Recenze - LITO

Zobrazit ubytování
9,8
9 hodnocení
9,9
UBYTOVÁNÍ
9,9
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
9,9
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělé jako vždy

Paleochoru známe. Byli jsme již počtvrté. Děkujeme ck Viamare=Travel Family.

Celkový dojem

Paleochoru známe. Byli jsme již počtvrté. Děkujeme ck Viamare=Travel Family.

Poloha

Ubytování je kousek od centra, v tiché části. Uličkou se dá projít i k pekárně u písečné pláže na druhou stranu cca za 5 minut. Stejně tak i k oblazkove pláži. Prostě super výchozí poloha.

Ubytování

Ubytování super. Bydleli jsme ve studiu v 1. patře. Vybavení starší, ale funkční a hezké. Vše potřebné, dostatek prostoru. Kuchyňka vybavena dostatečně. Vařič, varná konvice i mikrovlnka k dispozici. Postele pohodlné, ve skříni ještě další polštáře pro doplnění. Menší balkon s posezením. Šňůra i kolíčky na prádlo. Denně úklid i vynesení košů. Několikrát výměna ručníků i povlečení. S vodou, ani teplou, nebyl problem. Poloha skvělá, všude blízko. V noci úžasný klid.

Stravování

Ubytovani je bez jídla a my ho ani nechceme. Rádi využíváme místních taveren. Řecka kuchyně je skvělá a my si ji užíváme. Jinak nákupy potravin zde problém nejsou. Fungují 2 větší supermarkety a další menší krámky. 2 úžasné pekárny. Zelenina. Spousta krámků s oblečením a suvenýry. 2 lékárny.

Další služby

Služby popsány výše. Ještě pro doplnění...na recepci jsou velké regály s použitými knihami. Najdou se i české detektivky a romány. Pokud jde o nabízené vylety prostřednictvím ck, trochu mě zklamaly. Auto si nepujčujeme, přítel se na řízení v horách necítí. Očekávali jsme trochu větší možnosti. Vloni jsem to přičitala kovidu. Ani letos to nebylo lepší. Nabízen pouze Balos přes smluvní mistni ck, jinak odvoz a lodní listek k soutěskam, také přes smluvní ck. Toto se dá pořídit něco levněji přes jiného zprostředkovatele v přístavu. Soutesku jsme absolvovali takto, nehodil se nám nabízený termin. Byl tam jeden pár se zájmem o Balos a pevnost na Gramvouse, ale měli jazykovou bariéru a odradily je možné komplikace s organizací zájezdu a přestupy. Mně by se libil zajezd na sever kolem Chanie a klášterů, a také trochu vnitrozemí vesničky v horách. Ale při tak malém počtu lidí by to pro ck bylo určitě neúnosné. To chápu. Toto není kritika. Jen jsem si to trochu přála. Jinak Chanie se dá absolvovat místní hromadnou dopravou dobře. Autobus jede ráno a poslední zpět myslím ve 4hodiny. Na prohlídku krásného města dostatečné. Je dobré si pořídit planek Chanie s památkami. Stavili jsme se také v informacích blízko autobusoveho nadrazi a tam si vyzvedli trasu prohlídky města.

Alena
17.09.2022
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Příjemné ubytování

Ubytování velmi klidné, příjemné, kousek od centra městečka. Nemám, co bych vytknula.Paleochora je malebná, žijete zde s místními ostrovany, kteří jsou pohostinní, milí, výborně vaří. Pláž kamenitá je dlouhá, téměř bez lidí. Poskytuje ...

Celkový dojem

Ubytování velmi klidné, příjemné, kousek od centra městečka. Nemám, co bych vytknula.Paleochora je malebná, žijete zde s místními ostrovany, kteří jsou pohostinní, milí, výborně vaří. Pláž kamenitá je dlouhá, téměř bez lidí. Poskytuje dostatek soukromí. Na písčitou pláž jsme nechodili, ale viděli jsme, že ani ta nebyla nijak přeplněna.Celý pobyt hodnotím velmi kladně. Oblast okolo Paleochory je navíc velmi malebná (hory, zeleň i krásné pláže v dosahu pěšky, na kole nebo autem). V budoucnu bych se na toto místo klidně vrátila.

Lenka
13.06.2022
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Klidné a čisté ubytování v příjemném prostředí, velice příjemná paní domácí.

Místo i ubytování jsme navštívili již po několikáté a opět se budeme vracet. Krásná dovolená.

Celkový dojem

Místo i ubytování jsme navštívili již po několikáté a opět se budeme vracet. Krásná dovolená.

Stravování

Příjemní lidé, dostatečný výběr stravovacích služeb - naše oblíbená restaurace u Radky (U třech andílků).

Drahomíra
01.10.2021
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Prostě super

Paleochora je nádherná

Celkový dojem

Paleochora je nádherná

Stravování

Bez stravy

Miluše
21.07.2020