Recenze - LITHI

Zobrazit ubytování
9,2
23 hodnocení
9
UBYTOVÁNÍ
9,3
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
9,3
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Líbánky

Paleachora je super, klidná destinace. Delegátka na úrovni

Celkový dojem

Paleachora je super, klidná destinace. Delegátka na úrovni

Ivana
11.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Paleochora podruhé - a doufejme, že ne naposledy...

Krásná, krásná , krásná.... Cestou autobusem z letiště do Paleochory jedna ze spolucestujících při pohledu z okna vydechla a pronesla "Já to tady prostě miluju!" Přiznávám - jsem na tom stejně... Raději na to upozorním, protože moje ...

Celkový dojem

Krásná, krásná , krásná.... Cestou autobusem z letiště do Paleochory jedna ze spolucestujících při pohledu z okna vydechla a pronesla "Já to tady prostě miluju!" Přiznávám - jsem na tom stejně... Raději na to upozorním, protože moje následující hodnocení je zcela subjektivní, rozhodně nejsem nezávislý. :)

Poloha

Lithi je na naprosto skvělém místě. Do centra městečka (vesnice) jen pár kroků, na pláž taky kousek, přitom ticho a klid.

Ubytování

Skromný malý pokojík, ale čistý, s pravidelným úklidem. A každé ráno po probuzení výhled z okna (pokoje č. 2) na kvetoucí Ibišek.

Stravování

Naše oblíbené taverny jsou Portofino (s Plzeňským pivem) a Odysea... milý personál a skvělé jídlo.

Další služby

Všechno skvělé, jak jsem za ta léta s Viamare už zvyklý. Delegátka Lubica je sympatická, působí velmi upřímně a civilně - tak nějak lidsky. Bylo to příjemné setkání.

Tom
02.10.2018
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
My rest was wonderful!

Studia Lithi is situated very close to the pebble beach, so it is possible to swim three times a day. The room (number 5) was very clean as cleaning is done every three days. The place is very quiet to say nothing of the hotel "The Libyan ...

Celkový dojem

Studia Lithi is situated very close to the pebble beach, so it is possible to swim three times a day. The room (number 5) was very clean as cleaning is done every three days. The place is very quiet to say nothing of the hotel "The Libyan Princess" that is very picturesque but rather noisy. The owner of the studia is very pleasant and amiable. The room is rather small, especially the bathroom (not for large people) but it was good for me. On the whole it was peaceful and useful rest!

Stravování

I cooked for myself. It is possible to buy all the necessary things in two supermarkets or in some smaller shops.

Další služby

I didn`t go to any of other places because my aim was only the sea and swimming.

Nina
12.09.2018
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
krásné klidné místo

Paleochora je krásné městečko, které má výhodu v tom, že v ní nejsou velké hotely s allinclusiv a díky tomu večer ožije, líbí se mi, že jsou taverny plné i místními lidmi..Turisté jsou zde spíše starší lidé. ubytování v apartmánech je plně ...

Celkový dojem

Paleochora je krásné městečko, které má výhodu v tom, že v ní nejsou velké hotely s allinclusiv a díky tomu večer ožije, líbí se mi, že jsou taverny plné i místními lidmi..Turisté jsou zde spíše starší lidé. ubytování v apartmánech je plně dostačující. Pláže jsou krásné, na výběr přímo v místě je písečná a z druhé strany kamínková. Vyplatí se popojet podél moře třeba na kole a objet všechny pláže v dosahu.

Poloha

Pláže, moře výborné, v dosahu je nejhezčí pláž Elefanois. Do blízkého okolí kromě soutěsek a jeskyně 99 mnichů pak ale není moc kam vyjet.

Ubytování

Ubytování je naprosto dostačující, místo je zastrčené bokem a je klidné. Paní domácí byla velmi milá a dají se u ní koupit místní produkty. Jediná připomínka se týká umístění vedle velkého hotelu s bazénem, který celou noc hučí, takže trochu ruší (týká se pokojů otočených na západ).

Stravování

Řecká strava je poctivá, chutná s obřími porcemi. Přístup místních v pohostinství je naprosto příkladný a návrat do českých podmínek je vždy šok.

Další služby

Hodnotím delegátku: naprostá profesionálka, kterou práce baví.

Miloš Fiala
11.09.2018