Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - LENA

Zobrazit ubytování
9,5
32 hodnocení
8,9
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9,8
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Na Krétě jsme byli poprvé, vybrali jsme si letovisko Plakias pro jeho krásné okolí, množství menších pláží a plážiček. A taky moc rádi prozkoumáváme okolí pěšky. Zde je opravdu nádherné.Dovolenou vybírám vždy po několikatýdenním zkoumání ...

Celkový dojem

Na Krétě jsme byli poprvé, vybrali jsme si letovisko Plakias pro jeho krásné okolí, množství menších pláží a plážiček. A taky moc rádi prozkoumáváme okolí pěšky. Zde je opravdu nádherné.Dovolenou vybírám vždy po několikatýdenním zkoumání na různých cestovatelských serverech a na You Tubu. A výběr byl i letos dobrý. Byli jsme moc spokojeni i s polopenzí v blízkém hotelu. Moc nám chutnalo.

Poloha

Krásné hory, pláže a hodně míst ke zkoumání. Například za kopcem Damnoni a horské vesničky.

Ubytování

Skromné, ale takové si vybíráme schválně. Čisto a útulno. Líbí se nám to.

Stravování

Vynikající. Snídaně a večeře bufetovým způsobem. Široký výběr. Oči nám přecházeli. Moc nám chutnalo.

Další služby

Paní Lenka Tučková je milá a schopná delegátka. Dobře se o nás starala. Děkujeme.

Liběna Bradáčová
18.10.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dovolena

Super

Celkový dojem

Super

Poloha

Pláž skvělá a velká

Ubytování

Super klidně ubytovani

Stravování

Výborné jídlo,příjemný a usměvavý personal

Další služby

Delegátka je nejlepší,úklid pokoju každý den

Lenka
27.09.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Plážová dovolená

příjemně strávených 7 dní u moře

Celkový dojem

příjemně strávených 7 dní u moře

Poloha

i když z fotografie v katalogu máte pocit, že bungalov stojí na osamocenějším místě, není tomu tak...má dobrou polohu - blízko k hotelu, ve kterém je možnost stravování formou snídaní, all inclusive i polopenze, blízko k moři, i na autobus, kterým se dostanete do města Rethymna přes hory (snad to trvá asi 1 hodinu), nebo do vedlejší zátoky na pláž (podrobnosti poskytne delegátka), nebo lze i motorovým člunem. Je to opravdu malé městečko, na procházky podél pláže - které se možná za pár let stane rušnějším letoviskem, protože se zde staví další ubytovací zařízení... ale prozatím to nenarušuje klidnou atmosferu místa. Na pláži jsou slunečníky s tavernami nebo občerstvením - cena setu 2 lehátka + slunečník je 5-7 Eur (když se najíte nebo si objednáte pití je někde možnost slevy)Byli jsme tam poslední týden v červenci a bylo docela větrno z pevniny, ale moře v pohodě. Komáry jsme neměli, ale prý se tam vyskytují - ale sítě v oknech jsou celkem schopnou obranou.

Ubytování

Ubytování v přízemním bungalovu asi o 10 pokojích s balkonem. Zařízení jednoduché: manželská postel, noční stolek, stolek + židle, lednice - tichý chod :-), rychlovarná konvice,2 hrnky+2 sklenice, nůž. Koupelna je spíš kout, do kterého se vejde umyvadlo, srcadlo, WC a sprcha se závěsem - ale dá se to :-) - spíš pro štíhlejší osazenstvo. Dveře na balkon jsou vybaveny posuvnými "síťovými" dveřmi - na balkoně manší sušák, 2 židle a stolek. Vzdálenost od moře cca 150 m, k hotelu na stravování tak 100m. Vše v udržovaném - čistém stavu. Zvládli jsme to bez klimatizace, ale dá se přikoupit. Jinak jsme měli štěstí - všichni ubytovaní (ač převažovali mladí) nebyli hluční ani kuřáci :-)

Stravování

stravování v hotelu Allianthos Beach bylo opravdu skvělé, včetně příjemné obsluhy (jak se uvádělo v recenzích, které jsem si četla), velký výběr bufetového jídla, žádné fronty, pití si platíte (kromě snídaní).

Další služby

Vzhledem k tomu, že jsme vyjimečně nehodlali moc cestovat, ale užít si 7 dní na pláži (hodně dlouhé s pozvolným vstupem do moře a u skal možnost slunečníků i pro nudisty) nemohu posoudit půjčovnu aut, ale paní delegátka byla příjemná a schopná poradit skoro ve všem. Při hovoru s našimi spolubydlícími - si výlety chválili, zejména večerní výlet do Rethymna... Jinak kousek od ubytování je pekařství, masna, lékárna a supermarket - ceny přijatelné.

Iveta Hypšová
02.09.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherná dovolená

Úžasná dovolená. Krásné místo, milí lidé, hezké ubytování, skvělé jídlo, dobrá organizace.

Celkový dojem

Úžasná dovolená. Krásné místo, milí lidé, hezké ubytování, skvělé jídlo, dobrá organizace.

Zdeňka Kopecká
09.08.2019