LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Kypr    |    Chorvatsko    |    další země >>

Recenze - LITO

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,5
15 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
9,2
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásná dovolená v Paleochoře

Skvělá dovolená. Využili jsme nabídku cestovní kanceláře s ubytováním na 11 nocí v apartmánech LITO v Paleochoře.

Celkový dojem

Skvělá dovolená. Využili jsme nabídku cestovní kanceláře s ubytováním na 11 nocí v apartmánech LITO v Paleochoře.

Poloha

Tichá lokalita v blízkosti centra Paleochory i v blízkosti písečné i oblázkové pláže. Pro navštívení Chanie či pláže Elafonisi lze využít místní autobusovou dopravu.

Ubytování

Ubytování bylo pěkné a prostorné. Výbava kuchyňské linky byla dostačující - talíře , šálky, skleničky,hrnec, pánev, příbory, varná konvice, překapávač na kávu, lednička. Ve studiu byl stůl se dvěmi židlemi,na balkóně byl další kulatý stolek se dvěma křesílky. Manželská postel byla pohodlná a dostatečně široká. V pokoji se nacházel také gauč ( přistýlka) a toaletní stolek u kterého byl i fén. Sociální zařízení bylo dostačující - sprcha, toaleta , umyvadlo a zrcadlo. V pokoji byl instalován stropní ventilátor. Součástí studia byla i klimatizace, ale tu jsme vzhledem k teplotám nepoužívali, stropní ventilátor byl dostačující. Vestavěná skříň měla dostatečné úložné prostory.Klidná lokalita v blízkosti centra Paleochory.

Stravování

Paleochora má spoustu restaurací , taveren i barů. Jídla jsou chutná . Snídaně jsme si připravovali sami, k obědu jsme si dali jen něco lehkého a večeře byla vydatnější.

Další služby

Úklid byl prováděn denně, byla provedena i výměna ložního prádla , osušek a ručníků.Velmi milí majitelé apartmánů.

Hana Eglová
16.09.2023
Nečekané počasí

Kladný

Celkový dojem

Kladný

Ubytování

Umístění pensionu LITO je velmi dobré. Přidělený apartmán číslo 12 nevyhovoval pro tři osoby (náš případ). Kromě ložnice pro dvě osoby neexistoval obývací pokoj, byla to spíše kuchyně se dvěma lůžky. Přístup na toaletu a sprchu byl možný pouze přes tuto kuchyni a každé použití silně rušilo třetího hosta. Jídelní stůl se čtyřmi sedadly byl před vchodem (apartmán byl v přízemí) a v době silného větru byl téměř nepoužitelný. Velmi pozitivně hodnotíme čistotu v apartmánu, pravidelnou výměnu lůžkovin a ručníků, paní pro úklid neměla chybu a díky ní byl apartmán přijatelný.

Další služby

Velmi vysoce hodnotíme práci delegáta, pana Miloše Motošku. Nejenom při příletu i odletu se velmi pečlivě postaral o všechny účastníky, byl velmi spontání a kamarádský. Byl připraven poradit a pomoci vyřešit jakýkoliv problém a to během celého pobytu a v kteroukoliv hodinu.

František Fárník
15.09.2023
9,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Paleochora Lito

Celkově dovolená splnila očekávání. Ubytování ve městě ale v klidné části. Výběr ze dvou pláží. Nespočet taveren a obchůdků. Krásné čisté moře. 3dny klidné moře jinak žlutá vlajka tj. vlny akorát. Rádi se vrátíme projet další část Kréty. ...

Celkový dojem

Celkově dovolená splnila očekávání. Ubytování ve městě ale v klidné části. Výběr ze dvou pláží. Nespočet taveren a obchůdků. Krásné čisté moře. 3dny klidné moře jinak žlutá vlajka tj. vlny akorát. Rádi se vrátíme projet další část Kréty. Stihli jsme jen západní pobřeží.

