naprosto všechny představy o krásné dovolené. Za to všem moc děkuji!

Poloha

Okolí Plakias je naprosto dokonalé. Je tu klid, čisto, krásné průzračné moře. Na pláži nebyly u lehátek popelníky, což bylo super, neválely se tam tedy žádné nedopalky. Na pláži byly cedule s upozorněním, aby klienti chodili do moře čistí - byly tam sprchy. Je vidět, že si krásnou místní přírodu chrání. Okolí jedinečné - citroníky, olivovníky, plno oleandrů a jiných květin, motýli. Při procházkách jsme se zdravili s cizími usměvavými lidmi, v tavernách zněla v podtextu řecká hudba, žádné disko, personál se chtěl bavit. Třikrát během týdně hrála na hotelu a v tavernách živá hudba, a to pouze krásnou řeckou lidovou muziku, což jsme využili. SUPER! Na pláži bylo každý den ticho, žádné řvoucí disko jako v jiných lokalitách! Bylo tam TICHO. Doufám, že to tam takto zůstane.Prostě dokonalé!

Ubytování

Ubytování bylo tak jak bylo prezentováno. Klidné, čisté, milé. Lena je malá vila, sousedi nebyli ani slyšet, ani vidět, zídka mezi lodžiemi je vysoká, zdi nejsou papírové, pan domácí komunikativní a milý.

Stravování

Jídlo v hotelu, kde byla koupená původně jen snídaně, naprosto předčilo všechny představy. Chodili jsme tam pak i na večeře, které byly za výrazně lepší cenu než v tavernách, kvalitou srovnatelní. Bylo vynikající a hezké i na pohled. Výběr od polévek, různého masa, ryb, mušlí, přes sladké zákusky až po různé ovoce. Vybral si každý. Číšníci a ostatní personál celou dobu pobytu si pamatovali křestní jméno většiny hostů. Byli milí, ochotní, komunikativní. Je vidět, že jsou dobře vedeni, jsou to profíci a záleží jim na hostech. I díky nim byla dovolená dokonalá.

Další služby

Delegátka Lenka Tučková je naprostý profesionál ve svém oboru. Od našeho příletu, kdy nás hned v autobuse informovala o průběhu dovolené a lokalitě, byla vždy dokonale připravená, podávala podrobné a přesné informace. Byla možnost využít různých výletů, o kterých byly v písemném popisu velmi podrobné informace. Na výletech jsme vzhledem ke krátké době pobytu (příjezd středa odpoledne, odjezd středa brzy ráno) nepotřebovali být. Stačilo využít možností hned od vily chodit přímo po stezkách do přilehlých hor, což jsme využili při zataženém počasí jeden den. Dobře fungují mapy přes Google, takže orientace v terénu i pro laika, který má chytrý telefon a internet, velmi jednoduchá a nikdo se nemusí bát, že se ztratí.

Lenka Maděřičová
24.06.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Poprvé na Krétě

Kréta mě nadchla, krásná příroda, azurové moře, milý lidé, určitě jsem zde nebyla naposled.

Celkový dojem

Kréta mě nadchla, krásná příroda, azurové moře, milý lidé, určitě jsem zde nebyla naposled.

Lidka
20.10.2018