Poloha

Apartman v klidné ulici ale v centru. V okolí spousta taveren, pekárna kousek, dlouhá pisečná pláž s lehátky (6-15eur dle provozovatele). Dá se najít i misto pod stromy. Zadní malá část pro nudisty. Na druhé straně oblazkova pláž, menší, vhodné boty do vody. Ve vodě pak již písek. Obě pláže kousek od ubytování.

Ubytování

Pěkné prostorné čisté apartmány. 2luzka v oddělené ložnici a 2 v místnosti s jídelním stolem a kuchyňkou + gauč. 2 balkóny. Klimatizace za 5euro/den ale nebyla potřeba, foukal každou noc vítr. Kuchyňka dostatečně vybavená. Úklid denně. Jen v patře bych uvítala zastineni balkonu. Je tam jen pergola. Výhled jsme měli do vnitrobloku do zeleně.

Stravování

Stravovali jsme se v tavernach a jedna lepší než druhá.

Další služby

Delegáta jsme nepotřebovali, auto jsme si půjčili sami tak nemohu hodnotit. Fiat Panda 150eur na 3 dny. K dispozici hned večer.

Zuzana
14.08.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Spokojenost

Spokojenost. Krásné moře, čisté pláže (písek i oblázky), malebné městečko, výborné jídlo, spousta taveren, dostatek obchodů, pekárna, příjemná atmosféra. Z ubytování všude blízko. Půjčení auta bez problémů. Je potřeba počítat s tím, že ...

Celkový dojem

Spokojenost. Krásné moře, čisté pláže (písek i oblázky), malebné městečko, výborné jídlo, spousta taveren, dostatek obchodů, pekárna, příjemná atmosféra. Z ubytování všude blízko. Půjčení auta bez problémů. Je potřeba počítat s tím, že Kréta je větrná.

Poloha

Spokojenost. Malebné městečko, 2 pláže v pěší vzdálenosti (písčitá a oblázková), krásné moře, veškeré služby (taverny, supermarkety, pekárna, půjčovny).

Ubytování

Skvělá poloha, všude blízko, i centru, přitom klid. Příjemné prostředí (keře, zeleň). Studio prostorné (5 osob), dostatečně vybavené, pravidelný úklid, výměna ručníků. Milí ochotní majitelé. Jen jeden nedostatek - klimatizace byla v hlavní místnosti studia, ne v ložnici, tudíž v ložnici bylo vedro.

Stravování

Jídlo výborné. Vyzkoušeli jsme několik taveren, bister, kaváren, všude jsme byli spokojeni.

Další služby

Majlo ochotný, pružný, komunikativní. Půjčení auta bez problémů.

Martina
26.07.2023
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Paleochora, městečko návratů.

Paleochora je místo, které nemá mnohapatrové hotely. Ke stravování se nejčastěji používají místní restaurace. Pláže jsou všude kolem poloostrova. Prostě je to fajn. Nechci používat žádné superlativy, aby to nepřilákalo příliš mnoho nových ...

Celkový dojem

Paleochora je místo, které nemá mnohapatrové hotely. Ke stravování se nejčastěji používají místní restaurace. Pláže jsou všude kolem poloostrova. Prostě je to fajn. Nechci používat žádné superlativy, aby to nepřilákalo příliš mnoho nových lidí.

Poloha

Uvnitř městečka s docházkovou vzdáleností k moři cca 3-4 minuty. Jsme starší osoby. Centrum města cca 2 minuty.

Ubytování

Jediný problém bylo třicet čtyři schodů.

Stravování

V městečku je možné si vybrat stravování podle svých preferencí. My jsme k plné spokojenosti využívali restauraci U tří andílků, na pláži Grammeno restauraci Deilino a v případě ryb a mořských plodů rest. Caravella.

Další služby

Bez jakýchkoliv problémů.

Alois Lichnovský
03.07.2023